О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2005 года N 906
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год":
в  приложении 214-1 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6:
слова "9 Центров обслуживания населения" заменить словами "4 Центров обслуживания населения";
после слова "ремонт" дополнить словами "и реконструкция";
слова "(компьютеры - 270 единиц, принтеры - 243 единиц, источники бесперебойного питания - 9 единиц), серверного и сетевого оборудования - 20 единиц, кондиционеров - 36 единиц, копировальных аппаратов - 36 единиц, 9 мини-АТС, программных продуктов" заменить словами "(компьютеры - 180 единиц, принтеры - 186 единиц, источники бесперебойного питания - 6 единиц), серверного и сетевого оборудования - 26 единиц, кондиционеров - 16 единиц, копировальных аппаратов - 16 единиц, 4 мини-АТС, программных продуктов, цифровой системы оптимизации и учета обслуживания населения - 2 единицы";
2)  (утратил силу постановлением Правительства РК от 20 апреля 2007 года  319 )
3) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2005 года N 501 "Об оказании государственных услуг населению по принципу "одного окна" в городах Астане и Алматы":
в Перечне центров обслуживания населения по принципу "одного окна" в городах Астане и Алматы:
подпункты 2), 3), 4), 5) пункта 2 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 8 қыркүйектегі N 906 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1) "2005 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға  214-1-қосымшада :
6-тармақ кестесiнің 5-бағанында:
"9 халыққа қызмет көрсету орталықтарын" деген сөздер "4 халыққа қызмет көрсету орталықтарын" деген сөздермен ауыстырылсын;
"жөндеу" деген сөзден кейін "және қайта жаңарту" деген сөздермен толықтырылсын;
"(Компьютерлер - 270 бiрлiк, принтерлер - 243 бiрлiк, үздiксіз қуаттандыру көздерi - 9 бiрлiк), серверлiк және желiлiк жабдықтар - 20 бiрлiк, ауа баптағыштар - 36 бiрлiк, көшiрме аппараттары - 36 бiрлiк, 9 шағын ATC, бағдарламалық өнiмдер" деген сөздер "(компьютерлер - 180 бiрлiк, принтерлер - 186 бiрлiк, үздiксiз қоректендіру көздерi - 6 бiрлiк), серверлiк және желілік жабдықтар - 26 бiрлiк, кондиционерлер - 16 бiрлiк, көшiру аппараттары - 16 бiрлiк, 4 шағын АТС, бағдарламалық өнiмдер, халыққа қызмет көрсетудi оңтайландыру және есепке алу цифрлық жүйесi - 2 бiрлiк" деген сөздермен ауыстырылсын;
2)  күші жойылды
Ескерту. 2)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.04.20. N  319 қаулысымен.
3) "Астана және Алматы қалаларында "жалғыз терезе" қағидаты бойынша халыққа мемлекеттiк қызмет көрсету туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 24 мамырдағы N 501  қаулысында :
Астана және Алматы қалаларындағы "жалғыз терезе" қағидаты бойынша Халыққа қызмет көрсету орталықтарының тiзбесiнде:
2-тармақтың 2), 3), 4), 5) тармақшалары алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi