О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 137
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 2005 года N 1001. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года N 1332.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1332 (вводится в действие с 01.01.2009).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 137 "О ставках акцизов на подакцизные товары, производимые в Республике Казахстан и ввозимые на таможенную территорию Республики Казахстан, реализуемые на территории Республики Казахстан, и игорный бизнес" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 4, ст. 56) следующее изменение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
строку:
"               Игорный бизнес   игровой стол   130-740 МРП
(кроме лотереи)  игровой        5-25 МРП
автомат с
денежным
выигрышем
касса          80-200 МРП
тотализатора
касса          20-100 МРП
букмекерской
конторы                     "
изложить в следующей редакции:
"               Игорный бизнес  игровой стол    300-1400 МРП
(кроме лотереи) игровой         10-50 МРП
автомат с
денежным
выигрышем
касса           160-400 МРП
тотализатора
касса           40-200 МРП
букмекерской
конторы                      ".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 қазандағы N 1001 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазақстан Республикасында өндiрiлетiн және Қазақстан Республикасының кеден аумағына әкелiнетiн, Қазақстан Республикасының аумағында сатылатын акцизделетін тауарларға және құмар ойын бизнесіне арналған акциз ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 4, 56-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
мына:
"Құмар ойын бизнесi   ойын үстелi       130-740 АЕК
(лотереядан басқа)
ақшалай ұтысты    5-25 AEК
ойын автоматы
тотализатор       80-200 АЕК
кассасы
букмекер          20-100 AEК
кеңсесiнiң
кассасы                             "
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Құмар ойын бизнесi   ойын үстелi       300-1400 AEК
(лотереядан басқа)
ақшалай ұтысты    10-50 AEК
ойын автоматы
тотализатор       160-400 AEК
кассасы
букмекер          40-200 АЕК
кеңсесiнiң
кассасы                              ".
2. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі