О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2006 года N 25
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 января 2006 года N 25
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
2. В  постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 1996 года N 1455 "Вопросы Управления делами Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 45, ст. 230):
в приложении 1 к указанному постановлению строку "Санаторий "Ок-Жетпес" Кокшетауская область, пос. Боровое" исключить;
приложение 2 к указанному постановлению дополнить строкой следующего содержания:
"АО "Санаторий "Ок-Жетпес".
3. В  постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года N 405 "О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 13, ст. 124):
в Перечне акционерных обществ и хозяйственных товариществ, государственные пакеты акций и доли которых отнесены к республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:
раздел "Акмолинская область" дополнить строкой, порядковый номер 13-9, следующего содержания:
"13-9 АО "Санаторий "Ок-Жетпес";
раздел "г. Астана" дополнить строками, порядковые номера 21-67, 21-68, 21-69, следующего содержания:
"21-67 ТОО "Сақшы - На страже" Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
21-68 АО "Өрт cөндіpyшi"
21-69 ТОО "Производственно-эксплуатационное предприятие";
раздел "г. Алматы" дополнить строкой, порядковый номер 123-101, следующего содержания:
"123-101 АО "Алматинский протезно-ортопедический центр";
раздел "Восточно-Казахстанская область" дополнить строкой, порядковый номер 165-11, следующего содержания:
"165-11 АО "Семипалатинский протезно-ортопедический центр";
раздел "Северо-Казахстанская область" дополнить строкой, порядковый номер 280-4, следующего содержания:
"280-4 АО "Петропавловский протезно-ортопедический центр".
4. В  постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659 "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в Перечне государственных пакетов акций и государственных долей участия в организациях республиканской собственности, право владения и пользования которыми передается отраслевым министерствам и иным государственным органам:
раздел "Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан", дополнить строкой, порядковый номер 20-4, следующего содержания:
"20-4 ТОО "Производственно-эксплуатационное предприятие";

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 қаңтардағы N 25 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2006 жылғы 6 қаңтардағы
N 25 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
2. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасының мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 29 қарашадағы N 1455 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 45, 230-құжат):
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшадағы "Оқжетпес" санаторийi Көкшетау облысы, Бурабай поселкесi" деген жол алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулыға 2-қосымша мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Оқжетпес" санаторийi" АҚ".
3. "Акциялардың мемлекеттiк пакеттерiне мемлекеттiк меншiктiң түрлерi және ұйымдарға қатысудың мемлекеттiк yлестерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 12 сәуiрдегi N 405 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 13, 124-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Акцияларының мемлекеттiк пакеттерi мен yлестерi республикалық меншiкке жатқызылған акционерлiк қоғамдар мен шаруашылық серiктестiктердiң тiзбесiнде:
"Ақмола облысы" деген бөлiм мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 13-9-жолмен толықтырылсын:
"13-9 "Оқжетпес" санаторийi АҚ";
"Астана қаласы" деген бөлiм мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 21-67, 21-68, 21-69-жолдармен толықтырылсын:
"21-67 Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң "Сақшы-На страже" ЖШС
21-68 "Өрт сөндiрушi" АҚ
21-69 "Өндiрiстiк-пайдалану кәсiпорны" ЖШС";
"Алматы қаласы" деген бөлiм мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 123-101-жолмен толықтырылсын:
"123-101 "Алматы протездiк-ортопедиялық орталығы" АҚ";
"Шығыс Қазақстан облысы" деген бөлiм мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 165-11-жолмен толықтырылсын:
"165-11 "Семей протездiк-ортопедиялық орталығы" АҚ";
"Солтүстiк Қазақстан облысы" деген бөлiм мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 280-4-жолмен толықтырылсын:
"280-4 "Петропавл протездiк-ортопедиялық орталығы" АҚ".
4. "Республикалық меншiктегi ұйымдар акцияларының мемлекеттiк пакеттерi мен мемлекеттiк yлестерiне иелiк ету және пайдалану жөнiндегi құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659 қаулысында:
Иелiк ету және пайдалану құқығы салалық министрлiктерге, өзге де мемлекеттiк органдарға берiлетiн республикалық меншiк ұйымдарындағы акциялардың мемлекеттiк пакеттерiнiң және қатысудың мемлекеттiк үлестерiнiң тiзбесiнде:
"Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгiне" деген бөлiм мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 20-4-жолмен толықтырылсын:
"20-4 "Өндiрiстiк-пайдалану кәсiпорны" ЖШС";

раздел "Министерству финансов Республики Казахстан" дополнить строкой, порядковый номер 217-9, следующего содержания:
"217-9 АЛА-005430 АО "Казахстанский фонд гарантирования ипотечных кредитов";
раздел "Управлению делами Президента Республики Казахстан", дополнить строкой, порядковый номер 238-9, следующего содержания:
"238-9 АО "Санаторий "Ок-Жетпес";
раздел "Министерству внутренних дел Республики Казахстан", дополнить строкой, порядковый номер 266-5, следующего содержания:
"266-6 ТОО "Сақшы - На страже" Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
раздел "Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" дополнить строками, порядковые номера 279-2, 279-3, 279-4, следующего содержания:
"279-2 АО "Алматинский протезно-ортопедический центр"
279-3 АО "Семипалатинский протезно-ортопедический центр"
279-4 АО "Петропавловский протезно-ортопедический центр";
дополнить разделом следующего содержания:
"Комитету по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
296 АО "Өрт сөндіруші".
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 20.05.2010 № 454.
6. Исключен постановлением Правительства РК от 24.04.2008 N 387 (порядок введения в действие см. п. 10).
7. Утратил силу постановлением Правительства РК от 23.09.2014 № 1005.

"Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне" деген бөлiм мынадай мазмұндағы 217-9-жолмен толықтырылсын:
"217-9 АЛА-005430 "Қазақстанның ипотекалық кредиттерге кепiлдiк беру қоры" АҚ";
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасына" деген бөлiм мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 238-9-жолмен толықтырылсын:
"238-9 "Оқжетпес" санаторий" АҚ";
"Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiне" деген бөлiм мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 266-5-жолмен толықтырылсын:
"266-6 Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң "Сақшы-На страже" ЖШС";
"Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiне" деген бөлiм мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 279-2, 279-3, 279-4-жолдармен толықтырылсын:
"279-2 "Алматы протездiк-ортопедиялық орталығы" АҚ
279-3 "Семей протездiк-ортопедиялық орталығы" АҚ
279-4 "Петропавл протездiк-ортопедиялық орталығы" АҚ";
мынадай мазмұндағы бөлiммен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiнiң Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау комитетiне"
296 "Өрт сөндiрушi" АҚ".
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.05.20 № 454 Қаулысымен.
6.  Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.24 N 387 Қаулысымен.
7. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.09.2014 № 1005 қаулысымен.