О некоторых вопросах акционерных обществ "Казахстанский холдинг по управлению государственными активами "Самрук" и "Фонд устойчивого развития "Қазына"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2006 года N 362.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. (Исключен - постановлением Правительства РК от 12.11.2008 N 1048 ).
2. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) Утратил силу постановлением Правительства РК от 17.07.2023 № 602.
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2003 года N 145 "Об определении механизма проведения мониторинга административных расходов государственных предприятий, акционерных обществ, контрольные пакеты акций которых принадлежат государству, и товариществ с ограниченной ответственностью, размеры государственных долей участия в которых позволяют государству определять решения общего собрания участников, с целью их оптимизации" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 7, ст. 73):
в абзаце первом пункта 1 после слов "акционерных обществ," дополнить словами "кроме акционерных обществ "Казахстанский холдинг по управлению государственными активами "Самрук" и "Фонд устойчивого развития "Қазына",".
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 17.07.2023 № 602.
3. Настоящее постановление вводится в действие после исполнения пункта 8 постановления Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 2006 года N 117 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 28 января 2006 года N 50".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Самұрық" мемлекеттiк активтердi басқару жөнiндегi қазақстандық холдингi" және "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлiк қоғамдарының кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 3 мамырдағы N 362 Қаулысы.
Қолданушылар назарына: Қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. (Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.11.12. N 1048 Қаулысымен).
2. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.07.2023 № 602 қаулысымен.
2) "Акцияларының бақылау пакеттерi мемлекетке тиесiлi мемлекеттiк кәсiпорындарды, акционерлiк қоғамдарды және олардағы мемлекеттiк қатысу үлестерiнiң мөлшерi қатысушылардың жалпы жиналысының шешiмiн анықтауға мемлекетке мүмкiндiк беретiн жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiктердi оңтайландыру мақсатымен олардың әкiмшiлiк шығыстарының мониторингiн жүргiзу тетiгiн анықтау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 10 ақпандағы N 145 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж. N 7, 73-құжат):
1-тармақтың бiрiншi абзацындағы "акционерлiк қоғамдар" деген сөздердiң алдынан "Самұрық" мемлекеттiк активтердi басқару жөнiндегi қазақстандық холдингi" және "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлiк қоғамдарынан басқа," деген сөздермен толықтырылсын.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 17.07.2023 № 602 қаулысымен.
3. Осы қаулы "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 28 қаңтардағы N 50 Жарлығын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 23 ақпандағы N 117 қаулысының 8-тармағы орындалғаннан кейiн қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі