О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2005 года N 1153
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в  распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Распоряжение Президента Республики Казахстан О внесении изменений в распоряжение Президента
Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071 "О составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в персональный состав Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан, утвержденный указанным распоряжением:
Освальда Грюбеля - главного управляющего директора компании "Кредит Свис Групп";
Робина Ренвика - вице-председателя компании "ДжиПи Морган Чейс";
Джорджа Киркланда - исполнительного вице-президента по разведке и добыче корпорации "ШевронТексако";
Хидето Накахара - председателя правления по Европе и президента корпорации "Митсубиси Интернешнл";
вывести из состава указанного Совета Питера Робертсона, Масаюки Такашима.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 23 қарашадағы N 1153 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071  өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президенті өкімінің жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ
ӨКІМІ Қазақстан Республикасы Президентінің
1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071 өкіміне
өзгерістер енгізу туралы
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071  өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің дербес құрамына мыналар енгізілсін:
Освальд Грюбель - "Кредит Свис Групп" компаниясының бас басқарушы директоры;
Робин Ренвик - "ДжиПи Морган Чейс" компаниясы төрағасының орынбасары;
Джордж Киркланд - "Шеврон Тексако" корпорациясының барлау және өндіру жөніндегі атқарушы вице-президенті;
Хидето Накахара - "Митсубиси Интернешнл" корпорациясының Еуропа бойынша басқармасының төрағасы және президенті;
көрсетілген Кеңестің құрамынан Питер Робертсон, Масаюки Такашима шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті