О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2006 года N 470г
В соответствии с  Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2006 год" следующие изменения и дополнения:
в  приложении 378 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" пункт 2 строки, порядковый номер 7, изложить в следующей редакции:
"2. Разработка программного обеспечения для Центра обслуживания населения.";
дополнить пунктом 3 следующего содержания:
"3. Создание информационной системы Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи в сфере учета разрешительных документов (лицензирование):
1) создание информационных систем;
2) приобретение технического оборудования;
3) приобретение программного обеспечения.";
в пункте 7 "Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы":
в Прямом результате:
абзац третий и подпункты 1), 2), 3), 4) и 5) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"Разработка программного обеспечения для Центра обслуживания населения.
Создание информационной системы Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи в сфере учета разрешительных документов (лицензирование):
1) создание информационных систем;
2) приобретение технического оборудования;
3) приобретение программного обеспечения.";
в Конечном результате:
пункт 6 дополнить подпунктами 5) и 6) следующего содержания:
"5) разработка программного обеспечения для Центра обслуживания населения;
6) повышение до 80 % эффективности обслуживания населения государственными органами, предоставляющими услуги по принципу "одного окна".";
в Качестве:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Создание комплексной системы предоставления услуг "Government to Consumer". 100 % удовлетворение граждан услугами государственных органов, предоставляющих услуги по принципу "одного окна".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 қазандағы N 470г Қаулысы
2004 жылғы 24 сәуiрдегi Қазақстан Республикасының Бюджет  кодексiне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2006 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235  қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға  378-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында реттiк нөмiрi 7-жолдың 2-тармағы" мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Халыққа қызмет көрсету орталығы үшiн бағдарламалық қамтамасыз етудi әзiрлеу.";
мынадай мазмұндағы 3-тармақпен толықтырылсын:
"3. Рұқсат беру құжаттарын есепке алу (лицензиялау) саласында Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттiгiнiң ақпараттық жүйесiн құру:
1) ақпараттық жүйелердi құру;
2) техникалық жабдық сатып алу;
3) бағдарламалық қамтамасыз етудi сатып алу.";
"Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер" деген 7-тармақта:
Тiкелей нәтижеде:
үшiншi абзац пен 6-тармақтың 1), 2), 3), 4) және 5) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"Халыққа қызмет көрсету орталығы үшiн бағдарламалық қамтамасыз етудi әзiрлеу.
Рұқсат беру құжаттарын есепке алу (лицензиялау) саласында Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттiгiнiң ақпараттық жүйесiн құру:
1) ақпараттық жүйелердi құру;
2) техникалық жабдық сатып алу;
3) бағдарламалық қамтамасыз етудi сатып алу.";
Соңғы нәтижеде:
6-тармақ мынадай мазмұндағы 5) және 6) тармақшалармен толықтырылсын:
"5) Халыққа қызмет көрсету орталығы үшiн бағдарламалық қамтамасыз етудi әзiрлеу;
6) "жалғыз терезе" қағидаты бойынша қызмет көрсететiн мемлекеттiк органдардың халыққа қызмет көрсетуiнiң тиiмдiлiгiн 80%-ға дейiн арттыру.";
Сапасында:
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. "Government to Consumer" қызметтерiн көрсетудiң кешендi, жүйесiн құру. Азаматтарды "жалғыз терезе" қағидаты бойынша қызмет көрсететiн мемлекеттiк органдардың қызметтерiмен 100 % қанағаттандыру".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі