О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 января 2004 года N 19
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2006 года N 423. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2007 года N 543
Сноска. Постановление Правительства РК от 18 мая 2006 года N 423 утратило силу постановлением Правительства РК от 27 июня 2007 г. N  543  (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 8 января 2004 года N 19 «Об утверждении Перечня экологически опасных видов хозяйственной деятельности и Правил их обязательного государственного лицензирования» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 1, ст. 10) следующие изменения и дополнения:
в  Правилах  обязательного государственного лицензирования экологически опасных видов хозяйственной деятельности, утвержденных указанным постановлением:
главу 2 дополнить подпунктом 9) следующего содержания:
«9) страхового полиса по обязательному экологическому страхованию»;
главы 2-1 и 2-2 дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
«7) страхового полиса по обязательному экологическому страхованию»;
в главе 2-3 подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«6) страхового полиса по обязательному экологическому страхованию»;
в главе 2-4 подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«3) страхового полиса по обязательному экологическому страхованию»;
в главе 2-5:
дополнить подпунктом 9) следующего содержания:
«9) страхового полиса по обязательному экологическому страхованию»;
в подпункте 3) слова «страхового полиса» заменить словами «страхового полиса по обязательному экологическому страхованию»;
главы 2-6 и 2-7 дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
«7) страхового полиса по обязательному экологическому страхованию».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 8 қаңтардағы N 19 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 18 мамырдағы N 423 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.06.27. N 543 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Шаруашылық қызметтiң экологиялық қауiптi түрлерiнiң тiзбесiн және Оларды мiндеттi мемлекеттiк лицензиялау ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 8 қаңтардағы N 19  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 1, 10-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Шаруашылық қызметтiң экологиялық қауiптi түрлерiн мiндеттi мемлекеттiк лицензиялау ережесiнде:
2-тарау 8) тармақшадағы "оң қорытындыларының" деген сөздерден кейiн ";" белгiсi қойылып, мынадай мазмұндағы 9) тармақшамен толықтырылсын:
"9) мiндеттi экологиялық сақтандыру жөнiндегi сақтандыру полисiнiң";
2-1 және 2-2-тараулар 6) тармақшадағы "оң қорытындыларының" деген сөздерден кейiн ";" белгiсi қойылып, мынадай мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) мiндеттi экологиялық сақтандыру жөнiндегi сақтандыру полисiнiң";
2-3-тарауда 6) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"6) мiндеттi экологиялық сақтандыру жөнiндегi сақтандыру полисiнiң";
2-4-тарауда 3) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"3) мiндеттi экологиялық сақтандыру жөнiндегi сақтандыру полисiнiң";
2-5-тарауда:
мынадай мазмұндағы 9) тармақшамен толықтырылсын:
"9) мiндеттi экологиялық сақтандыру жөнiндегi сақтандыру полисiнiң";
3) тармақшадағы "сақтандыру полисiнiң" деген сөздер "мiндеттi экологиялық сақтандыру жөнiндегi сақтандыру полисiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-6-тарау 6) тармақшадағы "жою жоспарларының" деген сөздерден кейiн ";" белгiсi қойылып және 2-7-тарау 6) тармақшадағы "оң қорытындыларының" деген сөздерден кейiн ";" белгiсi қойылып, мынадай мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) мiндеттi экологиялық сақтандыру жөнiндегi сақтандыру полисiнiң".
2. Осы қаулы алғаш рет жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі