О признании утратившими силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 декабря 1991 года N 792 и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 апреля 1992 года N 95-р
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2005 года N 1211
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1)  постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 декабря 1991 года N 792 "О вопросах организации Государственного хранилища ценностей (Гохрана) Республики Казахстан;
2) распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 апреля 1992 года N 95-р.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 20 желтоқсандағы N 792 қаулысының және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1992 жылғы 23 сәуірдегі N 95-ө өкімінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 8 желтоқсандағы N 1211 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік құндылықтар сақтау қоймасын (Мемқойма) ұйымдастыру мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 20 желтоқсандағы N 792 қаулысы;
2) Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1992 жылғы 23 сәуірдегі N 95-ө өкімі.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі