О некоторых вопросах лицензирования деятельности по оказанию физкультурно-оздоровительных, спортивных услуг, за исключением деятельности в организациях образования
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2005 года № 786. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2012 года № 753
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
В целях реализации  Закона Республики Казахстан от 20 декабря 2004 года N 13 "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления и бюджетных отношений" и дальнейшего совершенствования нормативной правовой базы, регулирующей порядок лицензирования деятельности по оказанию физкультурно-оздоровительных, спортивных услуг, за исключением деятельности в организациях образования, Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.  (Утратил силу постановлением Правительства РК от 9 ноября 2007 г. N  1063 (вводится в действие по истечении 21-го срока после официального опубликования).
2. Внести следующие изменение и дополнение в  постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1894 "О реализации Закона Республики Казахстан "О лицензировании" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 41, ст. 515):
в приложении 1 к указанному постановлению:
графу 3 строки, порядковый номер 27, дополнить абзацем следующего содержания:
"деятельность юридических и физических лиц по оказанию физкультурно-оздоровительных, спортивных услуг на спортивных сооружениях первой, второй и третьей категорий, а также деятельность физкультурно-оздоровительных, спортивных клубов, центров, секций, местных общественных объединений, союзов, ассоциаций (областных федераций) по физической культуре и спорту;";
графу 3 строки, порядковый номер 36, изложить в следующей редакции:
"деятельность юридических и физических лиц по оказанию физкультурно-оздоровительных, спортивных услуг на спортивных сооружениях высшей категории, а также деятельность республиканских и региональных общественных объединений, союзов, ассоциаций (федераций по видам спорта) по физической культуре и спорту;".
3. Признать утратившим силу  постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года N 1374 "Об утверждении Правил лицензирования деятельности по оказанию физкультурно-оздоровительных, спортивных услуг, за исключением деятельности в организациях образования" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 49, ст. 569).

Бiлiм беру ұйымдарындағы қызметтi қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру, спорт қызметтерiн көрсету жөнiндегi қызметтi лицензиялаудың кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 шілдедегі N 786 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 маусымдағы № 753 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне мемлекеттiк басқару деңгейлерi арасында өкілеттіктердiң аражiгiн ажырату және бюджеттiк қатынастар мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 20 желтоқсандағы N 13  Заңын iске асыру және бiлiм беру ұйымдарындағы қызметтi қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру, спорт қызметтерiн көрсету жөнiндегi қызметтi лицензиялау тәртiбiн реттейтiн нормативтiк құқықтық базаны одан әрi жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1.  (Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.11.09.  N 1063 (ресми жарияланған күнінен бастап жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
2. "Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 41, 515-құжат) мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
реттiк нөмiрi 27-жолдағы 3-баған мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"заңды және жеке тұлғалардың бiрiншi, екiншi және үшiншi санаттағы спорт құрылыстарында дене шынықтыру-сауықтыру, спорт қызметтерiн көрсету жөнiндегi қызметi, сондай-ақ дене шынықтыру-сауықтыру, спорт клубтарының, орталықтардың, секциялардың, жергiлiктi қоғамдық бiрлестіктердің, одақтардың, қауымдастықтардың (облыстық федерациялардың) дене шынықтыру және спорт жөнiндегi қызметi;";
реттік нөмiрi 36-жолдағы 3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"заңды және жеке тұлғалардың жоғары санаттағы спорт құрылыстарында дене шынықтыру-сауықтыру, спорт қызметтерiн көрсету жөнiндегi қызметi, сондай-ақ республикалық және өңiрлiк қоғамдық бiрлестiктердің, одақтардың, қауымдастықтардың (спорт түрлерi бойынша федерациялардың) дене шынықтыру және спорт жөнiндегі  қызметi;".
3. "Бiлiм беру ұйымдарындағы қызметтi қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру, спорт қызметтерiн көрсету жөнiндегi қызметті лицензиялау ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы N 1374  қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 49, 569-құжат) күшi жойылды деп танылсын.

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 июля 2005 года N 786
Квалификационные требования
к деятельности по оказанию физкультурно-оздоровительных,
спортивных услуг, за исключением деятельности в организациях
образования
Сноска. Утратили силу постановлением Правительства РК от 9 ноября 2007 г. N  1063 (вводится в действие по истечении 21-го срока после официального опубликования).
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 июля 2005 года N 786
Правила
лицензирования деятельности по оказанию
физкультурно-оздоровительных, спортивных услуг,
за исключением деятельности в организациях образования
Сноска. Утратили силу постановлением Правительства РК от 9 ноября 2007 г. N  1063 (вводится в действие по истечении 21-го срока после официального опубликования).

4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 28 шілдедегі
N 786 қаулысымен
бекiтiлген
Бiлiм беру ұйымдарындағы қызметтi қоспағанда,
дене шынықтыру-сауықтыру, спорт қызметтерiн көрсету
жөнiндегi қызметке қойылатын бiлiктiлiк талаптары
Ескерту. Талаптарының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.11.09.  N 1063 (ресми жарияланған күнінен бастап жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 28 шілдедегі
N 786 қаулысымен
бекiтiлген
Бiлiм беру ұйымдарындағы қызметтi қоспағанда,
дене шынықтыру-сауықтыру, спорт қызметтерiн көрсету
жөнiндегi қызметтi лицензиялау ережесi
Ескерту. Ереженің күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.11.09.  N 1063 (ресми жарияланған күнінен бастап жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.