О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2006 года N 38.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2004 года N 1449 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 января 2006 года N 38
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 12.10.2015 № 821 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 января 1999 года N 71 "О разработке платежного баланса Республики Казахстан":
в пункте 1-1 слова "Агентству таможенного контроля" заменить словами "Министерству финансов".
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 25.03.2011 № 272.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 24.10.2019 № 798 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 12.12.2014 № 1315 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2003 года N 241 "О некоторых мерах по усилению миграционного контроля" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 10, ст. 119):
в пункте 4 слова "Агентству таможенного контроля" заменить словами "Министерству финансов".
7. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 3 октября 2003 года N 1019 "Об утверждении Программы развития таможенной службы Республики Казахстан на 2004-2006 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 40, ст. 422):
в пункте 2 слова "Агентству таможенного контроля" заменить словами "Министерству финансов";
в пункте 3 слова "Первого Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Павлова А.С." заменить словами "Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан";
в Программе развития таможенной службы Республики Казахстан на 2004-2006 годы, утвержденной указанным постановлением:
в абзаце двадцатом раздела 5 "Основные направления и механизм реализации Программы":
слова "Агентства таможенного контроля" заменить словами "Министерства финансов";

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 қаңтардағы N 38 Қаулысы.
"Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 29 қыркүйектегi N 1449 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 13 қаңтардағы
N 38 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне
енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.10.2015 № 821 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Қазақстан Республикасының төлем балансын жасау туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 29 қаңтардағы N 71 қаулысында:
1-1-тармақтағы "Кедендiк бақылау агенттiгi" деген сөздер "Қаржы министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.03.25 № 272 Қаулысымен.
4. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 24.10.2019 № 798 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.12.2014 № 1315 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
6. "Көшi-қонға бақылау жасауды күшейту жөнiндегi кейбiр шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 13 наурыздағы 241 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2003 ж., N 10, 119-құжат):
4-тармақтағы "Кедендiк бақылау агенттiгi" деген сөздер "Қаржы министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын.
7. "Қазақстан Республикасының кеден қызметiн дамытудың 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 3 қазандағы N 1019 қаулысында Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2003 ж., N 40, 422-құжат):
2-тармақтағы "Кедендiк бақылау агенттiгi" деген сөздер "Қаржы министрлігі" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң бiрiншi орынбасары А.С. Павловқа" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрi Кеңсесiнiң Басшысына" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының кеден қызметiн дамытудың 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Бағдарламаны iске асырудың негiзгi бағыттарымен тетігі деген 5-бөлімнің жиырмасыншы абзацында:
"Кедендiк бақылау агенттiгiнiң" деген сөздер "Қаржы министрлiгiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;

в разделе 8 "План мероприятий по реализации Программы развития таможенной службы Республики Казахстан на 2004-2006 годы":
в графе 4 строках, порядковые номера 1.1, 1.2, 1.3, 1.4.1, 2.2, 2.3, 2.9, 2.11, 2.11.1, 2.11.2, 2.11.3, 3.1, 3.2, 4.1, 4.4 и 4.5, аббревиатуру "АТК" заменить аббревиатурой "МФ";
в графе 3 строки, порядковый номер 3.1, аббревиатуру "АТК" заменить аббревиатурой "КТК МФ".
8. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2003 года N 1141 "Об определении перечня государственных органов, ответственных за выполнение Соглашения о сотрудничестве по пресечению правонарушений в области интеллектуальной собственности" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 43, ст. 465):
в пункте 1 слова "Агентство таможенного контроля" заменить словами "Комитет таможенного контроля Министерства финансов".
9. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2003 года N 1351 "Об утверждении Программы развития транзитно-транспортного потенциала Республики Казахстан на 2004-2006 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 49, ст. 564):
в пункте 3 слова "Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан" заменить словами "Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и торговли Республики Казахстан";
в Программе развития транзитно-транспортного потенциала Республики Казахстан на 2004-2006 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 8 "План мероприятий по реализации Программы развития транзитно-транспортного потенциала Республики Казахстан на 2004-2006 годы":
в графе 4:
в строках, порядковые номера 1.1.1, 1.1.2.1, 1.1.2.2, 1.1.3.1, 1.1.3.2, 2.3, 4.6, 5.1 и 5.2, аббревиатуру "АТК" заменить аббревиатурой "МФ";
в строке порядковый номер 2.2, слова "АТК РК (по согласованию)" заменить аббревиатурой "МФ РК";
в примечании к указанному Плану:
строку "АТК РК - Агентство таможенного контроля" заменить строкой "МФ РК - Министерство финансов".
10. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2003 года N 926 "Об Индикативном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2004-2006 годы":
в Перечне действующих и разрабатываемых государственных отраслевых (секторальных) программ на 2004-2006 годы (раздел 2), утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Министерство финансов Республики Казахстан":
подраздел "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы":
дополнить строкой, порядковый номер 2, следующего содержания:
"2. Программа развития 2004- МФ 3549,0 4554,0 4218,0
таможенной службы на 2006
2004 - 2006 годы г.г.
( постановление
Правительства
Республики Казахстан
от 3 октября 2003
года№N 1019) ";
в разделе "Агентство таможенного контроля Республики Казахстан":
в подразделе "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы":
строку, порядковый номер 1:
"Программа развития 2004- АТК 3549,0 4554,0 4218,0
таможенной службы на 2006
2004 - 2006 годы г.г.
(постановление
Правительства
Республики Казахстан
от 3 октября 2003
года№N 1019)
исключить;

"Қазақстан Республикасының кеден қызметiн дамытудың 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 8-бөлiмде:
4-бағандағы реттiк нөмiрлерi 1.1, 1.2, 1.3, 1.4.1, 2.2, 2.3, 2.9, 2.11, 2.11.1, 2.11.2, 2.11.3, 3.1, 3.2, 4.1, 4.4 және 4.5-жолдарда "КБА" деген аббревиатура "Қаржыминi" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 3.1-жолдың 3-бағанында "КБА" деген аббревиатура "Қаржыминi КБК" деген аббревиатурамен ауыстырылсын.
8. "Зияткерлiк меншiк саласындағы құқық бұзушылықтардың жолын кесу жөнiндегi ынтымақтастық туралы келiсiмдi орындауға жауапты мемлекеттiк органдардың тiзбесiн белгiлеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 13 қарашадағы N 1141 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 43, 465-құжат):
1-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кедендiк бақылау комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын.
9. "Қазақстан Республикасының транзит-көлiк әлеуетiн дамытудың 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 30 желтоқсандағы
N 1351 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 49, 564-құжат):
3-тармақта "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрi" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының транзит-көлiк әлеуетiн дамытудың 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Қазақстан Республикасының транзит-көлiк әлеуетiн дамытудың 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 8-бөлiмде:
4-бағанда:
реттiк нөмiрлерi 1.1.1, 1.1.2.1, 1.1.2.2, 1.1.3.1, 1.1.3.2, 2.3, 4.6, 5.1 және 5.2-жолдарда "КБА" деген аббревиатура "Қаржыминi" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 2.2-жолда "ҚР КБА (келiсiм бойынша)" деген сөздер "ҚР Қаржыминi" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
көрсетiлген жоспарға ескертуде:
"ҚР КБА - Кедендiк бақылау агенттiгi" деген жол "ҚР Қаржыминi - Қаржы министрлiгi" деген жолмен ауыстырылсын.
10. "Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2004-2006 жылдарға арналған индикативтiк жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 12 қыркүйектегi N 926 қаулысында:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген 2004-2006 жылдарға арналған қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалардың тiзбесiнде (2-бөлiм):
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi" деген бөлiмде:
"Қолданыстағы мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген кiшi бөлiм:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 2-жолмен толықтырылсын:
"2. Кедендiк 2004- Қаржы- 3549,0 4554,0 4218,0
қызметтi дамытудың 2006 мині
2004-2006 жылдарға ж.ж.
арналған бағдарла-
масы (Қазақстан
Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы
3 қазандағы
N 1019 қаулысы) ";
"Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi" деген бөлiмде:
"Қолданыстағы мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген кiшi бөлiмде:
"2. Кедендiк 2004- КБА 3549,0 4554,0 4218,0
қызметтi дамытудың 2006
2004-2006 жылдарға ж.ж.
арналған бағдарла-
масы (Қазақстан
Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы
3 қазандағы
N 1019 қаулысы) ";
деген реттiк нөмiрi 1-жол алынып тасталсын;

в Перечне инвестиционных проектов на 2004 - 2006 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ (раздел 3), утвержденном указанным постановлением:
в таблице "Перечень приоритетных республиканских инвестиционных проектов на 2004 - 2006 годы":
в разделе "Государственная программа формирования и развития национальной информационной инфраструктуры":
в графе 3 строки, порядковый номер 35, аббревиатуру "АТК" заменить аббревиатурой "МФ РК";
в разделе "Программа развития таможенной службы на 2004 - 2006 годы":
в графе 3:
в строках, порядковые номера 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241 и 242, аббревиатуру "АТК" заменить аббревиатурой "МФ РК".
11. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2004 года N 126 "О вопросах ведения статистики внешней торговли Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 5, ст. 70):
в пункте 2 слова "Агентству таможенного контроля" заменить словами "Комитету таможенного контроля Министерства финансов".
12. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2004 года N 705 "Об утверждении Программы либерализации валютного режима в Республике Казахстан на 2005 - 2007 годы":
в Программе либерализации валютного режима в Республике Казахстан на 2005 - 2007 годы, утвержденной указанным постановлением:
в графе 4 раздела 8 "План мероприятий по реализации Программы":
в строках, порядковые номера 4.1, 5.1 и 5.2, аббревиатуру "АТК" заменить аббревиатурой "МФ";
в примечании к указанному Плану:
строку "АТК - Агентство таможенного контроля" заменить строкой "МФ - Министерство финансов".
13. Утратил силу постановлением Правительства РК от 06.12.2016 № 769 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлiнiсiндегi 2004-2006 жылдарға арналған инвестициялық жобалардың тiзбесiнде (3-бөлiм):
"2004-2006 жылдарға арналған басым республикалық инвестициялық жобалардың тiзбесi" деген кестеде:
"Ұлттық ақпараттық инфрақұрылымды қалыптастыру мен дамытудың мемлекеттiк бағдарламасы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 35-жолдың 3-бағанындағы "КБА" деген аббревиатура "ҚР Қаржыминi" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
"Кеден қызметiн дамытудың 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасы" деген бөлiмде:
3-бағанда:
реттiк нөмiрлерi 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242-жолдарда "КБА" деген аббревиатура "ҚР Қаржыминi" деген аббревиатурамен ауыстырылсын.
11. "Қазақстан Республикасының сыртқы сауда статистикасын жүргiзу мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 3 ақпандағы N 126 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 5, 70-құжат):
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кедендiк бақылау комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын.
12. "Қазақстан Республикасында валюталық режимдi ырықтандырудың 2005-2007 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 25 маусымдағы N 705 қаулысында:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында валюталық режимдi ырықтандырудың 2005-2007 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 8-бөлiмнiң 4-бағанындағы:
реттiк нөмiрi 4.1, 5.1 және 5.2-жолдарда "КБА" деген аббревиатура "Қаржыминi" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетiлген жоспарға ескертуде:
"КБА - Кедендiк бақылау агенттiгi" деген жол "Қаржыминi - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi" деген жолмен ауыстырылсын.
13. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 06.12.2016 № 769 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.