О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 и от 22 декабря 2004 года N 1354
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 2005 года N 938
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе II "Затраты":
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в подфункции 01 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления":
по администратору 104 "Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан":
по программе 001 "Обеспечение деятельности Премьер-Министра Республики Казахстан":
в подпрограмме 009 "Материально-техническое оснащение государственных органов" цифры "371495" заменить цифрами "382287";
в подпрограмме 017 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственных органов" цифры "124170" заменить цифрами "113378";
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год":
по администратору 104 "Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан":
в приложении 7 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5 "Мероприятия по реализации программы (подпрограмм)":
в строке, порядковый номер 3, цифры "70" заменить цифрами "77";
в строке, порядковый номер 4, цифры "31", "160", "12" заменить соответственно цифрами "32", "170, "13";
слова "рентгеноскоп-сканер - 1 единица" исключить;
после слов "конференц связь - 1 комплект" дополнить абзацами следующего содержания:
"телеоборудование              - 1 комплект;
дубликатор цифровой            - 1 единица;
листоподборочная машина        - 1 единица;
фальцевально-                  - 1 единица;
брошюровальный аппарат
термоклеевая машина            - 1 единица;
полуавтоматическая             - 1 единица;
бумагорезальная машина
пакетный ламинатор             - 1 единица;
брошюровальный аппарат         - 1 единица;
на пластиковую пружину
биговальный аппарат            - 1 единица;
дверь металлическая            - 2 единицы;
мягкая мебель                  - 1 комплект";
абзац последний изложить в следующей редакции:
"Установка оборудования.";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289 және 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қыркүйектегі N 938 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет  кодексіне  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысында :
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
ІІ "Шығындар" бөлімінде:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер көрсету" функционалдық тобында:
01 "Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар" ішкі функциясында:
104 "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі" әкімшісі бойынша:
001 "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша:
009 "Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру" кіші бағдарламасындағы "371495" деген сандар "382287" деген сандармен ауыстырылсын;
017 "Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету" кіші бағдарламасындағы "124170" деген сандар "113378" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2005 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354  қаулысында :
104 "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі" әкімшісі бойынша:
көрсетілген қаулыға  7-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесінде:
"Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар" деген 5-бағанда:
реттік нөмірі 3-жолдағы "70" деген сандар "77" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 4-жолдағы "31", "160", "12" деген сандар тиісінше "32", "170", "13" деген сандармен ауыстырылсын;
"рентгеноскоп-сканер - 1 бірлік" деген сөздер алынып тасталсын;
"конференц-байланыс - 1 жиынтық" деген сөздерден кейін мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын;
"тележабдық                    - 1 жиынтық;
цифрлық дубликатор             - 1 бірлік;
парақ іріктеуіш машина         - 1 бірлік;
бүгу-брошюралау аппараты       - 1 бірлік;
терможелім машинасы            - 1 бірлік;
жартылай автоматты
қағаз кескіш машина            - 1 бірлік;
пакетті ламинаттауыш           - 1 бірлік;
пластик серіппеге
брошюралау аппараты            - 1 бірлік;
бүгілім салу аппараты          - 1 бірлік;
металл есік                    - 2 бірлік;
жұмсақ жиһаз                   - 1 жиынтық";
соңғы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Жабдықтарды орналастыру.";

в строке, порядковый номер 5, цифры "168", "3", "1646" заменить соответственно цифрами "176", "4", "1444";
в приложении 8 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5 "Мероприятия по реализации программы (подпрограмм)":
строку, порядковый номер 3, после слов "ноутбук - 1 единица" дополнить абзацем следующего содержания:
"стол компьютерный - 15 единиц";
в приложении 9 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5 "Мероприятия по реализации программы (подпрограмм)":
к строку, порядковый номер 1, после слов "копировальный аппарат - 2 единицы" дополнить абзацем следующего содержания:
"уничтожитель документов - 1 единица".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

реттік нөмір 5-жолдағы "168", "3", "1646" деген сандар тиісінше "176", "4", "1444" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 8-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесінде:
"Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар" деген 5-бағанда:
реттік нөмірі 3-жол "ноутбук - 1 бірлік" деген сөздерден кейін мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"компьютерлік үстел - 15 бірлік";
көрсетілген қаулыға 9-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесінде:
"Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар" деген 5-бағанда:
реттік нөмірі 1-жол "көшіру аппараты - 2 бірлік" деген сөздерден кейін мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"құжаттарды жойғыш - 1 бірлік".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі