Об утверждении нормативов затрат на единицу площади по видам продукции растениеводства на 2006 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2006 года N 412
В соответствии со  статьей 7  Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые нормативы затрат на единицу площади по видам продукции растениеводства на 2006 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 17 мая 2006 года N 412
НОРМАТИВЫ ЗАТРАТ НА ЕДИНИЦУ ПЛОЩАДИ
ПО ВИДАМ ПРОДУКЦИИ РАСТЕНИЕВОДСТВА НА 2006 ГОД
1. Акмолинская область
Продукция
Норматив затрат
на 1 га - всего (тенге)
Нормативы затрат
по трем видам
(заработная плата,
горюче-смазочные
материалы, семена)
на 1 га (тенге)
при упрощенной
технологии
при
упрощенной
технологии
при
научно-
обоснованной
технологии
II зона степная
Пшеница яровая

Өсімдік шаруашылығы өнімдерінің түрлері бойынша алқап бірлігіне жұмсалатын шығындардың 2006 жылға арналған нормативтерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 мамырдағы N 412 Қаулысы
"Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы Заңының  7-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған өсімдік шаруашылығы өнімдерінің түрлері бойынша алқап бірлігіне жұмсалатын шығындардың 2006 жылға арналған нормативтері бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы»17 мамырдағы
N 412 қаулысымен
бекітілген
ӨСІМДІК ШАРУАШЫЛЫҒЫ ӨНІМДЕРІНІҢ ТҮРЛЕРІ БОЙЫНША
АЛҚАП БІРЛІГІНЕ ЖҰМСАЛАТЫН ШЫҒЫНДАРДЫҢ 2006 ЖЫЛҒА
АРНАЛҒАН НОРМАТИВТЕРІ
1. Ақмола облысы
Өнім
1 гектарға жұмсалатын
шығындардың нормативі -
барлығы (теңге)
Оңайлатылған
технология
жағдайында 1
гектарға
жұмсалатын
(теңге) шығындардың
(жалақы,
жанар-жағар май
материалдары,
тұқым) үш түрі
бойынша
нормативтері
оңайлатылған
технология
жағдайында
ғылыми
негізделген
технология
жағдайында
II дала аймағы
Жаздық бидай