О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2000 года N 596
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2005 года N 1253. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2007 года N 452 (вводится в действие с 9 августа 2007 года)
Сноска. Постановление Правительства РК от 20 декабря 2005 года N 1253 утратило силу постановлением Правительства РК от 2 июня 2007 года N  452  (вводится в действие с 9 августа 2007 года).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2000 года N 596 "Об утверждении Правил лицензирования образовательной деятельности" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 20, ст. 219) следующие изменения и дополнения:
в Правилах лицензирования образовательной деятельности, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 1 слова "организаций образования" заменить словами "юридических лиц";
пункт 16 дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) наличие собственной учебно-материальной базы.";
пункты 17, 18, 19, 20 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) наличие собственной учебно-материальной базы.";
пункты 21, 22 дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
"8) наличие собственной учебно-материальной базы.";
в пункте 23:
в подпункте 1):
в абзаце четвертом цифры "10", "20", "40" заменить соответственно цифрами "8", "16", "32";
в абзаце пятом цифры "30" заменить цифрами "40";
в абзаце шестом цифры "25" заменить цифрами "30";
в абзаце одиннадцатом после слов "наличие договоров" слова "организации образования" исключить;
в подпункте 2):
в абзаце третьем после слов "научных исследований" дополнить словами "преимущественно в одной из областей науки или культуры";
в абзаце четвертом цифры "10", "20", "40" заменить соответственно цифрами "8", "16", "32";
в абзаце пятом цифры "40" заменить цифрами "50";
в абзаце шестом цифры "30" заменить цифрами "35";
в абзаце одиннадцатом после слов "наличие договоров" слова "организации образования" исключить;
в подпункте 3):
в абзаце четвертом цифры "10", "20", "40" заменить соответственно цифрами "8", "16", "32";
в абзаце пятом цифры "50" заменить цифрами "60";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 18 сәуірдегі N 596 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 желтоқсандағы N 1253 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.06.02. N 452 (2007 жылғы 9 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.06.02. N  452  (2007 жылғы 9 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.   "Білім беру қызметін лицензиялаудың ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 18 сәуірдегі
N 596  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 20, 219-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Білім беру қызметін лицензиялаудың ережесінде:
1-тармақтағы "Білім беру ұйымдарының" деген сөздер "Заңды тұлғалардың" деген сөздермен ауыстырылсын;
16-тармақ 5) тармақшадағы "болуы" деген сөзден кейін ";" белгісі қойылып, мынадай мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
"6) меншікті оқу-материалдық базасының болуы";
17, 18, 19, 20-тармақтар 4) тармақшадағы "болуы" деген сөзден кейін ";" белгісі қойылып, мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) меншікті оқу-материалдық базасының болуы";
21, 22-тармақтар 7) тармақшадағы "болуы" деген сөзден кейін ";" белгісі қойылып, мынадай мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) меншікті оқу-материалдық базасының болуы";
23-тармақта:
1) тармақшада:
төртінші абзацтағы "10", "20", "40" деген сандар тиісінше "8", "16", "32" деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "30" деген сандар "40" деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "25" деген сандар "30" деген сандармен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы "практикадан өткізу" деген сөздердің алдындағы "білім беру ұйымдарының" деген сөздер алынып тасталсын;
2) тармақшада:
үшінші абзацтағы "іргелі және қолданбалы" деген сөздерден кейін ", әсіресе, ғылым немесе мәдениет салаларының біреуінде" деген сөздермен толықтырылсын;
төртінші абзацтағы "10", "20", "40" деген сандар тиісінше "8", "16", "32" деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "40" деген сандар "50" деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "30" деген сандар "35" деген сандармен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы "практикадан өткізу" деген сөздердің алдындағы "білім беру ұйымдарының" деген сөздер алынып тасталсын;
3) тармақшада:
төртінші абзацтағы "10", "20", "40" деген сандар тиісінше "8", "16", "32" деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "50" деген сандар "60" деген сандармен ауыстырылсын;

в абзаце шестом цифры "35" заменить цифрами "40";
в абзаце одиннадцатом после слов "наличие договоров" слова "организации образования" исключить;
пункт 23-2 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 июля 2006 года и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

алтыншы абзацтағы "35" деген сандар "40" деген сандармен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы "практикадан өткізу" деген сөздердің алдындағы "білім беру ұйымдарының" деген сөздер алынып тасталсын;
23-2-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулы 2006 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі және жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі