О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года N 202
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2006 года N 473. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2016 года № 265
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.05.2016 № 265.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года N 202 "О создании Совета по экономической политике" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 9, ст. 101) следующие изменения:
ввести в состав Совета по экономической политике, утвержденный указанным постановлением:
Школьника                   - Министра индустрии и торговли
Владимира Сергеевича          Республики Казахстан
Султанова                   - Председателя Агентства Республики
Бахыта Турлыхановича          Казахстан по статистике
Мынбаева                    - исполняющего обязанности
Сауата Мухаметбаевича         исполнительного директора
акционерного общества "Казахстанский
холдинг по управлению
государственными активами "Самрук";
строки:
"Масимов                    - Заместитель Премьер-Министра
Карим Кажимканович            Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Келимбетов                  - Министр экономики и бюджетного
Кайрат Нематович              планирования Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Масимов                    - Заместитель Премьер-Министра
Карим Кажимканович            Республики Казахстан - Министр
экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Келимбетов                  - председатель правления акционерного
Кайрат Нематович              общества "Фонд устойчивого развития
"Қазына".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 25 ақпандағы N 202 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 мамырдағы N 473 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 265 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 03.05.2016 № 265 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Экономикалық саясат жөнiндегi кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 25 ақпандағы N 202  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 9, 101-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Экономикалық саясат жөнiндегi кеңестiң құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Школьник                - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Владимир Сергеевич        сауда министрi
Сұлтанов                - Қазақстан Республикасы Статистика
Бақыт Тұрлыханұлы         агенттiгiнiң төрағасы
Мыңбаев                 - "Самұрық" мемлекеттiк активтердi басқару
Сауат Мұхаметбайұлы       жөнiндегi қазақстандық холдингi"
акционерлiк қоғамы атқарушы директорының
мiндетiн атқарушы;
мына:
"Мәсiмов                - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Кәрiм Қажымқанұлы         орынбасары, жетекшiнiң орынбасары
Келiмбетов              - Қазақстан Республикасының Экономика және
Қайрат Нематұлы           бюджеттiк жоспарлау министрi"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мәсiмов                - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кәрiм Қажымқанұлы         Министрiнiң орынбасары - Қазақстан
Республикасының Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрi, жетекшiнiң орынбасары
Келiмбетов              - "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлiк
Қайрат Нематұлы           қоғамының басқарма төрағасы".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі