О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2004 года N 238
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2006 года N 652. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2013 года № 697
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства
РК от 09.07.2013 № 697 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
В связи с развитием автодорожной отрасли Республики Казахстан и увеличением объемов перевозок пассажиров и грузов автомобильным транспортом по территории Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2004 года N 238 "Об утверждении Перечня пунктов пропуска автотранспортных средств через Государственную границу Республики Казахстан и постов транспортного контроля на территории Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 10, ст. 128) следующее изменение:
в Перечне пунктов пропуска автотранспортных средств через Государственную границу Республики Казахстан и постов транспортного контроля на территории Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 2 изложить в следующей редакции:

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 ақпандағы N 238 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 11 шілдедегі N 652 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 9 шілдедегі № 697 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.07.2013 № 697 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының автожол саласын дамытуға және Қазақстан Республикасының аумағы бойынша автомобиль көлігімен жолаушылар мен жүктерді тасымалдау көлемінің ұлғаюына байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.»"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы автокөлік құралдарын өткізу пункттерінің және Қазақстан Республикасының аумағындағы көліктік бақылау посттарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 ақпандағы N 238 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 10, 128-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы автокөлік құралдарын өткізу пункттерінің және Қазақстан Республикасының аумағындағы көліктік бақылау посттарының тізбесінде:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"2. Посты транспортного контроля на территории Республики Казахстан.
N
п/п
Наименование поста
Наименование
области или
города
Наименование автодороги
1
2
3
4
1.
Жаксы
Акмолинская
Екатеринбург - Алматы, 913 км
2.
Бурабай
Акмолинская
Астана - Петропавловск, 241 км
3.
Еркин
Алматинская
Алматы - Усть-Каменогорск, 270
км
4.
Карабутак
Актюбинская
Самара - Шымкент, 960 км
5.
Кобда
Актюбинская
Уральск - Актобе, 612 км
6.
Темир
Актюбинская
Актобе - Атырау - граница
Российской Федерации, 135 км
7.
Атырау
Атырауская
Уральск - Атырау, 487 км
8.
Семей
Восточно-
Казахстанская
Омск - Майкапчагай, 751 км
9.
Кордай-1
Жамбылская
Ташкент - Шымкент - Тараз -
Алматы - Хоргос, 216 км
10.
Куюк
Жамбылская
Ташкент - Шымкент - Тараз -
Алматы - Хоргос, 278 км
11.
Шыганак
Жамбылская
Екатеринбург - Алматы, 2061 км
12.
Акжайык
Западно-
Казахстанская
Уральск - Атырау, 126 км
13.
Молодежный
Карагандинская
Кызылорда - Павлодар - Успенка
- граница Российской Федерации,
1040 км
14.
Заречный
Карагандинская
Екатеринбург - Алматы, 1497 км
15.
Жезказган
Карагандинская
Кызылорда - Павлодар - Успенка
- граница Российской Федерации,
426 км
16.
Денисовский
Костанайская
Карабутак - Комсомольское -
Денисовка - Рудный - Костанай,
388 км
17.
Арал
Кызылординская
Самара - Шымкент, 1352 км
18.
Актай
Кызылординская
Кызылорда - Павлодар - Успенка
- граница Российской Федерации,
10 км
19.
Жанакорган
Кызылординская
Самара - Шымкент, 1996 км
20.
Актау
Мангистауская
Международный морской порт Актау
21.
Бейнеу
Мангистауская
Доссор - Кульсары - Бейнеу -
Сай-Утес - Шетпе - Жетыбай -
порт Актау, 844 км
22.
Ленинский
Павлодарская
Кызылорда - Павлодар - Успенка
- граница Российской Федерации,
1364 км
23.
Западное
Северо-
Казахстанская
Жезказган - Петропавловск, 673
км
24.
Кызыл Ту
Южно-
Казахстанская
Ташкент - Шымкент - Тараз -
Алматы - Хоргос, 46 км
25.
Кызыл Жар
г. Астана
Екатеринбург - Алматы, 1278 км
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"2. Қазақстан Республикасының аумағындағы көліктік бақылау посттары
Р/с
N№
Посттың атауы
Облыстың немесе қаланың атауы
Автожолдың атауы
1
2
3
4
1.
Жақсы
Ақмола
Екатеринбург - Алматы, 913 км
2.
Бурабай
Ақмола
Астана - Петропавл, 241 км
3.
Еркін
Алматы
Алматы - Өскемен, 270 км
4.
Қарабұтақ
Ақтөбе
Самара - Шымкент, 960 км
5.
Қобда
Ақтөбе
Орал - Ақтөбе, 612 км
6.
Темір
Ақтөбе
Ақтөбе - Атырау - Ресей Федерациясының шекарасы, 135 км
7.
Атырау
Атырау
Орал - Атырау, 487 км
8.
Семей
Шығыс Қазақстан
Омск - Майқапшағай, 751 км
9.
Қордай-1
Жамбыл
Ташкент - Шымкент - Тараз - Алматы -Қорғас, 216 км
10.
Күйік
Жамбыл
Ташкент - Шымкент - Тараз - Алматы -Қорғас, 278 км
11.
Шығанақ
Жамбыл
Екатеринбург - Алматы, 2061 км
12.
Ақжайық
Батыс Қазақстан
Орал - Атырау, 126 км
13.
Молодежный
Қарағанды
Қызылорда - Павлодар - Успенка - Ресей Федерациясының шекарасы, 1040 км
14.
Заречный
Қарағанды
Екатеринбург - Алматы, 1497 км
15.
Жезқазған
Қарағанды
Қызылорда - Павлодар - Успенка - Ресей Федерациясының шекарасы, 426 км
16.
Денисовский
Қостанай
Қарабұтақ - Комсомол - Денисовка - Рудный - Қостанай, 388 км
17.
Арал
Қызылорда
Самара - Шымкент, 1352 км
18.
Ақтай
Қызылорда
Қызылорда - Павлодар - Успенка - Ресей Федерациясының шекарасы, 10 км
19.
Жаңақорған
Қызылорда
Самара - Шымкент, 1996 км
20.
Ақтау
Маңғыстау
Ақтау халықаралық теңіз порты
21.
Бейнеу
Маңғыстау
Доссор - Құлсары - Бейнеу - Сайөтес - Шетпе - Жетібай - Ақтау порты, 844 км
22.
Ленинский
Павлодар
Қызылорда - Павлодар - Успенка - Ресей Федерациясының шекарасы, 1364 км
23.
Батыс
Солтүстік Қазақстан
Жезқазған - Петропавл, 673 км
24.
Қызылту
Оңтүстік Қазақстан
Ташкент - Шымкент - Тараз - Алматы - Қорғас, 46 км
25.
Қызылжар
Астана қаласы
Екатеринбург - Алматы, 1278 км
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі