О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 15 июля 2003 года N 690
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2005 года N 856.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу  постановление  Правительства Республики Казахстан от 15 июля 2003 года N 690 "О некоторых вопросах акционерного общества закрытого типа "Карагандашахтуголь".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 15 шiлдедегі N 690 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 19 тамыздағы N 856 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қарағандышахтакөмiр" жабық үлгідегi акционерлiк қоғамның кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 15 шiлдедегi N 690  қаулысының  күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi