О Байжанове Е.С., Жоламане Р.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 августа 2005 года N 865
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Байжанова Ерлана Сапаровича первым вице-министром культуры, информации и спорта Республики Казахстан, освободив от этой должности Жоламана Рустема Кабидоллаулы, в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Е.С.Байжанов, Р.Қ.Жоламан туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 тамыздағы N 865 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ерлан Сапарұлы Байжанов Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және спорт бірінші вице-министрі болып тағайындалсын, басқа жұмысқа ауысуына байланысты Рүстем Қабидоллаұлы Жоламан бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі