О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2006 года N 470е
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2006 год" следующие изменения и дополнения:
в  приложении 326 к указанному постановлению:
в графе 5 пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 2:
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) Проведение конкурса на соискание премии Президента Республики Казахстан "За достижения в области качества" и республиканского конкурса-выставки "Алтын Сапа". Срок реализации: февраль-ноябрь 2006 года";
дополнить подпунктом 9-1) следующего содержания:
"9-1) Проведение республиканского конкурса "За достижения в области развития малого предпринимательства в Республике Казахстан". Срок реализации: январь-декабрь 2006 года.";
подпункты 11-1), 11-3) исключить;
дополнить подпунктом 13) следующего содержания:
"13) Разработка технико-экономического обоснования СЭЗ.";
в строке, порядковый номер 5:
слова "(5 ед..)" заменить словами "(19 ед.)";
после слов "14 ед. специального автотранспорта (передвижные лаборатории);" дополнить абзацем следующего содержания:
"- приобретение 3-х ед. легкового автотранспорта.";
в строке, порядковый номер 6, слова "Создание веб-сайта." исключить;
в пункте 7:
в Прямом результате:
в абзаце третьем "конкурса-выставки "Лучшие товары Казахстана" и премии Правительства Республики Казахстан, и количество конкурсантов не менее 120 единиц" заменить словами "на соискание премии Президента Республики Казахстан "За достижения в области качества" и республиканского конкурса-выставки "Алтын-Сапа";
в абзаце десятом после слов "4 номеров журнала с тиражом по 3000 экземпляров каждая;" дополнить абзацами следующего содержания:
"проведение республиканского конкурса "За достижения в области развития малого предпринимательства в Республике Казахстан";
разработка технико-экономического обоснования СЭЗ";
в абзаце двенадцатом слова "проведение не менее 4-х семинаров, тренингов и обучающих курсов по вопросам экспортопродвижения с привлечением зарубежных экспертов в регионах республики" исключить;
в абзаце четырнадцатом слова "командировки за пределы страны;" исключить;
в абзаце двадцатом слова "создание веб-сайта;" исключить:

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 қарашадағы N 470е Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "2006 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235  қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға  326-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 2-жолда:
3) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"3) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Сапа саласындағы жетiстiктерi үшiн" сыйлығын алуға конкурс және "Алтын Сапа" республикалық көрме-конкурсын өткiзу. Iске асыру мерзiмi: 2006 жылғы ақпан-қараша";
мынадай мазмұндағы 9-1) тармақшамен толықтырылсын:
"9-1) "Қазақстан Республикасында шағын кәсiпкерлiктi дамыту саласындағы жетiстiктерi үшiн" республикалық конкурсын өткiзу. Iске асыру мерзiмi: 2006 жылғы қаңтар-желтоқсан.";
11-1), 11-3) тармақшалар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 13) тармақшамен толықтырылсын:
"13) АЭА-ның техника-экономикалық негiздемесiн әзiрлеу.";
реттiк нөмiрi 5-жолда:
5-бағандағы "(5 бiрлiк)" деген сөздер "(19 бiрлiк)" деген сөздермен ауыстырылсын;
"14 бiр арнайы автокөлiк (жылжымалы зертхана)." деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"- 3 бiрлiк жеңiл автокөлiк сатып алу.";
реттiк нөмiрi 6-жолдағы "Веб-сайт құру." деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақта:
Тiкелей нәтижесiнде:
үшiншi абзацтағы "Қазақстанның жақсы тауарлары" мен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң сыйлығы конкурсын ұйымдастыру және конкурсанттар саны кемiнде 120" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Сапа саласындағы жетiстiктерi үшiн" сыйлығын алуға және "Алтын Сапа" республикалық көрме-конкурсын" деген сөздермен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы "әрқайсысының 3000 дана таралымы бар журналдың 4 нөмiрiн шығару;" деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасында шағын кәсiпкерлiктi дамыту саласындағы жетiстiктерi үшiн" республикалық конкурсын өткiзу;
АЭА-ның техника-экономикалық негiздемесiн әзiрлеу";
он екiншi абзацтағы "республиканың өңiрлерiнде шетелдiк сарапшыларды тарта отырып, экспортты жылжыту мәселелерi жөнiнде кемiнде 4 семинар, тренинг және оқыту курсын өткiзу" деген сөздер алынып тасталсын;
он төртiншi абзацтағы "елден тысқары жерлерге iссапарлар" деген сөздер алынып тасталсын;
жиырмасыншы абзацтағы "Веб-сайт құру;" деген сөздер алынып тасталсын;

в абзаце двадцать четвертом слова "(не менее 5 ед.)" заменить словами "(не менее 19 ед.)";
после слов "специального автотранспорта (передвижные лаборатории) дополнить словами следующего содержания:
"приобретение 3-х ед. легкового автотранспорта;";
в Конечном результате:
абзац седьмой после слов "повышение информированности отечественных товаропроизводителей по вопросам экспортопродвижения;" дополнить абзацем следующего содержания:
"наличие технико-экономического обоснования целесообразности создания СЭЗ;";
в Финансово-экономическом результате:
в абзаце втором слова "по лучшим товарам Казахстана 175 тыс. тенге" заменить словами "по республиканскому конкурсу-выставке "Алтын Сапа" 175 тыс. тенге";
абзац пятнадцатый после слов "увеличение доли малого предпринимательства в структуре ВВП не менее 35 %;" дополнить абзацем следующего содержания:
"затраты на проведение республиканского конкурса "За достижение в области развития малого предпринимательства в Республике Казахстан" 5000,0 тыс. тенге;
затраты на разработку технико-экономического обоснования СЭЗ составят 30 млн. тенге.";
в абзаце семнадцатом слова "средние затраты на проведение 1 семинара, тренинга и обучающего курса по вопросам экспортопродвижения с привлечением зарубежных экспертов в регионах республики составят 3434 тыс. тенге" исключить;
в Своевременности:
в абзаце третьем слова "в соответствии с утвержденным планом графиком проведения семинаров, тренингов и обучающих курсом по вопросам экспортопродвижения с привлечением зарубежных экспертов в регионах республики" исключить;
в  приложении 337 к указанному постановлению:
графу 5 пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" строки, порядковый номер 1, дополнить абзацем следующего содержания:
"Привлечение экспертов ILAC: для предварительной проверки и оценки лабораторий, аккредитованных в системе технического регулирования Республики Казахстан, на соответствие международным стандартам для повторного проведения проверки лабораторий после устранения замечаний по предварительной проверке";
в пункте 7:
подпункт 1) дополнить абзацем следующего содержания:
"аккредитация трех лабораторий на международном уровне";
подпункт 2) дополнить абзацем следующего содержания:
"создание основы для признания казахстанских сертификатов соответствия на международном уровне";
подпункт 3) дополнить абзацем следующего содержания:
"средние затраты на аккредитацию 1 лаборатории 4 333,0 тыс. тенге";
подпункт 5) дополнить абзацем следующего содержания:
"повышение достоверности и точности результатов испытаний и оценки безопасности продукции".

жиырма төртiншi абзацтағы "(кемiнде 5 бiрлiк)" деген сөздер "(кемiнде 19 бiрлiк)" деген сөздермен ауыстырылсын;
"арнайы автокөлiк (жылжымалы зертхана)" деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын:
"3 бiрлiк жеңiл автокөлiк сатып алу;";
Түпкiлiктi нәтижеде:
жетiншi абзац "экспортқа жылжыту мәселелерi бойынша отандық тауар өндiрушiлердiң хабардар болуын арттыру" деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"АЭА-ны құру орындылығының техника-экономикалық негiздемесiнiң болуы;";
Қаржы-экономикалық нәтижелерiнде:
екiншi абзацтағы "Қазақстанның жақсы тауарлары" конкурсына" деген сөздер "Алтын Сапа" республикалық көрме-конкурсына" деген сөздермен ауыстырылсын;
он бесiншi абзац "шағын кәсiпкерліктiң ЖIӨ құрылымындағы үлесiн ұлғайту кемiнде 35%;" деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасында шағын кәсiпкерлiктi дамыту саласындағы жетiстiгі үшiн" республикалық конкурсын өткiзуге арналған шығындар 5000,0 мың теңге;
АЭА-ның техника-экономикалық негiздемесiн әзiрлеуге арналған шығындар 30 млн. теңгенi құрайды.";
он жетiншi абзацтағы "республика өңiрлерiнде шетелдiк сарапшыларды тарта отырып, экспортты жылжыту мәселелерi бойынша 1 семинар, тренинг және оқыту курсын өткiзуге жұмсалатын орташа шығын 3434 мың теңгенi құрайды" деген сөздер алынып тасталсын;
Уақтылығында:
үшiншi абзацтағы ", республиканың өңiрлерiнде шетелдiк сарапшыларды тарта отырып, экспорттық жылжыту мәселелерi бойынша семинарлар, тренингтер және оқыту курстарын өткiзудiң бекiтiлген жоспар-кестесiне сәйкес" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулыға 337-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың реттiк нөмiрi 1-жолының 5-бағаны мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Алдын ала тексеру бойынша ескертулердi жойғаннан кейiн зертханаларды қайта тексерудi жүргiзу үшiн Қазақстан Республикасының техникалық реттеу жүйесiнде аккредиттелген зертханаларды халықаралық стандарттарға сәйкес келуiне алдын ала тексеру және бағалау үшiн ILAC сарапшыларын тарту";
7-тармақта:
1) тармақша мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"үш зертхананы халықаралық деңгейде аккредиттеу";
2) тармақша мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"қазақстандық сәйкестiк сертификаттарын халықаралық деңгейде тану үшiн негiз жасау";
3) тармақша мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"1 зертхананы аккредиттеуге арналған орташа шығын 4 333,0 мың теңге";
5) тармақша мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"өнiм қауiпсiздiгiн сынау және бағалау нәтижелерiнiң шынайылығы мен дәлдiгiн арттыру".

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі