О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2005 года N 509з
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год" следующие изменения:
в  приложении 389  к указанному постановлению:
в пункте 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5 "Мероприятия по реализации программы (подпрограмм)":
в подпрограмме 009 "Материально-техническое оснащение государственных органов":
слова "1600 куб.см. до 2000 куб.см. - 10" заменить словами "1500 куб. см. до 2000 куб. см. - 35", слово "оружие," исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 желтоқсандағы N 509з Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "2005 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354  қаулысына  мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға  389-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақта:
"Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар" деген 5-бағанда:
009 "Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру" деген кіші бағдарламада:
"1600-дан 2000 куб.см. дейінгі - 10" деген сөздер "1500-ден 2000 куб.см. дейінгі - 35" деген сөздермен ауыстырылсын, "қару-жарақ," деген сөз алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі