Об Оспанове Х.Т.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2005 года N 983
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Оспанова Халела Темиргалиевича председателем Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Х.Т. Оспанов туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 1 қазандағы N 983 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Халел Темірғалиұлы Оспанов Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Тіркеу қызметі комитетінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі