Об утверждении сметы расходов на обеспечение деятельности Сарсекова Б.С.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2006 года N 133
В связи с продлением срока полномочий первого заместителя Руководителя Антитеррористического центра государств-участников Содружества Независимых Государств Сарсекова Бексултана Сарсековича Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить расходы на обеспечение деятельности Сарсекова Бексултана Сарсековича - первого заместителя Руководителя Антитеррористического центра государств-участников Содружества Независимых Государств в течение срока его полномочий за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2006 год по программе 002 "Участие в международных организациях и других международных органах".
2. Утвердить прилагаемую смету расходов на обеспечение деятельности Сарсекова Бексултана Сарсековича - первого заместителя Руководителя Антитеррористического центра государств-участников Содружества Независимых Государств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 27 февраля 2006 года N№133
Сноска. Смета с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 6 августа 2007 г. N  666 (вводится в действие с 1 апреля 2007 г.).
Смета расходов,
связанных с обеспечением деятельности
Сарсекова Б.С. в Антитеррористическом центре СНГ
в городе Москве (Российская Федерация)
Наименование расходов
Сумма
Денежное содержание
1000 долларов США
Аренда жилья
2100 долларов США
Итого расходов в месяц:
3100 долларов США
Всего текущих расходов:
На 2006-2008 годы - 2433 х 15 + 3100 х 21 = 101595 долларов США.
Всего расходов на срок назначения в период с 2006 по 2008 годы составят 101595 долларов США, исходя из курса 1 доллар США в 2006 году - 127 тенге, в 2007 году - 117 тенге.

Б.С. Сәрсековтiң қызметiн қамтамасыз етуге арналған шығыстар сметасын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 ақпандағы N 133 Қаулысы
Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң Терроризмге қарсы орталығы Басшысының бiрiншi орынбасары Бексұлтан Сәрсекұлы Сәрсековтiң өкiлеттiк мерзiмiнiң ұзартылуына байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң Терроризмге қарсы орталығы Басшысының бiрiншi орынбасары Бексұлтан Сәрсекұлы Сәрсековтiң өкiлеттiк мерзiмi iшiнде оның қызметiн қамтамасыз етуге арналған шығыстар 2006 жылға арналған республикалық бюджетте 002 "Халықаралық ұйымдарға және басқа да халықаралық органдарға қатысу" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен белгіленсiн.
2. Қоса берiлiп отырған Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң Терроризмге қарсы орталығы Басшысының бiрiншi орынбасары Бексұлтан Сәрсекұлы Сәрсековтiң қызметiн қамтамасыз етуге арналған шығыстар сметасы бекітілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2006 жылғы 27 ақпандағы
N 133 қаулысымен
бекiтiлген
Ескерту. Сметаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.08.06.  N 666 (2007 жылғы 1 сәуірден бастап қолданысқа енгізіледі ) Қаулысымен.
Б.С. Сәрсековтiң Мәскеу қаласындағы (Ресей Федерациясы)
ТМД-ның Терроризмге қарсы орталығындағы қызметiн қамтамасыз
етуге байланысты шығыстар сметасы
Шығыстар атауы Сомасы
Ақшалай қамту
1 000 АҚШ доллары
Тұрғын үйдi жалға алу
2100 АҚШ доллары
Бiр айдағы шығыстар жиыны:
3100 АҚШ доллары
Барлық ағымдық шығыстар:
2006 - 2008 жылдарға - 2433 х 15 + 3100 х 21=101595 АҚШ доллары.
1 АҚШ доллары бағамының 2006 жылы - 127 теңге, 2007 жылы - 117 теңге болғанын ескере отырып, 2006 - 2008 жылдар кезеңінде тағайындалу мерзіміне арналған барлық шығыстар 101595 АҚШ долларын құрайды.