О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 1268"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2005 года N 1055
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу  Указа Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 1268".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О признании утратившим силу Указа Президента
Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 1268
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 1268 "О Государственной программе развития и поддержки малого предпринимательства в Республике Казахстан на 2004-2006 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 49, ст. 559).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 1268 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қазандағы N 1055 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 1268  Жарлығының күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ
ЖАРЛЫҒЫ Қазақстан Республикасы Президентiнiң
2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 1268 Жарлығының
күшi жойылды деп тану туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. "Қазақстан Республикасында шағын кәсiпкерлiктi дамытудың және қолдаудың 2004-2006 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 1268  Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 49, 559-құжат) күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi