О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2003 года N 903
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2005 года N 892. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31 марта 2006 года N 222 (P060222)
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2003 года N  903  "О Плане мероприятий по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2003-2006 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 36, ст. 365) следующее изменение:
в Плане мероприятий по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2003-2006 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "9. Финансовая и налогово-бюджетная политика":
в подразделе "9.1. Денежно-кредитная политика":
графу 5 строки, порядковой номер 9.1.6., изложить в следующей редакции:
"до 1 сентября 2005 года".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 5 қыркүйектегi N 903 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 қыркүйектегі N 892 Қаулысы. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.03.31. N 222 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003-2006 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 5 қыркүйектегi N 903  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2003 ж., N 36, 365-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2003-2006 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарында:
"9. Қаржы және салық-бюджет саясаты" деген бөлiмде:
"9.1. Ақша-кредит саясаты" деген кiші бөлiмде:
реттiк нөмiрi 9.1.6-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2005 жылғы 1 қыркүйекке дейiн".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi