О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об Агентстве Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2006 года N 51
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об Агентстве Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
Об Агентстве Республики Казахстан
по регулированию деятельности регионального
финансового центра города Алматы
В соответствии с подпунктом 3)  статьи 44  Конституции Республики Казахстан и  статьей 10  Конституционного закона Республики Казахстан "О Президенте Республики Казахстан"  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Образовать Агентство Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы как центральный исполнительный орган, не входящий в состав Правительства Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Контроль за исполнением настоящего Указа возложить на Администрацию Президента Республики Казахстан.
4. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңiрлiк қаржы орталығының қызметiн реттеу агенттiгi туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 қаңтардағы N 51 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
"Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңiрлiк қаржы орталығының қызметiн реттеу агенттiгi туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТIНІҢ
ЖАРЛЫҒЫ
Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңiрлiк қаржы орталығының қызметін реттеу агенттiгi туралы
Қазақстан Республикасы Конституциясының 44-бабының 3) тармақшасына және "Қазақстан Республикасының Президентi туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 10-бабына сәйкес
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН :
1. Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңiрлiк қаржы орталығының қызметiн реттеу агенттiгi Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң құрамына кiрмейтiн орталық атқарушы орган ретiнде құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Yкiметi осы Жарлықтан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгiне жүктелсiн.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi