О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан"»
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2006 года N 227
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О внесении изменений в некоторые указы
Президента Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) в  Указ  Президента Республики Казахстан от 22 июля 2005 года N 1618 "О заключении Протокола о внесении изменений и дополнений в Соглашение между Республикой Казахстан и Российской Федерацией о порядке использования 929 Государственного летно-испытательного центра (объекты и боевые поля, размещенные на территории Республики Казахстан) Министерства обороны Российской Федерации от 20 января 1995 года" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 31, ст. 393):
в пункте 2 слова "Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и торговли Республики Казахстан Мынбаева Сауата Мухаметбаевича" заменить словами "Министра финансов Республики Казахстан Коржову Наталью Артемовну";
2) в  Указ  Президента Республики Казахстан от 22 июля 2005 года N 1619 "О заключении Протокола о внесении изменений и дополнений в Соглашение между Республикой Казахстан и Российской Федерацией об условиях использования и аренды полигона Эмба от 20 января 1995 года" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 31, ст. 394):
в пункте 2 слова "Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и торговли Республики Казахстан Мынбаева Сауата Мухаметбаевича" заменить словами "Министра финансов Республики Казахстан - Коржову Наталью Артемовну";
3) в  Указ  Президента Республики Казахстан от 22 июля 2005 года N 1620 "О заключении Протокола о внесении изменений и дополнений в Соглашение между Республикой Казахстан и Российской Федерацией об условиях использования и аренды испытательного полигона Сары-Шаган и обеспечения жизнедеятельности г. Приозерска от 20 января 1995 года" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 31, ст. 395):
в пункте 2 слова "Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и торговли Республики Казахстан Мынбаева Сауата Мухаметбаевича" заменить словами "Министра финансов Республики Казахстан - Коржову Наталью Артемовну";

"Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр жарлықтарына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 1 сәуірдегі N 227 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр жарлықтарына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр жарлықтарына өзгерiстер енгiзу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН :
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң мынадай жарлықтарына өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы 1995 жылғы 20 қаңтардағы Ресей Федерациясы Қорғаныс министрлiгiнiң (объектiлерi мен ұрыс алаңдары Қазақстан Республикасының аумағында орналасқан) 929 Мемлекеттiк ұшу-сынақ орталығын пайдалану тәртiбi туралы келiсiмге өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы хаттама жасасу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 22 шiлдедегi N 1618  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 31, 393-құжат):
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрi Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаевқа" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Қаржы министрi Наталья Артемовна Коржоваға" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы 1995 жылғы 20 қаңтардағы Эмба полигонын пайдалану және жалға беру шарттары туралы келiсiмге өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы хаттама жасасу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 22 шiлдедегi N 1619  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 31, 394-құжат):
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрi Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаевқа" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Қаржы министрi Наталья Артемовна Коржоваға" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) "Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы 1995 жылғы 20 қаңтардағы Сарышаған сынақ полигонын пайдалану мен жалға беру және Приозерск қаласының тыныс-тiршiлiгiн қамтамасыз ету шарттары туралы келiсiмге өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы хаттама жасасу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 22 шiлдедегi N 1620  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 31, 395-құжат):
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрi Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаевқа" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Қаржы министрi Наталья Артемовна Коржоваға" деген сөздермен ауыстырылсын;

4) в  Указ  Президента Республики Казахстан от 28 июля 2005 года N 1623 "О заключении Протокола о внесении изменений и дополнений в Соглашение между Республикой Казахстан и Российской Федерацией о порядке использования 4 Государственного центрального полигона (объекты и боевые поля, размещенные на территории Республики Казахстан) Министерства обороны Российской Федерации от 20 января 1995 года" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 31, ст. 396):
в пункте 2 слова "Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и торговли Республики Казахстан Мынбаева Сауата Мухаметбаевича" заменить словами "Министра финансов Республики Казахстан - Коржову Наталью Артемовну".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

4) "Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы Ресей Федерациясы Қорғаныс министрлiгiнiң (объектiлерi мен ұрыс алаңдары Қазақстан Республикасы аумағында орналасқан) 4 Мемлекеттiк орталық полигонын пайдалану тәртiбi туралы 1995 жылғы 20 қаңтардағы келiсiмге өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы хаттама жасасу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 28 шiлдедегi N 1623  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 31, 396-құжат):
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрi Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаевқа" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Қаржы министрi Наталья Артемовна Коржоваға" деген сөздермен ауыстырылсын".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi