О введении в действие Кода по конструкции и оборудованию плавучих буровых установок на территории Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2006 года N 417
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ввести в действие на территории Республики Казахстан Код по конструкции и оборудованию плавучих буровых установок, принятый резолюцией А.414(ХI) от 15 ноября 1979 года Ассамблеи Международной морской организации на своей одиннадцатой сессии.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном порядке проинформировать Генерального секретаря Международной морской организации о введении в действие Правительством Республики Казахстан Кода по конструкции и оборудованию плавучих буровых установок на территории Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының аумағында Жүзетiн бұрғылау қондырғыларының конструкциясы мен жабдығы жөнiндегi кодты қолданысқа енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 мамырдағы N 417 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Халықаралық теңiз ұйымының Ассамблеясы өзiнiң он бiрiншi сессиясында 1979 жылғы 15 қарашадағы А.414(ХI) қарарымен қабылдаған Жүзетiн бұрғылау қондырғыларының конструкциясы мен жабдығы жөнiндегi код Қазақстан Республикасының аумағында қолданысқа енгiзiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi белгiленген тәртiппен Халықаралық теңiз ұйымының Бас хатшысын Қазақстан Республикасының Үкiметi Қазақстан Республикасының аумағында Жүзетiн бұрғылау қондырғыларының конструкциясы мен жабдығы жөнiндегi кодты қолданысқа енгiзгенi туралы хабардар етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі