О продлении сроков исполнения договоров по расходам и открытии аккредитивов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2005 года N 1241
В   соответствии с  постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2005 года N 110 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.   Согласиться с предложением Республиканской бюджетной комиссии о продлении сроков исполнения договоров по расходам и открытии аккредитивов, зарегистрированных в территориальных органах Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан, по программам, предусмотренным в бюджете 2005 года, до 1 июля 2006 года согласно приложению к настоящему постановлению.
2.   Комитету казначейства Министерства финансов Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 декабря 2005 года N 1241
Перечень договоров,
по которым продлевается срок исполнения
1. Договор N 33 от 1 марта 2005 года, заключенный между Республиканской гвардией Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Бабыр".
2. Договор N 05-2-64 от 29 апреля 2005 года, заключенный между Министерством охраны окружающей среды Республики Казахстан и открытым акционерным обществом "Морской завод Алмаз".
3. Договор N 194 от 11 октября 2005 года, заключенный между Службой "Арыстан" Комитета национальной безопасности Республики Казахстан и акционерным обществом "Национальная компания "Казахстан инжиниринг".
4. Договор N COM-FN4-BA12-KAZ-NII2/94 от 8 ноября 2005 года, заключенный между Агентством Республики Казахстан по информатизации и связи и акционерным обществом "Siemens AG".
5. Договор N 81 от 3 марта 2005 года, заключенный между Министерством внутренних дел Республики Казахстан и акционерным обществом "Национальная компания "Казахстан Инжиниринг".
6. Договор N 82 от 3 марта 2005 года, заключенный между Министерством внутренних дел Республики Казахстан и акционерным обществом "Национальная компания "Казахстан Инжиниринг".
7. Договор N 83 от 3 марта 2005 года, заключенный между Министерством внутренних дел Республики Казахстан и акционерным обществом "Национальная компания "Казахстан Инжиниринг".
8. Договор N 84 от 3 марта 2005 года, заключенный между Министерством внутренних дел Республики Казахстан и акционерным обществом "Национальная компания "Казахстан Инжиниринг".

Шығыстар бойынша шарттардың орындалу мерзiмiн ұзарту және аккредитивтердi ашу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 13 желтоқсандағы N 1241 Қаулысы
"Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң атқарылу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 5 ақпандағы N 110  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Республикалық бюджет комиссиясының осы қаулыға қосымшаға сәйкес 2006 жылғы 1 шiлдеге дейiн Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң аумақтық органдарында тiркелген шығыстар бойынша шарттардың орындалу мерзiмiн ұзарту және 2005 жылғы бюджетте көзделген бағдарламалар бойынша аккредитивтердi ашу туралы ұсынысымен келiсiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 13 желтоқсандағы
N 1241 қаулысына
қосымша
Орындалу мерзiмi
ұзартылатын шарттардың тiзбесi
1. Қазақстан Республикасы Республикалық ұлан мен "Бабыр" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы
1 наурыздағы N 33 шарт.
2. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi мен "Алмас теңiз зауыты" ашық акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2005 жылғы 29 сәуiрдегi N 05-2-64 шарт.
3. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң "Арыстан" қызметi мен "Қазақстан инжиниринг" ұлттық компаниясы" акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2005 жылғы 11 қазандағы N 194 шарт.
4. Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттiгi мен "Siemens AG" акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2005 жылғы 8 қарашадағы N СОМ-FN4-ВА12-КАZ-N112/94 шарт.
5. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi мен "Қазақстан инжиниринг" ұлттық компаниясы" акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2005 жылғы 3 наурыздағы N 81 шарт.
6. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi мен "Қазақстан инжиниринг" ұлттық компаниясы" акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2005 жылғы 3 наурыздағы N 82 шарт.
7. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi мен "Қазақстан инжиниринг" ұлттық компаниясы" акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2005 жылғы 3 наурыздағы N 83 шарт.
8. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi мен "Қазақстан инжиниринг" ұлттық компаниясы" акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2005 жылғы 3 наурыздағы N 84 шарт.

9. Договор N 573 от 15 июля 2005 года, заключенный между Министерством внутренних дел Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Victory LTD".
10. Договор N 587 от 23 июля 2005 года, заключенный между Министерством внутренних дел Республики Казахстан и филиалом компании "Хьюлетт Паккард Интернешнл Трейд БиВи".
11. Договор N 32/21 от 11 февраля 2005 года, заключенный между Комитетом внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан и Республиканским государственным предприятием "Казспецэкспорт" Министерства обороны Республики Казахстан.
12. Договор N 50 от 18 февраля 2005 года, заключенный между Комитетом внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан и   акционерным обществом "Национальная компания "Казахстан Инжиниринг".
13. Договор N 87 от 11 марта 2005 года, заключенный между Комитетом внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан и   товариществом с ограниченной ответственностью "Мерген".
14. Договор N 206 от 15 августа 2005 года, заключенный между Комитетом внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Мерген".
15. Договор N 207 от 19 августа 2005 года, заключенный между Комитетом внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Мерген".
16. Договор N 208 от 19 августа 2005 года, заключенный между Комитетом внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Мерген".
17. Договор N 201 от 26 июля 2005 года, заключенный между Комитетом внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Victory LTD".
18. Договор N 933 от 10 августа 2005 года, заключенный между Министерством образования и науки Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Проектный институт Алматыгипрогор-1".
19. Договор N 1511 от 10 декабря 2005 года, заключенный между Министерством образования и науки Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "RL   Development".
20. Договор N 1543 от 14 декабря 2005 года, заключенный между Министерством образования и науки Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Алис N".
21. Договор N 1019 от 23 августа 2005 года, заключенный между Министерством образования и науки Республики Казахcтан и товариществом с ограниченной ответственностью "UNITEK".
22. Договор N 930 от 8 августа 2005 года, заключенный между Министерством образования и науки Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Фламинго-9".

9. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi мен "Victory LTD" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 15 шiлдедегi N 573 шарт.
10. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi мен "Хьюлетт Паккард Интернешнл Трейд БиВи" компания филиалы арасында жасалған 2005 жылғы 23 шiлдедегi N 587 шарт.
11. Қазақстан Республикасы Iшкi істер министрлiгiнiң Iшкi әскер комитетi мен Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң "Қазарнайыэкспорт" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны арасында жасалған 2005 жылғы 11 ақпандағы N 32/21 шарт.
12. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Iшкi әскер комитетi мен Қазақстан инжиниринг" ұлттық компаниясы" акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2005 жылғы 18 ақпандағы N 50 шарт.
13. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Iшкi әскер комитетi мен "Мерген" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 11 наурыздағы N 87 шарт.
14. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Iшкi әскер комитетi мен "Мерген" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 15 тамыздағы N 206 шарт.
15. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Iшкi әскер комитетi мен "Мерген" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 19 тамыздағы N 207 шарт.
16. Қазақстан Республикасы Iшкi істер министрлiгiнiң Iшкi әскер комитетi мен "Мерген" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 19 тамыздағы N 208 шарт.
17. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Iшкi әскер комитетi мен "Victory LTD" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 26 шiлдедегi N 201 шарт.
18. Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi мен "Алматыгипрогор-1 жобалау институты" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 10 тамыздағы N 933 шарт.
19. Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi мен "RL Development" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 10 желтоқсандағы N 1511 шарт.
20. Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi мен "Алис N" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 14 желтоқсандағы N 1543 шарт.
21. Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi мен "UNITEK" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 23 тамыздағы N 1019 шарт.
22. Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi мен "Фламинго-9" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 8 тамыздағы N 930 шарт.

23. Договор N 315 от 14 марта 2005 года, заключенный между Министерством образования и науки Республики Казахстан и закрытым акционерным обществом "СУС".
24. Договор N 5 от 24 января 2005 года, заключенный между Министерством здравоохранения Республики Казахстан и фирмой "Mabco Constructions s.a.".
25. Договор N 240 от 30 июня 2005 года, заключенный между Министерством здравоохранения Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "MDS Company".
26. Договор N 359 от 24 ноября 2005 года, заключенный между Министерством здравоохранения Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Окан
Холдинг/Исот".
27. Договор N 334 от 21 октября 2005 года, заключенный между Министерством здравоохранения Республики Казахстан и фирмой "Mabco Constructions s.a.".
28. Договор N 361 от 24 ноября 2005 года, заключенный между Министерством здравоохранения Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Самсара".
29. Договор N 367 от 2 декабря 2005 года, заключенный между Министерством здравоохранения Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Центр экономических и маркетинговых исследований "Актан".
30. Договор N 368 от 2 декабря 2005 года, заключенный между Министерством здравоохранения Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Центр экономических и маркетинговых исследований "Актан".
31. Договор N 380 от 13 декабря 2005 года, заключенный между Министерством здравоохранения Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Мотив-Елiм".
32. Договор N 187/9405 от 6 декабря 2005 года, заключенный между Министерством юстиции Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Астанагорпроект".
33. Договор N 188/9408 от 6 декабря 2005 года, заключенный между Министерством юстиции Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Астанагорпроект".
34. Договор N 189/9406 от 6 декабря 2005 года, заключенный между Министерством юстиции Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Астанагорпроект".
35. Договор N 190/9407 от 6 декабря 2005 года, заключенный между Министерством юстиции Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Астанагорпроект".
36. Договор N 192/9418 от 15 декабря 2005 года, заключенный между Министерством юстиции Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Астанагорпроект".
37. Договор N 167 от 19 мая 2005 года, заключенный между Комитетом по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и республиканским государственным предприятием "Есiл-су".

23. Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi мен "СУС" жабық акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2005 жылғы 14 наурыздағы N 315 шарт.
24. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi мен "Маbсо Соnstructions s.a." фирмасы арасында жасалған 2005 жылғы 24 қаңтардағы N 5 шарт.
25. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi мен "МDS Соmpany" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 30 маусымдағы N 240 шарт.
26. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi мен "Окан Холдинг/Исот" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 24 қарашадағы N 359 шарт.
27. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi мен
"Маbсо Соnstructions s.a." фирмасы арасында жасалған 2005 жылғы 21 қазандағы N 334 шарт.
28. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi мен "Самсара" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 24 қарашадағы N 361 шарт.
29. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi мен "Актан" Экономикалық және маркетингтiк зерттеулер орталығы" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 2 желтоқсандағы N 367 шарт.
30. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi мен "Актан" Экономикалық және маркетингтiк зерттеулер орталығы" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 2 желтоқсандағы N 368 шарт.
31. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi мен "Мотив-Елiм" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 13 желтоқсандағы N 380 шарт.
32. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi мен "Астанақалажобалау" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 187/9405 шарт.
33. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi мен "Астанақалажобалау" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 188/9408 шарт.
34. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi мен "Астанақалажобалау" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 189/9406 шарт.
35. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi мен "Астанақалажобалау" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 190/9407 шарт.
36. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi мен "Астанақалажобалау" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 15 желтоқсандағы N 192/9418 шарт.
37. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Су ресурстары комитетi мен "Есiл су" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны арасында жасалған 2005 жылғы 19 мамырдағы N 167 шарт.

38. Договор N 3 от 27 октября 2005 года, заключенный между Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан и филиалом строительно-торгового акционерного общества "Эсер".
39. Договор N 6 от 11 февраля 2005 года, заключенный между Комитетом по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Коксохиммонтаж-Проект".
40. Договор N 541 от 28 ноября 2005 года, заключенный между Министерством финансов Республики Казахстан и товариществом с   ограниченной ответственностью "Софт Инженер".
41. Договор N 520 от 12 ноября 2005 года, заключенный между Министерством финансов Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "VK Проект".
42. Договор N 387 от 15 августа 2005 года, заключенный между
Министерством финансов Республики Казахстан и акционерным обществом "New Age Technolodies".
43. Договор N 388 от 15 августа 2005 года, заключенный между Министерством финансов Республики Казахстан и акционерным обществом "New Age Technolodies".
44. Договор N 391 от 16 августа 2005 года, заключенный между Министерством финансов Республики Казахстан и акционерным обществом "New Age Technologies".
45. Договор N 392 от 16 августа 2005 года, заключенный между Министерством финансов Республики Казахстан и акционерным обществом "New Age Technologies".
46. Договор N 393 от 16 августа 2005 года, заключенный между Министерством финансов Республики Казахстан и акционерным обществом "New Age Technologies".
47. Договор N 320 от 11 июля 2005 года, заключенный между Министерством финансов Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "IT Research Center".
48. Договор N 319 от 11 июля 2005 года, заключенный между Министерством финансов Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "IT Research Center".
49. Договор N 352 от 20 июля 2005 года, заключенный между Министерством финансов Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Bimash".
50. Договор N 552 от 6 декабря 2005 года, заключенный между Министерством финансов Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "НТЦ РадиоКом".
51. Договор N 156 от 16 апреля 2005 года, заключенный между Министерством финансов Республики Казахстан и Республиканским государственным казенным предприятием "Центр электронной коммерции".
52. Договор N 560 от 15 декабря 2005 года, заключенный между Министерством финансов Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Булак Group".

38. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi мен "Эсер" құрылыс-сауда филиалы акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2005 жылғы 27 қазандағы N 03 шарт.
39. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Су ресурстары комитетi мен "Коксохиммонтаж-Жоба" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 11 ақпандағы N 6 шарт.
40. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi мен "Софт Инженер" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 28 қарашадағы N 541 шарт.
41. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi мен "VК Жоба" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 12 қарашадағы N 520 шарт.
42. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi мен "New Аge Тесhnоlоgiеs" акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2005 жылғы 15 тамыздағы N 387 шарт.
43. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi мен "New Аge Тесhnоlоgiеs" акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2005 жылғы 15 тамыздағы N 388 шарт.
44. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi мен "New Аge Тесhnоlоgiеs" акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2005 жылғы 16 тамыздағы N 391 шарт.
45. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi мен "New Аge Тесhnоlоgiеs" акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2005 жылғы 16 тамыздағы N 392 шарт.
46. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi мен "New Аge Тесhnоlоgiеs" акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2005 жылғы 16 тамыздағы N 393 шарт.
47. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi мен "IТ Research Center" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 11 шiлдедегi N 320 шарт.
48. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi мен "IТ Research Center" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 11 шiлдедегi N 319 шарт.
49. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi мен "Вimash" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 20 шiлдедегi N 352 шарт.
50. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi мен "Радиоком ҒТО" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 552 шарт.
51. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi мен "Электронды коммерция орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны арасында жасалған 2005 жылғы 16 сәуiрдегi N 156 шарт.
52. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi мен "Бұлақ Group" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 15 желтоқсандағы N 560 шарт.

53. Договор N 67 от 12 сентября 2005 года, заключенный между Дирекцией специальной экономической зоны "Парк информационных технологий" Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан и акционерным обществом "Промышленно-строительная телефонная
компания "Бителеком".
54. Договор N 90/2 от 30 июня 2005 года, заключенный между Министерством индустрии и торговли Республики Казахстан и акционерным обществом "Центр маркетингово-аналитических
исследований".
55. Договор N 154/1 от 9 ноября 2005 года, заключенный между Министерством индустрии и торговли Республики Казахстан и акционерным обществом "Центр маркетингово-аналитических
исследований".
56. Договор N 150705 ACT от 15 июля 2005 года, заключенный между Комитетом таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан и акционерным обществом "New Age Technologies".
57. Договор N 142 от 7 октября 2005 года, заключенный между Комитетом таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан и компанией "Korea Trade Network Co Ltd" консорциума "Samsung-KTNET".
58. Договор N 176 от 30 ноября 2005 года, заключенный между Комитетом таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Грантел".
59. Договор N 179 от 30 ноября 2005 года, заключенный между Комитетом таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Bimash".
60. Договор б/н от 7 февраля 2005 года, заключенный между Департаментом таможенного контроля по Актюбинской области Министерства финансов Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью СК "Спарта".
61. Договор N NUC/PK05-45C от 29 апреля 2005 года, заключенный между Комитетом таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан и акционерным техническим обществом с ограниченной ответственностью Вэйши-Цинхуатунфан (NUCTECH COMPANY LIMITED).
62. Договор N 43 от 24 мая 2005 года, заключенный между Комитетом таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "НИИ ТК".
63. Договор N 11 от 15 февраля 2005 года, заключенный между Комитетом по делам спорта Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Джейлан Лимитед".
64. Договор N СП 103/05-05 от 16 мая 2005 года, заключенный между Министерством иностранных дел Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью   "Бонита Инжиниринг".
65. Договор N б/н от 16 июня 2005 года, заключенный между Комитетом гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и компанией "Алсим Аларко Санаи Тесислери ве Тиджарет А.Ш".

53. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң "Ақпараттық технологиялар паркi" арнайы экономикалық аймақ дирекциясы" мен "Вителеком" өнеркәсiп-құрылыс телефон компаниясы арасында жасалған 2005 жылғы 12 қыркүйектегi N 67 шарт.
54. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi мен "Маркетингтiк-талдамалық зерттеулер орталығы" акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2005 жылғы 30 маусымдағы N 90/2 шарт.
55. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi мен "Маркетингтiк-талдамалық зерттеулер орталығы" акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2005 жылғы 9 қарашадағы N 154/1 шарт.
56. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кедендiк бақылау комитетi мен "New Аge Тесhnоlоgiеs" акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2005 жылғы 15 шiлдедегi N 150705 шарт АСТ.
57. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Кедендiк бақылау комитетi мен "Samsung" КNET" консорциумының "Korea Trabe Network Со Ltd" компаниясы арасында жасалған 2005 жылғы 7 қазандағы N 142 шарт.
58. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кедендiк бақылау комитетi мен "Грантел" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 30 қарашадағы N 176 шарт.
59. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кедендiк бақылау комитетi мен "Bimash" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 30 қарашадағы N 179 шарт.
60. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Ақтөбе облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi мен "Спарта" ҚК жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 7 ақпандағы нөмiрсiз шарт.
61. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кедендiк бақылау комитетi мен ВэйшиЦинхуатунфан (NUCTECH СОМРАNY LIMITED) жауапкершiлiгi шектеулi акционерлiк техникалық қоғамы арасында жасалған 2005 жылғы 29 сәуiрдегi N NUC/РК05-45С шарты.
62. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кедендiк бақылау комитетi мен "НИИ ТК" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 24 мамырдағы N 43 шарт.
63. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгiнiң Спорт iстерi жөнiндегi комитетi мен "Джейлан Лимитед" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 15 ақпандағы N 11 шарт.
64. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi мен "Бонита Инжиниринг" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 16 мамырдағы N СП 103/05-05 шарт.
65. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгiнiң Азаматтық авиация комитетi мен "Алсим Аларко Санаи Тесислери ве Тиджерет А.Ш." компаниясы арасында жасалған 2005 жылғы 16 мамырдағы нөмiрсiз шарт.

66. Договор N 5 от 1 августа 2005 года, заключенный между отделом градостроительства, строительства жилищно-коммунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобильных дорог Жаксынского района Акмолинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Агрострой 1".
67. Договор N 8 от 27 июля 2005 года, заключенный между отделом градостроительства и строительства Атбасарского района Акмолинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "НиКа".
68. Договор N 22 от 4 апреля 2005 года, заключенный между отделом градостроительства и строительства города Кокшетау Акмолинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Энергоспецмонтажпроект".
69. Договор N 23 от 4 апреля 2005 года, заключенный между отделом градостроительства и строительства города Кокшетау Акмолинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Энергоспецмонтажпроект".
70. Договор N 26 от 16 мая 2005 года, заключенный между Департаментом архитектуры, градостроительства и строительства города Кокшетау Акмолинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "ТАТ-2001".
71. Договор N 27 от 18 мая 2005 года, заключенный между Департаментом архитектуры, градостроительства и строительства города Кокшетау Акмолинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "ТАТ-2001".
72. Договор N 30 от 16 июня 2005 года, заключенный между Департаментом архитектуры, градостроительства и строительства города Кокшетау Акмолинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Бобетай".
73. Договор N 42 от 2 сентября 2005 года, заключенный между отделом градостроительства, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Зерендинского района Акмолинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Строитель-Плюс".
74. Договор N 4/171 от   24 сентября 2004 года, заключенный между Департаментом строительства города Астаны и товариществом с ограниченной ответственностью "Компания "Мади".
75. Договор N 5/311 от 8 ноября 2005 года, заключенный между Департаментом строительства города Астаны и товариществом с ограниченной ответственностью "Ай-Су-Астана".
76. Договор N 4/147 от 8 сентября 2004 года, заключенный между Департаментом строительства города Астаны и товариществом с ограниченной ответственностью "Ай-Су-Астана".
77. Договор N 5/312 от 22 ноября 2005 года, заключенный между Департаментом строительства города Астаны и акционерным обществом "Акционерная компания "Казахстан жолдары".
78. Договор N 5/79 от 17 мая 2005 года, заключенный между Департаментом  строительства города Астаны и товариществом с ограниченной ответственностью  "Жетысужилстрой".

66. Ақмола облысы Жақсы ауданының Қала салу, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлiгi мен автомобиль жолдары бөлiмi мен "Агроқұрылыс 1" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 1 тамыздағы N 5 шарт.
67. Ақмола облысы Атбасар ауданының Қала салу және құрылыс бөлiмi мен "НиКа" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 27 шiлдедегi N 8 шарт.
68. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Қала құрылысы және құрылыс бөлiмi мен "Энергияарнайымонтажжобалау" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 4 сәуiрдегi N 22 шарт.
69. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Қала құрылысы және құрылыс бөлiмi мен "Энергияарнайымонтажжобалау" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 4 сәуiрдегi N 23 шарт.
70. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Сәулет, қала салу және құрылыс департаментi мен "ТАТ-2001" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 16 мамырдағы N 26 шарт.
71. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Сәулет, қала салу және құрылыс департаментi мен "ТАТ-2001" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 18 мамырдағы N 27 шарт.
72. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Сәулет, қала салу және құрылыс департаментi мен "Бөбетай" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 16 маусымдағы N 30 шарт.
73. Ақмола облысы Зерендi ауданының Қала салу, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлiгi мен автомобиль жолдары бөлiмi және "Құрылысшы-Плюс" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 2 қыркүйектегi N 42 шарт.
74. Астана қаласы Құрылыс департаментi мен "Мәди" компаниясы" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2004 жылғы 24 қыркүйектегi N 4/171 шарт.
75. Астана қаласы Құрылыс департаментi мен "Ай-Су-Астана" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 8 қарашадағы N 5/311 шарт.
76. Астана қаласы Құрылыс департаментi мен "Ай-Су-Астана" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2004 жылғы 8 қыркүйектегi N 4/147 шарт.
77. Астана қаласы Құрылыс департаментi мен "Қазақстан жолдары" акционерлiк компаниясы" акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2005 жылғы 22 қарашадағы N 5/312 шарт.
78. Астана қаласы Құрылыс департаментi мен "Жетiсутұрғынүйқұрылысы" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 17 мамырдағы N 5/79 шарт.

79. Договор N 5/7 от 16 марта 2005 года, заключенный между Департаментом строительства города Астаны и товариществом с ограниченной ответственностью "Кулагер".
80. Договор N 5/22 от 28 марта 2005 года, заключенный между Департаментом строительства города Астаны и товариществом с ограниченной ответственностью "Best Beton".
81. Договор N 5/245 от 24 июня 2005 года, заключенный между Департаментом строительства города Астаны и товариществом с ограниченной ответственностью "Жетысужилстрой".
82. Договор N 40/08/04 от 3 августа 2004 года, заключенный между отделом градостроительства и строительства города Талдыкоргана Алматинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Келешек".
83. Договор N 3 от 30 мая 2005 года, заключенный между отделом градостроительства и строительства Ескельдинского района Алматинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Фирма Шата".
84. Договор N 8 от 21 апреля 2005 года, заключенный между отделом градостроительства и строительства города Талдыкоргана Алматинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Келешек".
85. Договор N 9 от 21 апреля 2005 года, заключенный между отделом градостроительства и строительства города Талдыкоргана Алматинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Келешек".
86. Договор N 11 от 21 апреля 2005 года, заключенный между отделом градостроительства и строительства города Талдыкоргана Алматинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Тянь-Шань".
87. Договор N 25 от 20 июля 2005 года, заключенный между отделом градостроительства и строительства города Талдыкоргана Алматинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Тянь-Шань".
88. Договор N 12 от 21 апреля 2005 года, заключенный между отделом градостроительства и строительства города Талдыкоргана Алматинской области и товариществом с ограниченной ответственностью Тянь-Шань".
89. Договор N 39 от 7 ноября 2005 года, заключенный между отделом градостроительства и строительства Илийского района Алматинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Жондеу Курылыс".
90. Договор N 30 от 3 октября 2005 года, заключенный между Департаментом архитектуры, градостроительства и строительства акимата Жамбылской области и акционерным обществом "НХК Алматы курылыс".
91. Договор N 6 от 23 мая 2005 года, заключенный между Департаментам архитектуры, градостроительства и строительства акимата Жамбылской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Кулан-Т".
92. Договор N 44 от 1 декабря 2005 года, заключенный между Департаментом архитектуры, градостроительства и строительства акимата Жамбылской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Меркеспецстрой".

79. Астана қаласы Құрылыс департаментi мен "Құлагер" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 16 наурыздағы N 5/7 шарт.
80. Астана қаласы Құрылыс департаментi мен "Best Beton" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 28 наурыздағы N 5/22 шарт.
81. Астана қаласы Құрылыс департаментi мен "Жетiсутұрғынүйқұрылысы" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 24 маусымдағы N 5/245 шарт.
82. Алматы облысы Талдықорған қаласының Қала салу, құрылыс бөлiмi мен "Келешек" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2004 жылғы 3 тамыздағы N 40/08/04 шарт.
83. Алматы облысы Ескелдi ауданының Қала салу және құрылыс бөлiмi мен "Шата фирмасы" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 30 мамырдағы N 3 шарт.
84. Алматы облысы Талдықорған қаласының Қала салу және құрылыс бөлiмi мен "Келешек" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 21 сәуiрдегi N 8 шарт.
85. Алматы облысы Талдықорған қаласының Қала салу және құрылыс бөлiмi мен "Келешек" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 21 сәуiрдегi N 9 шарт.
86. Алматы облысы Талдықорған қаласының Қала салу және құрылыс бөлiмi мен "Тянь-Шань" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 21 сәуiрдегi N 11 шарт.
87. Алматы облысы Талдықорған қаласының Қала салу және құрылыс бөлiмi мен "Тянь-Шань" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 20 шiлдедегi N 25 шарт.
88. Алматы облысы Талдықорған қаласының Қала салу және құрылыс бөлiмi мен "Тянь-Шань" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 21 сәуiрдегi N 12 шарт.
89. Алматы облысы Iле ауданының Қала салу және құрылыс бөлiмi мен "Жөндеу Құрылыс" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 7 қарашадағы N 39 шарт.
90. Жамбыл облысы әкiмдiгiнiң Сәулет, қала салу және құрылыс департаментi мен "НХК Алматықұрылыс" акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2005 жылғы 3 қазандағы N 30 шарт.
91. Жамбыл облысы әкiмдiгiнiң Сәулет, қала салу және құрылыс департаментi мен "Құлан-Т" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 23 мамырдағы N 6 шарт.
92. Жамбыл облысы әкiмдiгiнiң Сәулет, қала салу және құрылыс департаментi мен "Меркеарнайықұрылыс" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 1 желтоқсандағы N 44 шарт.

93. Договор N 22 от 29 марта 2005 года, заключенный между Управлением архитектуры, градостроительства и строительства Карагандинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Промтехсервис XXI".
94. Договор N 05-3 от 12 апреля 2005 года, заключенный между Департаментом архитектуры, градостроительства и строительства Кызылординской области и товариществом с ограниченной ответственностью "ВН Инженеринг".
95. Договор N 05-2 от 12 апреля 2005 года, заключенный между Департаментом архитектуры, градостроительства и строительства Кызылординской области и товариществом с ограниченной ответственностью "СК Данекер".
96. Договор N 05-1 от 12 апреля 2005 года, заключенный между Департаментом архитектуры, градостроительства и строительства Кызылординской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Нурай".
97. Договор N 2 от 8 апреля 2005 года, заключенный Жанакорганским районным отделом градостроительства и строительства Кызылординской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Мерей XXI".
98. Договор N 8 от 3 мая 2005 года, заключенный между Жалагашским районным отделом градостроительства, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Кызылординской области и закрытым акционерным обществом "Управление механизированных работ".
99. Договор N 05-26 от 1 июля 2005 года, заключенный между Департаментом архитектуры, градостроительства и строительства Кызылординской области и товариществом с ограниченной ответственностью "КызылордаЖобаКурылыс".
100. Договор N 05-27 от 1 июля 2005 года, заключенный между Департаментом архитектуры, градостроительства и строительства Кызылординской области и товариществом с ограниченной ответственностью "КызылордаЖобаКурылыс".
101. Договор N 05-28 от 1 июля 2005 года, заключенный между Департаментом архитектуры, градостроительства и строительства Кызылординской области и товариществом с ограниченной ответственностью "КызылордаЖобаКурылыс".
102. Договор N 05-29 от 1 июля 2005 года, заключенный между Департаментом архитектуры, градостроительства и строительства Кызылординской области и товариществом с ограниченной ответственностью "KZ стройэксперт".
103. Договор N 05-30 от 1 июля 2005 года, заключенный между Департаментом архитектуры, градостроительства и строительства Кызылординской области и товариществом с ограниченной ответственностью "KZ стройэксперт".
104. Договор N 05-31 от 1 июля 2005 года, заключенный между Департаментом архитектуры, градостроительства и строительства Кызылординской области и товариществом с ограниченной ответственностью "KZ стройэксперт".

93. Қарағанды облысының Сәулет, қала салу және құрылыс басқармасы мен "ХХI өнеркәсiптехсервисi" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 29 наурыздағы N 22 шарт.
94. Қызылорда облысының Сәулет, қала салу және құрылыс департаментi мен "ВН Инжиниринг" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 12 сәуiрдегi N 05-3 шарт.
95. Қызылорда облысының Сәулет, қала салу және құрылыс департаментi мен "Дәнекер ҚК" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 12 сәуiрдегi N 05-2 шарт.
96. Қызылорда облысының Сәулет, қала салу және құрылыс департаментi мен "Нұрай" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 12 сәуiрдегi N 05-1 шарт.
97. Қызылорда облысының Жаңақорған аудандық Қала салу және құрылыс бөлiмi мен "Мерей ХХI" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 8 сәуiрдегi N 2 шарт.
98. Қызылорда облысының Жалағаш аудандық Қала салу, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлiгi мен автомобиль жолдары бөлiмi және "Механикаландырылған жұмыс басқармасы" жабық акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2005 жылғы 3 мамырдағы N 8 шарт.
99. Қызылорда облысының Сәулет, қала салу және құрылыс департаментi мен "ҚызылордаЖобаҚұрылыс" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 1 шiлдедегi N 05-26 шарт.
100. Қызылорда облысының Сәулет, қала салу және құрылыс департаментi мен "ҚызылордаЖобаҚұрылыс" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 1 шiлдедегi N 05-27 шарт.
101. Қызылорда облысының Сәулет, қала салу және құрылыс департаментi мен "ҚызылордаЖобаҚұрылыс" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 1 шiлдедегi N 05-28 шарт.
102. Қызылорда облысының Сәулет, қала салу және құрылыс департаментi мен "KZ құрылыссараптама" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 1 шiлдедегi N 05-29 шарт.
103. Қызылорда облысының Сәулет, қала салу және құрылыс департаментi мен "KZ құрылыссарантама" кәсiпорны жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 1 шiлдедегi
N 05-30 шарт.
104. Қызылорда облысының Сәулет, қала салу және құрылыс департаментi мен "KZ құрылыссараптама" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 1 шiлдедегi N 05-31 шарт.

105. Договор N 27 от 8 апреля 2005 года, заключенный между городским отделом градостроительства и строительства города Кызылорды Кызылординской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Промстройсервис-Е".
106. Договор N 184 от 10 ноября 2005 года, заключенный между городским отделом градостроительства и строительства города Кызылорды Кызылординской области и товариществом с ограниченной ответственностью "ПроектСервис".
107. Договор N 5 от 4 ноября 2005 года, заключенный между отделом градостроительства и строительства Карасайского района Алматинской области и акционерным обществом "Аксу".
108. Договор N 15/2005 от 30 марта 2005 года, заключенный между Атырауским городским отделом градостроительства и строительства Атырауской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Сорес LTD".
109. Договор N 13/2005 от 30 марта 2005 года, заключенный между Атырауским городским отделом градостроительства и строительства Атырауской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Тарннас".
110. Договор N 6/05 от 27 мая 2005 года, заключенный между отделом градостроительства и строительства города Жезказгана Карагандинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "АП Компани".
111. Договор N 7 от 13 июня 2005 года, заключенный между отделом градостроительства и строительства города Караганды Карагандинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "СК Астана Технополис".
112. Договор N 4 от 16 июня 2005 года, заключенный между отделом градостроительства и строительства Абайского района Карагандинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "ВКТ-Строитель".
113. Договор N 1 от 12 мая 2005 года, заключенный между отделом градостроительства, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Каркаралинского района Карагандинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Стройтех-К".
114. Договор N 16 от 8 ноября 2005 года, заключенный между отделом градостроительства и строительства Талгарского района Алматинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Келешек".
115. Договор N 5 от 5 декабря 2005 года, заключенный между отделом градостроительства и строительства города Капшагай Алматинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Граждансельпроектстрой".
116. Договор N 21 от 7 декабря 2005 года, заключенный между отделом градостроительства и строительства Кербулакского района Алматинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Жондеу-Курылыс".

105. Қызылорда облысы Қызылорда қаласының Қала салу және құрылыс қалалық бөлiмi мен "Өнеркәсiпқұрылыссервис-Е" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 8 сәуiрдегi N 27 шарт.
106. Қызылорда облысы Қызылорда қаласының Қала салу және құрылыс қалалық бөлiмi мен "Жобалаусервис" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 10 қарашадағы N 184 шарт.
107. Алматы облысы Қарасай ауданының Қала салу және құрылыс бөлiмi мен "Ақсу" акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2005 жылғы 4 қарашадағы N 5 шарт.
108. Атырау облысы Атырау қалалық Қала салу және құрылыс бөлiмi мен "Сорес LTD" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 30 наурыздағы N 15/2005 шарт.
109. Атырау облысы Атырау қалалық Қала салу және құрылыс бөлiмi мен "Тарннас" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 30 наурыздағы N 13/2005 шарт.
110. Қарағанды облысы Жезқазған қаласының Қала салу және құрылыс бөлiмi мен "АП Компани" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 27 мамырдағы N 6/05 шарт.
111. Қарағанды облысы Қарағанды қаласының Қала салу және құрылыс бөлiмi мен "Астана Технополис ҚК" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 13 маусымдағы N 7 шарт.
112. Қарағанды облысы Абай ауданының Қала салу және құрылыс бөлiмi мен "ВКТ Құрылысшы" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 16 маусымдағы N 4 шарт.
113. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Қала салу, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлiгi мен автомобиль жолдары бөлiмi және "Кұрылыстек-К" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 12 мамырдағы N 1 шарт.
114. Алматы облысы Талғар ауданының Қала салу және құрылыс бөлiмi мен "Келешек" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 8 қарашадағы N 16 шарт.
115. Алматы облысы Қапшағай қаласының Қала салу және құрылыс бөлiмi мен "Азаматауылжобалауқұрылыс" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 5 желтоқсандағы N 5 шарт.
116. Алматы облысы Кербұлақ ауданының Қала салу және құрылыс бөлiмi мен "Жөндеу-Құрылыс" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 7 желтоқсандағы N 21 шарт.

117. Договор N 1 от 9 февраля 2005 года, заключенный между Управлением архитектуры, градостроительства и строительства Алматинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Мекен".
118. Договор N 21 от 20 мая 2005 года, заключенный между отделом градостроительства и строительства города Талдыкоргана Алматинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Атил".
119. Договор N 4 от 10 июня 2005 года, заключенный между отделом архитектуры, градостроительства и строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Балхашского района Алматинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Атил".
120. Договор N 17 от 8 ноября 2005 года, заключенный между отделом градостроительства, строительства Талгарского района Алматинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Келешек".
121. Договор N KAZ-P5/CP1 от 7 декабря 2005 года, заключенный между акиматом города Астаны и консорциумом "Ebara-Alarko".
122. Договор N 1 от 24 марта 2005 года, заключенный между отделом градостроительства, строительства Илийского района Алматинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "АСК Аулкурылысы".
123. Договор N 253 от 17 ноября 2005 года, заключенный между Департаментом архитектуры, градостроительства и строительства акимата Южно-Казахстанской области и государственным коммунальным предприятием "ШымкентКурделиКурылыс".
124. Договор N 4 от 27 мая 2005 года, заключенный между отделом градостроительства и строительства акимата Таласского района Жамбылской области и акционерным обществом "Югхиммонтаж".
125. Договор N 19 от 10 августа 2005 года, заключенный между отделом градостроительства и строительства акимата города Тараза Жамбылской области и закрытым акционерным обществом "Таразхиммонтаж".
126. Договор N 5 от 12 июля 2005 года, заключенный между отделом градостроительства и строительства Зеленовского района Западно-Казахстанской области и производственным кооперативом "Мариал".
127. Договор N 2 от 22 июля 2005 года, заключенный между Теректинским районным отделом градостроительства, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Западно-Казахстанской области и производственным кооперативом "Мариал".
128. Договор N 2 от 22 июля 2005 года, заключенный между Жанибекским районным отделом градостроительства, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Западно-Казахстанской области и производственным кооперативом "Мариал".

117. Алматы облысы Сәулет, қала салу және құрылыс басқармасы мен "Мекен" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 9 ақпандағы N 1 шарт.
118. Алматы облысы Талдықорған қаласының Қала салу және құрылыс бөлiмi мен "Атил" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 20 мамырдағы N 21 шарт.
119. Алматы облысы Балхаш ауданының Сәулет қала салу, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлiгi мен автомобиль жолдары бөлiмi мен "Атил" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 10 маусымдағы N 4 шарт.
120. Алматы облысы Талғар ауданының Қала салу, құрылыс бөлiмi мен "Келешек" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 8 қарашадағы N 17 шарт.
121. Астана қаласының әкiмдiгi мен "Еbara-Аlarko" консорциумы арасында жасалған 2005 жылғы 7 желтоқсандағы N КАZ-Р5/СР1 шарт.
122. Алматы облысы Iле ауданының Қала салу, құрылыс бөлiмi мен "Ауыл-Құрылысы АҚК" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 24 наурыздағы N 1 шарт.
123. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң Сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаментi мен "ШымкентКүрделiҚұрылыс" мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорны арасында жасалған 2005 жылғы 17 қарашадағы N 253 шарт.
124. Жамбыл облысы Талас ауданы әкiмдiгiнiң Қала салу және құрылыс бөлiмi мен "Оңтүстiкхиммонтаж" акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2005 жылғы 27 мамырдағы N 4 шарт.
125. Жамбыл облысы Тараз қаласы әкiмдiгiнiң Қала құрылысы және құрылыс бөлiмi мен "Таразхиммонтаж" жабық акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2005 жылғы 10 тамыздағы N 19 шарт.
126. Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданының Қала салу және құрылыс бөлiмi мен "Мариал" өндiрiстiк кооперативi арасында жасалған 2005 жылғы 12 шiлдедегi N 5 шарт.
127. Батыс Қазақстан облысының Теректi аудандық Қала салу, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлiгi мен автомобиль жолдары бөлiмi және "Мариал" өндiрiстiк кооперативi арасында жасалған 2005 жылғы 22 шiлдедегi N 2 шарт.
128. Батыс Қазақстан облысының Жанибек аудандық Қала салу, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлiгi мен автомобиль жолдары бөлiмi және "Мариал" өндiрiстiк кооперативi арасында жасалған 2005 жылғы 22 шiлдедегi N 2 шарт.

129. Договор N 8 от 18 июля 2005 года, заключенный между Каратобинским районным отделом градостроительства, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Западно-Казахстанской области и производственным кооперативом "Мариал".
130. Договор N 15 от 25 апреля 2005 года, заключенный между Акжаикским районным отделом градостроительства, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Западно-Казахстанской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Фирма ИНТЕРТОРГ".
131. Договор N 21 от 25 июля 2005 года, заключенный между Акжаикским районным отделом градостроительства, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Западно-Казахстанской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Курылыс орталыгы".
132. Договор N 3 от 25 мая 2005 года, заключенный между Бокейординским районным отделом строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Западно-Казахстанской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Региональная автостроительная компания".
133. Договор N 14 от 29 июля 2005 года, заключенный между Бокейординским районным отделом строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Западно-Казахстанской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Региональная автостроительная компания".
134. Договор N 4 от 25 мая 2005 года, заключенный между Бокейординским районным отделом строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Западно-Казахстанской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Региональная автостроительная компания".
135. Договор N 5 от 22 августа 2005 года, заключенный между Жанибекским районным отделом градостроительства, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Западно-Казахстанской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Жанибек-Су".
136. Договор N 3 от 30 мая 2005 года, заключенный между отделом градостроительства и строительства Зеленовского района Западно-Казахстанской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Асар".
137. Договор N 1 от 30 мая 2005 года, заключенный между отделом градостроительства, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Таскалинского района Западно-Казахстанской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Асар".

129. Батыс Қазақстан облысының Қаратөбе аудандық Қала салу, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлiгi мен автомобиль жолдары бөлiмi және "Мариал" өндiрiстiк кооперативi арасында жасалған 2005 жылғы 18 шiлдедегi N 8 шарт.
130. Батыс Қазақстан облысының Ақжайық аудандық Қала салу, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлiгi мен автомобиль жолдары бөлiмi және "ИНТЕРТОРГ фирмасы" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 25 сәуiрдегi N 15 шарт.
131. Батыс Қазақстан облысының Ақжайық аудандық Қала салу, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлiгi мен автомобиль жолдары бөлiмi және "Құрылыс орталығы" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 25 шiлдедегi N 21 шарт.
132. Батыс Қазақстан облысының Бөкейорда аудандық Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлiгi мен автомобиль жолдары бөлiмi және "Өңiрлiк автоқұрылыс компаниясы" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 25 мамырдағы N 3 шарт.
133. Батыс Қазақстан облысының Бөкейорда аудандық Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлiгi мен автомобиль жолдары бөлiмi және "Өңiрлiк автоқұрылыс компаниясы" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 29 шiлдедегi N 14 шарт.
134. Батыс Қазақстан облысының Бөкейорда аудандық Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлiгi мен автомобиль жолдары бөлiмi және "Өңiрлiк автоқұрылыс компаниясы" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 25 мамырдағы N 4 шарт.
135. Батыс Қазақстан облысының Жәнiбек аудандық Қала салу, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлiгi мен автомобиль жолдары бөлiмi және "Жәнiбек-Су" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 22 тамыздағы N 5 шарт.
136. Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданының Қала салу және құрылыс бөлiмi мен "Асар" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 30 мамырдағы N 3 шарт.
137. Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданының Қала салу, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлiгi мен автомобиль жолдары бөлiмi және "Асар" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 30 мамырдағы N 1 шарт.

138. Договор N 28 от 23 сентября 2005 года, заключенный между Акжаикским районным отделом градостроительства, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Западно-Казахстанской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Трубопроводстрой Сервис".
139. Договор N б/н от 16 мая 2005 года, заключенный между районным отделом градостроительства, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Казталовского района Западно-Казахстанской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Газ-С".

138. Батыс Қазақстан облысының Ақжайық аудандық Қала салу, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлiгi мен автомобиль жолдары бөлiмi және "Өткiзгiш құбыр құрылыс сервис" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 23 қыркүйектегi N 28 шарт.
139. Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданының Қала салу, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлiгi мен автомобиль жолдары бөлiмi және "Газ-С" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 16 мамырдағы нөмiрсiз шарт.