О нормах потребности Республики Казахстан в наркотических средствах, психотропных веществах и прекурсорах на 2006 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2005 года N 1336
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 10 июля 1998 года "О наркотических средствах, психотропных веществах, прекурсорах и мерах противодействия их незаконному обороту и злоупотреблению ими" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.   Министерству иностранных дел Республики Казахстан направить в штаб-квартиру Международного комитета по контролю над наркотиками Организации Объединенных Наций (Вена, Австрийская Республика) для утверждения международных квот прилагаемые нормы потребности
Республики Казахстан в наркотических средствах, психотропных веществах и прекурсорах на 2006 год.
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан после утверждения международных квот в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан для утверждения государственной квоты на наркотические средства, психотропные вещества и прекурсоры на 2006 год расчеты потребности, в пределах которой осуществляется их оборот юридическими лицами, имеющими лицензии.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2005 года N 1336
НОРМЫ ПОТРЕБНОСТИ
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН В НАРКОТИЧЕСКИХ СРЕДСТВАХ,
ПСИХОТРОПНЫХ ВЕЩЕСТВАХ И ПРЕКУРСОРАХ НА 2006 ГОД
Годовые исчисления потребностей в наркотических
средствах, объемы изготовления синтетических
наркотиков, объемы производства опия и культивирования
опийного мака для целей иных, чем производство опия
Единая конвенция о наркотических средствах 1961 года:
статьи 1, 12 и 19.
Протокол от 25 марта 1972 года о поправках к Единой
конвенции о наркотических средствах 1961 года:
статьи 5 и 9.
СТРАНА/ТЕРРИТОРИЯ:  Республика Казахстан
ДАТА:  1 января 2006 года
ВЕДОМСТВО:  Комитет по борьбе с наркобизнесом и контролю за оборотом наркотиков Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Ф.И.О. ОТВЕТСТВЕННОГО ДОЛЖНОСТНОГО ЛИЦА:
Выборов Анатолий Николаевич
ЗВАНИЕ/ДОЛЖНОСТЬ:  вице-министр внутренних дел Республики Казахстан - Председатель Комитета по
борьбе с наркобизнесом и контролю за оборотом наркотиков
ПОДПИСЬ: ___________________
Исчисления относятся к 2006 календарному году
ПРИМЕЧАНИЯ
Настоящие исчисления в одном экземпляре представляются: МЕЖДУНАРОДНОМУ КОМИТЕТУ ПО КОНТРОЛЮ НАД НАРКОТИКАМИ
Vienna International Centre
P.O.Box 500, A-1400 Vienna, Austria
Telephone: (+43 1) 26060-4277  Facsivile: (+43 1) 26060 5867/5868 Telegraphic address: UNANIONS VIENNA  Telex: 135612 uno a E-mail:  secretar@incb.org
Internet address:  http://www.incd.org/
Form B
Page 5
Часть I
Годовые исчисления потребностей в наркотических
средствах
(ДЛЯ ВСЕХ СТРАН И ТЕРРИТОРИЙ)
Число практикующих врачей в стране или территории:

Қазақстан Республикасының есiрткi құралдарына, психотроптық заттар мен прекурсорларға 2006 жылға арналған қажеттiлiк нормалары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 31 желтоқсандағы N 1336 Қаулысы
"Есiрткi, психотроптық заттар, прекурсорлар және олардың заңсыз айналымы мен терiс пайдаланылуына қарсы iс-қимыл шаралары туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 10 шiлдедегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi халықаралық квоталарды бекiту үшiн қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасының есiрткi құралдарына, психотроптық заттар мен прекурсорларға 2006 жылға арналған қажеттiлiк нормаларын Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Есiрткiнi бақылау жөнiндегi халықаралық комитетiнiң штаб-пәтерiне (Вена, Австрия Республикасы) жiберсiн.
2. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң халықаралық квоталарды бекiткеннен кейiн есiрткi құралдарына, психотроптық заттар мен прекурсорларға 2006 жылға арналған мемлекеттiк квотаны бекiту үшiн соның шегiнде олардың лицензиялары бар заңды тұлғалармен айналымын жүзеге асыратын қажеттiлiк есебiн белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Yкiметiне енгiзсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1336 қаулысына
қосымша
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЕСIРТКI ҚҰРАЛДАРЫНА, ПСИХОТРОПТЫҚ ЗАТТАР МЕН ПРЕКУРСОРЛАРҒА 2006 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН
ҚАЖЕТТIЛIК НОРМАЛАРЫ
Есiрткi құралдарына қажеттiлiктiң жылдық есептеулерi, синтетикалық есірткiлердi дайындау көлемi, апиынды өндiру және апиын өндiруден өзге мақсаттарда апиын көкнәрiн өсiру көлемi
1961 жылғы Есiрткi құралдары туралы бiрыңғай конвенция: 1, 12 және 19-баптар. 1961 жылғы Есiрткi құралдары туралы бiрыңғай конвенцияға түзетулер енгiзу туралы 1972 жылғы 25 наурыздағы Хаттама: 5 және 9-баптар
ЕЛ/АУМАҚ:  Қазақстан Республикасы  КYНI: 2006 жылғы 1 қаңтар
ВЕДОМСТВО:  Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң
Есiрткi бизнесiне қарсы күрес және есiрткi айналымын бақылау комитетi
ЖАУАПТЫ ЛАУАЗЫМДЫ АДАМНЫҢ Т.А.Ә:  Выборов Анатолий Николаевич
АТАҒЫ/ЛАУАЗЫМЫ:  Қазақстан Республикасының Iшкi iстер вице-министрі - Есiрткi бизнесiне қарсы күрес және есiрткi айналымын бақылау комитетiнiң төрағасы
ҚОЛЬI: _______
Осы есептеулер 2006 күнтiзбелiк жылға жатады.
ЕСКЕРТУЛЕР
Осы есептеулер бiр данада ЕСIРТКIНI БАҚЫЛАУ ЖӨНIНДЕГI ХАЛЫҚАРАЛЫҚ КОМИТЕТКЕ тапсырылады
Vienna International Centre,
P.O.Box 5OO, A-1400 Vienna, Austria
Telephone: (+43-1) 26060-4277 Facsivile: (+43 1) 26060 5867/5868
Telegraphic address: UNATIONS VIENNA Telex: 135612 uno a
E-mail: secretariat@ incd.org Internet address: http//www.incd.org/
Form B
Page 5
I бөлік Есірткі құралдарына қажеттіліктердің жылдық есептеулері
(БАРЛЫҚ ЕЛДЕР МЕН АУМАҚТАР ҮШІН)
Елдегі немесе аумақтағы практика жүргізуші дәрігерлердің саны:

врачей:  54758;  стоматологов:  4293 ; ветеринаров:  3156
Число аптек:  3852
Число больниц:  1042   Общее число больничных коек:  116637
ИЗЛОЖЕНИЕ МЕТОДА
Метод для установления исчислений - эмпирический
Form B
Page 7
Часть II
Годовые исчисления потребностей в наркотических
средствах
(ДЛЯ ВСЕХ СТРАН И ТЕРРИТОРИЙ)
Наркотиче-ское средство
1
2
3
4
Количество,
предназ-
наченное
для потреб-
ления внутри
страны в
медицинских
и научных
целях
Количество,
предназначенное
для изготовления:
Коли-
чество,
пред-
назна-
ченное
для по-
полнения
специ-
альных
скла-
дских
запасов
Коли-
чество,
которое
должно
храниться
в склад-
ских
запасах
по состо-
янию на
31 дека-
бря того
года, к
которому
относятся
исчисле-
ния
(а)
других
нарко-
тичес-
ких
средств
(b)
препаратов,
включенных
в Список III
Конвенции
1961 года
(с)
веществ
на
которые
не
расп-
ростра-
няется
Конвен-
ция
1961
года
независимо от того,
предназначены ли эти
наркотические средства,
препараты или вещества для
потребления внутри страны
или на экспорт
кг
г
кг
г
кг
г
кг
г
кг
г
кг
г
Альфапро
дин
х
х
Альфента-
нил
х
х
Анилеридин
х
х
Безитрамид
х
х
Героин
1
808
х
х
Гидрокодон
х
х
Гидромор-
фон
х
х
Декстромо-рамид
х
х
Декстроп-
ропоксифен
Дигидроко-деин
Дипипанон
х
х
Дифенокси-лат
0,8
Дифеноксин
Каннабис
18
х
х
Смола каннабиса
х
х
Кетобеми-
дон
х
х
Кодеин*
4

Дәрігерлер:  54758  тіс дәрігерлері:  4293  ветеринарлар:  3156
Дәріханалар саны:  3852
Ауруханалар саны:  1042  Ауруханалардағы жалпы орын саны:  116637
ӘДІСТІ БАЯНДАУ
Есептеулерді белгілеуге арналған әдіс - эмпирикалық
Form B
Page 7
ІІ бөлік
Есірткі құралдарына қажеттіліктік жылдық есептеулері
(БАРЛЫҚ ЕЛДЕР МЕН АУМАҚТАР ҮШІН)
Есірткі
құралы
1
2
Елдің ішінде медици-
налық
және
ғылыми
мақсат-
тарда
тұты-
нуға
арнал-
ған мөлшері
Дайындауға арналған саны
(а)
басқа да есірткі құралдары
(b)
1961 жылғы Конвенцияның ІІІ тізіміне енгізілген препараттар
(c)
1961 жылғы Конвенция қолданыл-
майтын заттар
осы есірткі құралдары, препараттар немесе заттар елдің ішінде немесе экспортқа тұтыну үшін арналғанына қарамастан
кг
г
кг
г
кг
г
кг
г
Альфапродин
Альфентанил
Анилеридин
Безитрамид
Героин
1
808
Гидрокодон
Гидроморфон
Декстроморамид
Декстропропок-
сифен
Дигидрокодеин
Дипипанон
Дифеноксилат
0,8
Дифеноксин
Каннабис
18
Смола каннабиса
Кетобемидон
Кодеин*
4

20,340
-
Form B/P
поправки
Оценка годовых потребностей для медицинских
и научных целей в веществах, включенных
в списки II, III и IV Конвенции о психотропных
веществах 1971 года
Резолюция 1981/7 и 1991/44 Экономического и Социального Совета
СТРАНА/ТЕРРИТОРИЯ:  Республика Казахстан
ДАТА:  1 января 2006 года
ВЕДОМСТВО:  Комитет по борьбе с наркобизнесом и контролю за оборотом наркотиков Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Ф.И.О. ОТВЕТСТВЕННОГО ДОЛЖНОСТНОГО ЛИЦА:
Выборов Анатолий Николаевич
ЗВАНИЕ/ДОЛЖНОСТЬ:  вице-министр внутренних дел
Республики Казахстан - Председатель Комитета по
борьбе с наркобизнесом и контролю за оборотом
наркотиков
ПОДПИСЬ: ___________________
Оценка относится к 2006 календарному году
Настоящая оценка в одном экземпляре представляются: МЕЖДУНАРОДНОМУ КОМИТЕТУ ПО КОНТРОЛЮ НАД НАРКОТИКАМИ
Vienna International Centre
P.O.Box 500, A-1400 Vienna, Austria
Telephone: (+43 1) 26060-4277  Facsivile: (+43 1) 26060 5867/5868 Telegraphic address: UNANIONS VIENNA  Telex: 135612 uno a E-mail:  secretar@incb.org
Internet address:  http://www.incd.org/
Годовой спрос на внутренние   медицинские и научные цели
Комитет будет руководствоваться представляемой оценкой в течение трех лет, если за этот период не поступит каких-либо поправок. Количества, необходимые для экспорта, следует указать отдельно. Если они включены, просьба указать.
Оценки потребностей в веществах, включенных в Список II
Код*
Вещество
кг
г
РА007
Аминептин
РА003
Амфетамин
800
PD002
Дексамфетамин
PL006
Левамфетамин
PL007
Левометамфетамин
РМ002
Меклоквалон
РМ005
Метам фетамин
800
РМ015
Метамфетамина рацемат
800
РМ006
Метаквалон
800
РМ007
Метилфенидат
800
РВ008
2C-B
PS001
Секобарбитал
PD010
Дронабинол
80
PF005
Фенетиллин
320
PP005
Фенциклидин
8
PP006
Фенметразин
PZ001
Ципепрол
Оценки потребностей в веществах, включенных в Список III
Код*
Вещество
кг
г
РА002
Амобарбитал
0,8
РВ006
Бупренорфин
2,16
РВ004
Буталбитал
PG001
Глутетимид
РС009
Катин
РР014
Пентазоцин
РР002
Пентобарбитал
0,8
PF002
Флунитразепам
Оценки потребностей в веществах, включенных в Список IV
Код*
Вещество
Кг
г
РА005
Аллобарбитал
0,8
РА004
Альпразолам
600
РА006
Аминорекс
РА001
Амфепрамон
0,8
РВ001
Барбитал
0,8
РВ002
Бензфетамин
0,32
РВ003
Бромазепам
РВ007
Бротизолам
РВ005
Бутобарбитал
PV001
Винилбитал
PG002
Гамма-оксимаслянная кислота
528
868
PD005
Делоразепам
PD006
Диазепам
400
354,8
PZ002
Золпидем
11
РС002
Камазепам
К001
Кетазолам
РС004
Клобазам
РС008
Клоксазолам
РС005
Клоназепам
5
РС006
Клоразепат
РС007
Клотиазепам
PL001
Лефетамин, СПА
PL003
Лопразолам
PL004
Лоразепам
PL005
Лорметазепам
PM001
Мазиндол
PM018
Мезокарб
PM010
Медазепам
9
PM003
Мепробамат
PM008
Метилфенобарбитал
PM009
Метиприлон
PM012
Мефенорекс
PM016
Мидазолам

20,340
-
Форма В/Р
түзету
1971 жылғы Психотроптық заттар туралы Конвенцияның II, III және IV тiзiмдерiне енгiзiлген заттардың медипиналық және ғылыми мақсаттар үшiн жылдық қажеттiлiктердi бағалау 1981/7 және 1991/44 Экономикалық және Әлеуметтiк Кеңес Қарары
ЕЛ/АУМАҚ:  Қазақстан Респүбликасы
КҮНI:  2006 жылғы 1 қаңтар
ВЕДОМСТВО:  Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң
Есiрткi бизнесiне қарсы күрес және есiрткi айналымын бақылау комитетi
ЖАУАПТЫ ЛАУАЗЫМДЫ АДАМНЫҢ Т.А.Ә:  Выборов Анатолий Николаевич
АТАУЫ/ЛАУАЗЫМЫ:  Қазақстан Республикасының Iшкi iстер вице-министрi - Есiрткi бизнесiне қарсы күрес және есiрткi айналымын бақылау комитетiнiң төрағасы
ҚОЛЫ: _________
Бағалау 2006 күнтiзбелiк жылға жатады.
Осы есептеулер бiр данада ЕСIРТКІНІ БАҚЫЛАУ ЖӨНIНДЕГI ХАЛЫҚАРАЛЫҚ КОМИТЕТКЕ тапсырылады
Vienna International Centre,
P.O.Box 5OO, A-1400 Vienna, Austria
Telephone: (+43-1) 26060-4277 Facsivile: (+43 1) 26060 5867/5868
Telegraphic address: UNATIONS VIENNA Telex: 135612 uno a
E-mail: secretariat@ incd.org Internet address: http//www.incd.org/
Iшкi медициналық және ғылыми мақсаттарға жылдық сұраныс
Егер осы кезең iшiнде қандай да бiр түзетулер келiп түспесе, Комитет үш жыл бойына ұсынылған бағаны басшылыққа алатын болады. Экспорт үшiн қажеттi мөлшердi жеке көрсету қажет. Егер олар енгiзiлсе, көрсету сұралады.
Форма В/Р
түзету
ІІ тізімдеріне енгізілген заттардың қажеттіліктерін бағалау
Код*
Заттар
кг
г
РА007
Аминептин
РА003
Амфетамин
800
PD002
Дексамфетамин
PL006
Левамфетамин
PL007
Левометамфетамин
РМ002
Меклоквалон
РМ005
Метамфетамин
800
РМ015
Метамфетамина рацемат
800
РМ006
Метаквалон
800
РМ007
Метилфенидат
800
РВ008
2C-B
PS001
Секобарбитал
PD010
Дронабинол
80
PF005
Фенетиллин
320
PP005
Фенциклидин
8
PP006
Фенметразин
PZ001
Ципепрол
ІІІ тізімдеріне енгізілген заттардың қажеттіліктерін бағалау
Код*
Заттар
кг
г
РА002
Амобарбитал
0,8
РВ006
Бупренорфин
2,16
РВ004
Буталбитал
PG001
Глутетимид
РС009
Катин
РР014
Пентазоцин
РР002
Пентобарбитал
0,8
PF002
Флунитразепам
IV тізімдеріне енгізілген заттардың қажеттіліктерін бағалау
Код*
Заттар
кг
г
РА005
Аллобарбитал
0,8
РА004
Альпразолам
600
РА006
Аминорекс
РА001
Амфепрамон
0,8
РВ001
Барбитал
0,8
РВ002
Бензфетамин
0,32
РВ003
Бромазепам
РВ007
Бротизолам
РВ005
Бутобарбитал
PV001
Винилбитал
PG002
ГОМК
528
868
PD005
Делоразепам
PD006
Диазепам
400
354,8
PZ002
Золпидем
11
РС002
Камазепам
К001
Кетазолам
РС004
Клобазам
РС008
Клоксазолам
РС005
Клоназепам
5
РС006
Клоразепат
РС007
Клотиазепам
PL001
Лефетамин, СПА
PL003
Лопразолам
PL004
Лоразепам
PL005
Лорметазепам
PM001
Мазиндол
PM018
Мезокарб
PM010
Медазепам
9
PM003
Мепробамат
PM008
Метилфенобарбитал
PM009
Метиприлон
PM012
Мефенорекс
PM016
Мидазолам

800
PN001
Ниметазепам
PN002
Нитразепам
9
PN003
Нордазепам
PО001
Оксазепам
100
PO002
Оксазолам
PP020
Пемолин
PP015
Пиназепам
PP010
Пипрадрол
PP019
Пировалерон
PP016
Празепам
PS003
Секбутабарбитал
PT003
Темазепам
PT004
Тетразепам
500
PT005
Триазолам
PP004
Фендиметразин
PF004
Фенкамфамин
PP008
Фенобарбитал
900
PF006
Фенпропорекс
PP009
Фентермин
PF001
Флудиазепам
PF003
Флуразепам
PH001
Халазепам
PH002
Халоксазолам
PC003
Хлордиазепоксид
50
PE003
Эстазолам
PE005
Этиламфетамин
PE004
Этиллофлазепат
PE002
Этинамат
PE001
Этхлорвинол
* Только для внутреннего использования
Годовые исчисления потребности в прекурсорах
СТРАНА/ТЕРРИТОРИЯ:  Республика Казахстан
ДАТА:  1 января 2006 года
ВЕДОМСТВО:  Комитет по борьбе с наркобизнесом и контролю за оборотом наркотиков Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Ф.И.О. ОТВЕТСТВЕННОГО ДОЛЖНОСТНОГО ЛИЦА:
Выборов Анатолий Николаевич
ЗВАНИЕ/ДОЛЖНОСТЬ:  вице-министр внутренних дел Республики Казахстан - Председатель Комитета по борьбе с наркобизнесом и контролю за оборотом наркотиков
ПОДПИСЬ: ___________________
Исчисления относится к 2006 календарному году
Настоящая оценка в одном экземпляре представляются: МЕЖДУНАРОДНОМУ КОМИТЕТУ ПО КОНТРОЛЮ НАД НАРКОТИКАМИ
Vienna International Centre
P.O.Box 500, A-1400 Vienna, Austria
Telephone: (+43 1) 26060-4277  Facsivile: (+43 1) 26060 5867/5868 Telegraphic address: UNANIONS VIENNA  Telex: 135612 uno a E-mail:  secretar@incb.org
Internet address:  http://www.incd.org/
Таблица IV
Перечень I
Наименование
Количество
Ед/изм
Эфедрин

800
PN001
Ниметазепам
PN002
Нитразепам
9
PN003
Нордазепам
PО001
Оксазепам
100
PO002
Оксазолам
PP020
Пемолин
PP015
Пиназепам
PP010
Пипрадрол
PP019
Пировалерон
PP016
Празепам
PS003
Секбутабарбитал
PT003
Темазепам
PT004
Тетразепам
500
PT005
Триазолам
PP004
Фендиметразин
PF004
Фенкамфамин
PP008
Фенобарбитал
900
PF006
Фенпропорекс
PP009
Фентермин
PF001
Флудиазепам
PF003
Флуразепам
PH001
Халазепам
PH002
Халоксазолам
PC003
Хлордиазепоксид
50
PE003
Эстазолам
PE005
Этиламфетамин
PE004
Этиллофлазепат
PE002
Этинамат
PE001
Этхлорвинол
* Ішуге ғана қолданылу үшін
Прекурсорларға қажеттіліктік жылдық есептеулері
ЕЛ/АУМАҚ:  Қазақстан Республикасы   КYНI:  2006 жылғы 1 қаңтар
ВЕДОМСТВО:  Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң
Есiрткi бизнесiне қарсы күрес және есiрткi айналымын бақылау комитетi
ЖАУАПТЫ ЛАУАЗЫМДЫ АДАМНЫҢ Т.А.Ә:  Выборов Анатолий Николаевич
АТАҒЫ/ЛАУАЗЫМЫ:  Қазақстан Республикасының Iшкi iстер вице-министрі   -  Есiрткi бизиесiне қарсы күрес және есiрткi айналымын бақылау комитетiнiң төрағасы
ҚОЛЫ:________
Есептеулер 2006 күнтізбелік жылға жатады.
Осы есептеулер бiр данада ЕСIРТКIНI БАҚЫЛАУ ЖӨНIНДЕГI ХАЛЫҚАРАЛЫҚ КОМИТЕТКЕ тапсырылады
Vienna International Centre,
P.O.Box 5OO, A-1400 Vienna, Austria
Telephone: (+43-1) 26060-4277 Facsivile: (+43 1) 26060 5867/5868
Telegraphic address: UNATIONS VIENNA Telex: 135612 uno a
E-mail: secretariat@ incd.org Internet address: http//www.incd.org/
IV кесте
І тізбе
Атауы Саны Өлшем бірлігі
Эфедрин