О некоторых вопросах Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2006 года N 313
В соответствии со  статьей 24  Конституционного закона Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года "О Правительстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Образовать Следственный комитет, Комитет криминальной полиции, Комитет административной полиции и Комитет дорожной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее - Комитеты).
2.  (исключен постановлением Правительства РК от 29 октября 2007 г. N  1004  (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания настоящего постановления).
3.  (исключен постановлением Правительства РК от 29 октября 2007 г. N  1004  (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания настоящего постановления).
4. Признать утратившим силу  постановление  Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2004 года N 431 "О некоторых вопросах обеспечения безопасности дорожного движения" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 17, ст. 221).
5. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1)  (утратил силу - постановлением Правительства РК от 15.04.2008  N 339 ) ;
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года N 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 25, ст. 311):
в Положении о Министерстве внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
абзац второй пункта 1 изложить в следующей редакции:
"Министерство имеет территориальные органы в областях, городах Астане и Алматы, районах, городах, районах в городах и на транспорте, а также ведомства: Комитет внутренних войск, Комитет по борьбе с наркобизнесом и контролю за оборотом наркотиков, Следственный комитет, Комитет криминальной полиции, Комитет административной полиции и Комитет дорожной полиции.";
в пункте 12:
в абзаце одиннадцатом подпункта 1) слова "разрабатывает и" исключить;
абзацы пятый, шестой, восьмой, тринадцатый, четырнадцатый, пятнадцатый и двадцать четвертый подпункта 2) исключить;
абзацы третий, четвертый, пятый, шестой, восьмой, девятый, одиннадцатый и двенадцатый подпункта 3) исключить;
подпункт 4) исключить;
в перечне государственных учреждений - территориальных органов Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 244, изложить в следующей редакции:

Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 21 сәуірдегі N 313 Қаулысы
"Қазақстан Республикасының Үкiметi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Конституциялық заңының  24-бабына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Тергеу комитетi, Криминалдық полиция комитетi, Әкiмшiлiк полиция комитетi және Жол полициясы комитетi (бұдан әрi - Комитеттер) құрылсын.
2.  Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.10.29.  N 1004  (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
3.  Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.10.29.  N 1004  (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
4. "Жол қозғалысы қауiпсiздiгiн қамтамасыз етудiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 19 сәуiрдегі N 431  қаулысының  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 17, 221-құжат) күшi жойылды деп танылсын.
5. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1)  (күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.15  N 339  Қаулысымен)
2) "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 22 маусымдағы N 607  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 25, 311-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Ішкi iстер министрлiгi туралы ережеде:
1-тармақтың екiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Министрлiктiң облыстардағы, Астана және Алматы қалаларындағы, аудандардағы, қалалардағы, қалалардағы аудандардағы және көлiктегi аумақтық органдары, сондай-ақ Iшкi әскерлер комитетi, Есiрткi бизнесiне қарсы күрес және есiрткi айналымын бақылау комитетi, Тергеу комитетi, Криминалдық полиция комитетi, Әкiмшiлiк полиция комитетi және Жол полициясы комитетi ведомстволары болады.";
12-тармақта:
1) тармақшаның он бiрiншi абзацындағы "әзiрлейдi және" деген сөздер алынып тасталсын;
2) тармақшаның бесiншi, алтыншы, сегiзiншi, он үшiншi, он төртiншi, он бесiншi және жиырма төртiншi абзацтары алынып тасталсын;
3) тармақшаның үшiншi, төртiншi, бесiншi, алтыншы, сегiзiншi, тоғызыншы, он бiрiншi және он екiншi абзацтары алынып тасталсын;
4) тармақша алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң аумақтық органдары - мемлекеттiк мекемелерінің тiзбесiнде:
реттiк нөмiрi 244-жол мынадай редакцияда жазылсын:

"244. Представительство Министерства внутренних дел Республики Казахстан в городе Байконыре.".
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными   постановлением Правительства РК от 15.04.2008  N 339  .
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 апреля 2006 г. N 313
Положение
о Следственном Комитете Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Сноска. Положение   исключено постановлением Правительства РК от 29 октября 2007 г. N  1004  (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания настоящего постановления).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 апреля 2006 г. N 313
Структура
Следственного комитета
Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Сноска. Структура   исключена постановлением Правительства РК от 29 октября 2007 г. N  1004  (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания настоящего постановления).
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 апреля 2006 года
N 313
Положение
о Комитете криминальной полиции
Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Сноска. Положение   исключено постановлением Правительства РК от 29 октября 2007 г. N  1004  (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания настоящего постановления).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 апреля 2006 года
N 313
Структура
Комитета криминальной полиции
Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Сноска. Структура   исключена постановлением Правительства РК от 29 октября 2007 г. N  1004  (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания настоящего постановления).
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 апреля 2006 года N 313
Положение
о Комитете административной полиции
Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Сноска. Положение   исключено постановлением Правительства РК от 29 октября 2007 г. N  1004  (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания настоящего постановления).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 апреля 2006 года N 313
Структура
Комитета административной полиции
Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Сноска. Структура   исключена постановлением Правительства РК от 29 октября 2007 г. N  1004  (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания настоящего постановления).
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 апреля 2006 года N 313
Положение
о Комитете дорожной полиции
Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Сноска. Положение   исключено постановлением Правительства РК от 29 октября 2007 г. N  1004  (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания настоящего постановления).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 апреля 2006 года N 313
Структура
Комитета дорожной полиции МВД Республики Казахстан
Сноска. Структура   исключена постановлением Правительства РК от 29 октября 2007 г. N  1004  (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания настоящего постановления).

"244. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Байқоңыр қаласындағы өкiлдiгi.".
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 21 сәуірдегi
N 313 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң
Тергеу комитетi туралы
ереже
Ескерту. Ереже алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.10.29.  N 1004  (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 21 сәуірдегi
N 313 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
Тергеу комитетiнiң құрылымы
Ескерту. Құрылымы алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.10.29.  N 1004  (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 21 сәуірдегi
N 313 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң
Криминалдық полиция комитетi туралы
ереже
Ескерту. Ереже алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.10.29.  N 1004  (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 21 сәуірдегi
N 313 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
Криминалдық полиция комитетiнiң
құрылымы
Ескерту. Құрылымы алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.10.29.  N 1004  (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 21 сәуірдегi
N 313 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң
Әкiмшiлiк полиция комитетi туралы
ереже
Ескерту. Ереже алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.10.29.  N 1004  (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 21 сәуірдегi
N 313 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
Әкiмшiлiк полициясы комитетiнiң
құрылымы
Ескерту. Құрылымы алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.10.29.  N 1004  (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 21 сәуірдегі
N 313 қаулысымен
бекiтілген
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң
Жол полициясы комитетi туралы
ереже
Ескерту. Ереже алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.10.29.  N 1004  (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 21 сәуірдегі
N 313 қаулысымен
бекiтілген
Қазақстан Республикасы IIМ
Жол полициясы комитетiнiң
құрылымы
Ескерту. Құрылымы алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.10.29.  N 1004  (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.