Некоторые вопросы государственного учреждения "Республиканская школа "Жас ұлан" имени генерала Нурмагамбетова С.К."
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2005 года N 837
В соответствии со  статьей 10  Закона Республики Казахстан от 7 июня 1999 года "Об образовании" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству обороны Республики Казахстан в установленном законодательством порядке разработать и утвердить устав государственного учреждения "Республиканская школа "Жас ұлан" имени генерала Нурмагамбетова С.К.".
2. Признать утратившим силу  постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 мая 1999 года N 647 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Республиканская школа "Жас ұлан" имени генерала Нурмагамбетова С.К." (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 22, ст. 220).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит опубликованию.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан

"Генерал С.Қ.Нұрмағамбетов атындағы "Жас ұлан" республикалық мектебі" мемлекеттiк мекемесiнiң кейбiр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 тамыздағы N 837 Қаулысы
"Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 маусымдағы Заңының  10-бабына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі заңнамада белгiленген тәртiппен "Генерал С.Қ Нұрмағамбетов атындағы "Жас ұлан" республикалық мектебi" мемлекеттік мекемесiнiң жарғысын әзiрлесiн және бекiтсiн.
2. "Генерал С.Қ.Нұрмағамбетов атындағы "Жас ұлан" республикалық мектебi" мемлекеттік мекемесi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 26 мамырдағы N 647  қаулысының  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 22, 220-құжат) күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi және жариялануға тиiс.
Қазақстан Pecпубликасы
Премьер-Mинистрінің
міндетін атқарушы