О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2005 года N 509и
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год" следующее дополнение:
в  приложении 313  к указанному постановлению:
графу 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" после слов "энергосетевых объектов города Астаны" дополнить словами ", в том числе для отдельной оплаты стоимости изготовления котлоагрегата станционный N 6 БКЗ-420-140-5 (типа Е-420-13,3-560КТ) со вспомогательным оборудованием в размере не более пятидесяти процентов от его стоимости, при условии предоставления подрядной организацией гарантии банка второго уровня на своевременное исполнение договорных обязательств по поставке оборудования на сумму отдельной оплаты".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 23 желтоқсандағы N 509и Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "2005 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354  қаулысына  мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға  313-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы "қайта жаңартуға" деген сөздерден кейін ", оның ішінде мердігерлік ұйымның екінші деңгейдегі банктің жабдықты жеке төлем сомасына беруі жөніндегі шарттық міндеттемелерді уақтылы орындауға кепілдік беруі шартымен, қосалқы жабдығы бар станциялық N 6 БКЗ-420-140-5 (Е-420-13,3-560КТ үлгісіндегі) қазандық агрегаттарын дайындау құнын оның құнының елу пайызынан аспайтын мөлшерде жеке төлеу үшін" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі