О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2004 года N 171
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2006 года N 217. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2004 года N 171 "О Плане мероприятий по реализации Государственной программы "Культурное наследие" на 2004-2006 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 8, ст. 98) следующие изменения и дополнения:
в Плане мероприятий по реализации Государственной программы "Культурное наследие" на 2004-2006 годы, утвержденном указанным постановлением:
в графе 8 строки, порядковый номер 1, цифры "12,0" заменить цифрами "26,0";
в строке, порядковый номер 5:
в графе 8 цифры "8,0" и "7,0" заменить соответственно цифрами "11,6" и "15,7";
дополнить абзацем следующего содержания:
"Могильник     Инфор   МКИ    20    -       - 20,0     Республи-
Берел          мация          июля                     канский
(золотые       Прави-         и 20                     бюджет
археологи-     тельству       де-
ческие                        каб-
изделия)                      ря
2006
года                            ";
в графе 8 строки, порядковый номер 6, цифры "7,0" заменить цифрами "23,0";
в графе 8 строки, порядковый номер 7, цифры "11,0" заменить цифрами "28,0";
в графе 8 строки, порядковый номер 8, цифры "12,0" заменить цифрами "9,6", цифры "8,0" исключить;
в графе 8 строки, порядковый номер 9, цифры "9,0" исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 9-1, следующего содержания:
"9-1 Северо-Казахстанская область:
"Воссоздание   Инфор-  МКИ    20    -       - 308,3    Республи-
комплекса      мация          июля                     канский
"Резиденция    Прави-         и 20                     бюджет
хана Абылая"   тель-          де-
в г. Петро-    ству           каб-
павловске                     ря
2006
года                            ";
в строке, порядковый номер 10:
в абзаце шестом графу 5 дополнить словами "20 июля и 20 декабря 2006 года";
в графе 8:
в абзаце третьем цифры "12,0" заменить цифрами "19,3";
в абзаце четвертом цифры "12,0" исключить;
в абзаце пятом цифры "10,0" заменить цифрами "21,1";
абзац шестой дополнить цифрами "30,0";
в абзаце десятом:
в графе 2 слова "Ремонт кровли," заменить словами "Реконструкция кровли и ремонт";

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 12 ақпандағы N 171 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 наурыздағы N 217 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2004 - 2006 жылдарға арналған "Мәдени мұра" мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 12 ақпандағы N 171  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 8, 98-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген 2004 - 2006 жылдарға арналған "Мәдени мұра" мемлекеттік бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарында:
реттік нөмiрi 1-жолдың 8-бағанындағы "12,0" деген сандар "26,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 5-жолда:
8-бағандағы "8,0" және "7,0" деген сандар "11,6" және "15,7" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Берел обасы    Үкiметке   МАСМ   2006 жылғы - - 20,0 Республикалық
(археологиялық  ақпарат           20 шiлде            бюджет
алтын                             және 20
бұйымдар)                         желтоқсан                       ";
реттiк нөмiрi 6-жолдың 8-бағанындағы "7,0" деген сандар "23,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 7-жолдың 8-бағанындағы "11,0" деген сандар "28,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 8-жолдың 8-бағанындағы "12,0" деген сандар "9,6" деген сандармен ауыстырылсын, "8,0" деген сандар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 9-жолдың 8-бағанындағы "9,0" деген сандар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 9-1-жолмен толықтырылсын:
"9-1 Солтүстiк Қазақстан облысы:
"Петропавл      Үкiметке   МАСМ   2006 жылғы - - 308,3 Республикалық
қаласындағы     ақпарат           20 шiлде             бюджет
"Абылай хан                       және 20
резиденциясы"                     желтоқсан
кешенiн жаңадан
жасау                                                         ";
реттік нөмiрi 10-жолда:
алтыншы абзацтағы 5-баған "2006 жылғы 20 шiлде және 20 желтоқсан" деген сөздермен толықтырылсын;
8-бағанда:
үшiншi абзацтағы "12,0" деген сандар "19,3" деген сандармен ауыстырылсын;
төртiншi абзацтағы "12,0" деген сандар алынып тасталсын;
бесiншi абзацтағы "10,0" деген сандар "21,1" деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзац "30,0" деген сандармен толықтырылсын;
оныншы абзацта 2-бағандағы "Күмбездi жөндеу" деген сөздер "Күмбездi қайта жаңарту және жөндеу" деген сөздермен ауыстырылсын;

графу 8 дополнить цифрами "32,0";
в графе 8 строки, порядковый номер 24, цифры "19,54" заменить цифрами "19,0";
в строке, порядковый номер 25:
в графе 5 слова "20 июля 2004 года" заменить словами "20 июля и 20 декабря ежегодно";
графу 8 дополнить цифрами "19,2";
в графе 8 строки, порядковый номер 26, цифры "5,0" исключить;
графу 2 строки, порядковый номер 27, после слова "Алматинской,", дополнить словами "Акмолинской, Актюбинской, Павлодарской,";
графу 8 строки, порядковый номер 27-1, дополнить цифрами "5,0";
в строке, порядковый номер 29:
графу 5 дополнить словами "20 июля и 20 декабря 2006 года";
графу 8 дополнить цифрами "1,5";
в графе 8 строк, порядковые номера 32, 33, 34, цифры "7,0" исключить;
графу 8 строки, порядковый номер 34-1, дополнить цифрами "21,5";
дополнить строками, порядковые номера 35-1 и 35-2, следующего содержания:
"35-1          Инфор-  МКИ    20    -       - 161,8    Республи-
Установка      мация          июля                     канский
памятника      Прави-         и 20                     бюджет
Абаю           тель-          де-
Кунанбаеву     ству           каб-
в г. Моск-                    ря
ве с бла-                     2006
гоустрой-                     года
ством тер-
ритории
35-2
Сооружение     Инфор   МКИ    20    -       - 15,0     Республи-
стелы воинам,  мация          июля                     канский
погибшим в     Прави-         и 20                     бюджет
годы           тель-          де-
Великой        ству           каб-
Отечествен-                   ря
ной                           2006
войны                         года
1941-1945
годов                                                         ";
в графе 8 строки, порядковый номер 37, цифры "6,96" заменить цифрами "7,46";
в графе 8 строки, порядковый номер 38, цифры "11,7" заменить цифрами "12,2";
в графе 8 строки, порядковый номер 40, цифры "14,024" заменить цифрами "23,624";
в графе 8 строки, порядковый номер 42, цифры "10,515" заменить цифрами "15,495";
в графе 8 строки, порядковый номер 43, цифры "1,975" заменить цифрами "2,975";
в графе 8 строки, порядковый номер 45, цифры "5,325" заменить цифрами "6,245";
в графе 8 строки, порядковый номер 46, цифры "5,33" заменить цифрами "9,01";
в графе 8 строки, порядковый номер 47, цифры "5,325" заменить цифрами "12,225";
в графе 8 строки, порядковый номер 48, цифры "3,55" заменить цифрами "6,31";
в графе 8 строки, порядковый номер 50, цифры "10,65" заменить цифрами "15,65";
в графе 8 строки, порядковый номер 52, цифры "10,0" заменить цифрами "11,0";

8-баған "32,0" деген сандармен толықтырылсын;
реттік нөмiрi 24-жолдың 8-бағанындағы "19,54" деген сандар "19,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 25-жолда:
5-бағандағы "2004 жылғы 20 шілде" деген сөздер "жыл сайын 20 шiлде және 20 желтоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
8-баған "19,2" деген сандармен толықтырылсын;
реттік нөмiрi 26-жолдың 8-бағанындағы "5,0" деген сандар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 27-жолдағы 2-баған "Алматы," деген сөзден кейiн "Ақмола, Ақтөбе, Павлодар," деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмiрi 27-1-жолдағы 8-баған "5,0" деген сандармен толықтырылсын;
реттік нөмiрi 29-жолда:
5-баған "2006 жылғы 20 шiлде және 20 желтоқсан" деген сөздермен толықтырылсын;
8-баған "1,5" деген сандармен толықтырылсын;
реттік нөмiрлерi 32, 33, 34-жолдарда 8-бағандағы "7,0" деген сандар алынып тасталсын;
реттік нөмiрi 34-1-жолдың 8-бағаны "21,5" деген сандармен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 35-1 және 35-2-жолдармен толықтырылсын:
"35-1 Мәскеу    Үкiметке   МАСМ   2006 жылғы - - 161,8 Республикалық
қаласында        ақпарат          20 шiлде             бюджет
аумағын көркейте                  және 20
отырып, Абай                      желтоқсан
Құнанбаевқа
ескерткiш орнату.
35-2 1941-1945   Үкiметке  МАСМ   2006 жылғы - - 15,0  Республикалық
жылдардағы Ұлы   ақпарат          20 шiлде             бюджет
Отан соғысы                          және
жылдарында                        20 желтоқсан
қаза тапқан
жауынгерлерге
стела орнату                                                   ";
реттiк нөмiрi 37-жолдың 8-бағанындағы "6,96" деген сандар "7,46" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 38-жолдың 8-бағанындағы "11,7" деген сандар "12,2" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 40-жолдың 8-бағанындағы "14,024" деген сандар "23,624" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 42-жолдың 8-бағанындағы "10,515" деген сандар "15,495" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 43-жолдың 8-бағанындағы "1,975" деген сандар "2,975" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 45-жолдың 8-бағанындағы "5,325" деген сандар "6,245" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 46-жолдың 8-бағанындағы "5,33" деген сандар "9,01" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 47-жолдың 8-бағанындағы "5,325" деген сандар "12,225" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 48-жолдың 8-бағанындағы "3,55" деген сандар "6,31" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 50-жолдың 8-бағанындағы "10,65" деген сандар "15,65" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 52-жолдың 8-бағанындағы "10,0" деген сандар "11,0" деген сандармен ауыстырылсын;

в графе 8 строки, порядковый номер 53, цифры "10,0" заменить цифрами "10,407";
в графе 8 строки, порядковый номер 55, цифры "10,515" заменить цифрами "11,715 ";
в графе 8 строк, порядковые номера 58 и 59, цифры "10,515" заменить цифрами "11,515";
в графе 8 строк, порядковые номера 60 и 61, цифры "10,515" заменить цифрами "12,015";
в разделе I. "Воссоздание историко-культурных, архитектурных и археологических памятников национальной истории":
строку "Всего" изложить в следующей редакции:
"Всего: 1189,136  222,35  286,118  680,668";
в разделе II. "Создание целостной системы изучения культурного наследия казахского народа":
строку "Всего" изложить в следующей редакции:
"Всего: 457,139  96,087  102,048  259,004";
в разделе III. "Разработка серий изданий национальной и мировой научной мысли, культуры и литературы":
строку "Всего" изложить в следующей редакции:
"Всего: 1082,577  323,222  361,253  398,102";
строку "Итого: млн. тн." изложить в следующей редакции:
"Итого: млн.тн. 2728,852  641,659  749,419  1337,774".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

реттiк нөмiрi 53-жолдың 8-бағанындағы "10,0" деген сандар "10,407" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 55-жолдың 8-бағанындағы "10,515" деген сандар "11,715" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрлерi 58 және 59-жолдардың 8-бағанындағы "10,515" деген сандар "11,515" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрлерi 60 және 61-жолдардың 8-бағанындағы "10,515" деген сандар "12,015" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ұлттық тарихтың тарихи-мәдени, сәулет және археология ескерткiштерiн қайта жаңғырту" деген І бөлiмде:
"Барлығы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Барлығы: 1189,136  222,35  286,118  680,668";
"Қазақ халқының мәдени мұрасын зерттеудiң бiртұтас жүйесiн жасау" деген II бөлiмде:
"Барлығы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Барлығы: 457,139  96,087  102,048  259,004";
"Ұлттық және әлемдiк ғылыми ой-сана, мәдениет және әдебиет басылымдарының серияларын әзiрлеу" деген ІІІ бөлiмде:
"Барлығы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Барлығы: 1082,577  323,222  361,253  398,102";
"Жиыны: млн. тң." деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Жиыны: млн.тң. 2728,852  641,659  749,419  1337,774".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі