О Примбетове С.Д.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2005 года N 940. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2008 года N 574
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 11.06.2008  N 574 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан представить на утверждение Интеграционного Комитета Евразийского экономического сообщества (далее - ЕврАзЭС) кандидатуру Примбетова Серика Достановича на должность заместителя Генерального секретаря ЕврАзЭС в соответствии с квотами, закрепленными за Республикой Казахстан.
2. Признать утратившим силу  постановление Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 2002 года N 1025 "О Примбетове С.Д., Исингарине Н.К.".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

С.Д. Пiрiмбетов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 қыркүйектегі N 940 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 11 маусымдағы N 574 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 11 маусымдағы  N 574 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлігі Қазақстан Республикасына бекiтiп берiлген квоталарға сәйкес Еуразия экономикалық қоғамдастығы (бұдан әрi - ЕурАзЭҚ) Интеграциялық Комитетiнiң бекiтуiне ЕурАзЭҚ Бас хатшысы орынбасарының лауазымына Серiк Достанұлы Пiрiмбетовтің кандидатурасын ұсынсын.
2. "С.Д.Пiрiмбетов, Н.Қ.Есенғарин туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 17 қыркүйектегi N 1025  қаулысының күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі