Об утверждении форм идентификационных документов на земельный участок, внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2006 года № 511
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 18.03.2008 N 262 (порядок введения в действие см. п. 2).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 16.07.2015 № 542 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
2) изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 18.03.2008 г. N 262 (порядок введения в действие см. п. 2); от 16.07.2015 № 542 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2003 года N 851 "Об утверждении форм документов, удостоверяющих право на земельный участок" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 35, ст. 351);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2003 года N 990 "Об утверждении Правил осуществления государственного контроля за использованием и охраной земель" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 39, ст. 404).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 июня 2006 года N 511
Жер учаскесіне жеке меншік құқығын беретін
Акт
на право частной собственности на земельный участок
Сноска. Акт утратил силу постановлением Правительства РК от 16.07.2015 № 542 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 июня 2006 года N 511
Тұрақты жер пайдалану құқығын беретін
Акт
на право постоянного землепользования
Сноска. Акт утратил силу постановлением Правительства РК от 16.07.2015 № 542 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 июня 2006 года N 511
Уақытша (ұзақ мерзімге, қысқа мерзімге) өтеулі
жер пайдалану (жалға алу) құқығын беретін
Акт
на право временного возмездного (долгосрочного,
краткосрочного) землепользования (аренды)
Сноска. Акт утратил силу постановлением Правительства РК от 16.07.2015 № 542 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 июня 2006 года N 511
Уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығын беретін
Акт
на право временного безвозмездного землепользования
Сноска. Акт утратил силу постановлением Правительства РК от 16.07.2015 № 542 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 июня 2006 года N 511
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан

Жер учаскесіне сәйкестендіру құжаттарының нысандарын бекіту, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және кейбір шешімдердің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 маусымдағы N 511 Қаулысы
Ескерту. Қаулының тақырыбына өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2008.03.18 N 262 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 16.07.2015 № 542 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
2) Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2008.03.18 N 262; 16.07.2015 № 542 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулыларымен.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Жер учаскесіне құқығын куәландыратын құжаттардың нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 тамыздағы 851 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 35, 351-құжат);
2) "Жерді пайдалану мен қорғауға мемлекеттік бақылауды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 қыркүйектегі N 990 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 39, 404-құжат).
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми түрде жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 6 маусымдағы
N 511 қаулысымен
бекітілген
Жер учаскесіне жеке меншік құқығын беретін
Акт
на право частной собственности на земельный участок
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 16.07.2015 № 542 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 6 маусымдағы
N 511 қаулысымен
бекітілген
Тұрақты жер пайдалану құқығын беретін
Акт
на право постоянного землепользования
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 16.07.2015 № 542 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 6 маусымдағы
N 511 қаулысымен
бекітілген
Уақытша (ұзақ мерзімге, қысқа мерзімге) өтеулі
жер пайдалану (жалға алу) құқығын беретін
Акт
на право временного возмездного (долгосрочного,
краткосрочного) землепользования (аренды)
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 16.07.2015 № 542 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 6 маусымдағы
N 511 қаулысымен
бекітілген
Уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығын беретін
Акт
на право временного безвозмездного землепользования
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 16.07.2015 № 542 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 6 маусымдағы
N 511 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар

1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года N 910 "Об утверждении Правил отнесения земель к особо охраняемым природным территориям и резервирования земель под эти территории" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 36, ст. 369):
в Правилах отнесения земель к особо охраняемым природным территориям и резервирования земель под эти территории, утвержденных указанным постановлением:
слова по тексту "территориальный орган по управлению земельными ресурсами (далее - областной орган по управлению земельными ресурсами)", "территориальным органом по управлению земельными ресурсами", "областной орган по управлению земельными ресурсами", "областного органа по управлению земельными ресурсами", "территориальными органами по управлению земельными ресурсами" заменить соответственно словами "уполномоченный орган по земельным отношениям (далее - областной орган по земельным отношениям)", "областным органом по земельным отношениям", "областной орган по земельным отношениям", "областного органа по земельным отношениям", "областными органами по земельным отношениям";
в пункте 3 слова "центральный уполномоченный орган по управлению земельными ресурсами", "центральным уполномоченным органом по управлению земельными ресурсами" заменить соответственно словами "уполномоченный орган по земельным отношениям области (города республиканского значения, столицы)", "уполномоченным органом по земельным отношениям области (города республиканского значения, столицы)";
в пункте 15 слово "Установление" заменить словами "Организация работ по установлению".
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 16.07.2015 № 542 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 16.07.2015 № 542 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2003 года N 993 "Об утверждении Правил консервации земель" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 39, ст. 407):
в Правилах консервации земель, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 5 после слов "территориальными органами по управлению земельными ресурсами" дополнить словами "области (города республиканского значения, столицы)";
в абзаце втором пункта 6 слова "территориальных органов по управлению земельными ресурсами" заменить словами "уполномоченных органов по земельным отношениям области (города республиканского значения, столицы), территориальных органов по управлению земельными ресурсами области (города республиканского значения, столицы)";
в пункте 10 слова "территориальный орган по управлению земельными ресурсами" заменить словами "уполномоченный орган по земельным отношениям области (города республиканского значения, столицы)".

1. "Жердi ерекше қорғалатын табиғи аумақтарға жатқызу және жердi осы аумақтардың резервiне қалдыру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 8 қыркүйектегi N 910 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2003 ж., N 36, 369-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Жердi ерекше қорғалатын табиғи аумақтарға жатқызу және жердi осы аумақтардың резервiне қалдыру ережесiнде:
мәтiндегi "жер ресурстарын басқару жөнiндегi аумақтық орган (бұдан әрi - облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi орган)", "жер ресурстарын басқару жөнiндегi аумақтық орган", "облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi орган", "жер ресурстарын басқару жөнiндегi облыстық органның" деген сөздер тиiсiнше "жер қатынастары жөнiндегi уәкiлеттi орган (бұдан әрi - облыстық жер қатынастары жөнiндегi орган)", "облыстық жер қатынастары жөнiндегi орган", "облыстық жер қатынастары жөнiндегi органның" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақта "жер ресурстарын басқару жөнiндегi орталық уәкiлеттi орган", "жер ресурстарын басқару жөнiндегi орталық уәкiлеттi органмен" деген сөздер тиiсiнше "облыстың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) жер қатынастары жөнiндегi уәкiлеттi органы", "облыстың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) жер қатынастары жөнiндегi уәкiлеттi органымен" деген сөздермен ауыстырылсын;
15-тармақта "белгiлеудi" деген сөз "белгiлеу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыруды" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 16.07.2015 № 542 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 16.07.2015 № 542 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
4. "Жердi сақтап қою ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 29 қыркүйектегi N 993 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2003 ж., N 39, 407-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Жердi сақтап қою ережесiнде:
5-тармақтағы "атқарушы органдар," деген сөздерден кейiн "облыстың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың)" деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақтың екiншi абзацында "аумақтық жер ресурстарын басқару" деген сөздер "облыстың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) жер қатынастары жөнiндегi уәкiлеттi органдарының, облыстың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) аумақтық жер ресурстарын басқару" деген сөздермен ауыстырылсын;
10-тармақтағы "аумақтық жер ресурстарын басқару жөнiндегi орган" деген сөздер "облыстың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) жер қатынастары жөнiндегi уәкiлеттi органы" деген сөздермен ауыстырылсын.

5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 23.12.2015 № 1034 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2003 года N 1269 "Об утверждении Правил и режима использования земель, включенных в пригородную зону города Астаны и городов республиканского назначения" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 47, ст. 525):
в Правилах и режиме использования земель, включенных в пригородную зону города Астаны и городов республиканского назначения, утвержденных указанным постановлением:
в тексте слова "по управлению земельными ресурсами" заменить соответственно словами "по земельным отношениям".

5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.12.2015 № 1034 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
6. "Астана қаласының және республикалық маңызы бар қалалардың қала маңы аймағына қосылған жердi пайдалану ережесi мен режимiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 18 желтоқсандағы N 1269 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2003 ж., N 47, 525-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Астана қаласының және республикалық маңызы бар қалалардың қала маңы аймағына қосылған жердi пайдалану ережесi мен режимiнде:
мәтiндегi "жер ресурстарын басқару" деген сөздер "жер қатынастары" деген сөздермен ауыстырылсын.