О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года N 161
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 2006 года № 702. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2015 года № 765
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.09.2015 № 765 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 4 июля 2006 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам социального обеспечения" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года N 161 "Об утверждении Правил назначения и выплаты специального государственного пособия" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 4-5, ст. 51) следующие изменения и дополнения:
в Правилах назначения и выплаты специального государственного пособия, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 4:
слово "истекший" заменить словом "текущий";
дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"В случае смерти получателя пособия, пособие выплачивается по месяц смерти включительно.";
в пункте 6:
в подпункте 7):
в абзаце первом слова "семей погибших (умерших, пропавших без вести) военнослужащих, а именно:" исключить;
в абзаце третьем слова ", детей, иждивенцев погибшего (умершего, пропавшего без вести)" исключить;
в абзаце четвертом после слов "подтверждающий факт гибели при исполнении служебных обязанностей" дополнить словами ", документ, подтверждающий родственные связи с погибшим (свидетельство о браке, свидетельство о рождении детей)";
абзацы пятый и шестой исключить;
в абзаце седьмом слово "лиц," исключить;
подпункт 14) изложить в следующей редакции:
"14) для многодетных семей, имеющих четырех и более совместно проживающих несовершеннолетних детей, в том числе детей, обучающихся в средних общеобразовательных, высших и средних профессиональных учебных заведениях очной формы обучения, после достижения ими совершеннолетия до времени окончания ими учебных заведений (но не более, чем до достижения 23-летнего возраста) - свидетельства о рождении детей и справки о составе семьи, справка из учебных заведений о факте обучения детей".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 июля 2006 года, за исключением абзацев четвертого, пятого, шестого пункта 1, которые вводятся в действие с 1 января 2007 года, и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 31 қаңтардағы N 161 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 24 шілдедегі N 702 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 765 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.09.2015 № 765 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне әлеуметтiк қамсыздандыру мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 4 шілдедегi  Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Арнаулы мемлекеттiк жәрдемақы тағайындаудың және төлеудiң ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 31 қаңтардағы N 161  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2001 ж., N 4-5, 51-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Арнаулы мемлекеттiк жәрдемақы тағайындаудың және төлеудiң ережесiнде:
4-тармақта:
"өткен" деген сөз "ағымдағы" деген сөзбен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы екiншi абзацпен толықтырылсын:
"Жәрдемақы алушы қайтыс болған жағдайда жәрдемақы қайтыс болған айды қоса төленедi.";
6-тармақта:
7) тармақшада:
бiрiншi абзацтағы "қаза тапқан (қайтыс болған, хабарсыз кеткен) әскери қызметшiлердiң отбасылары үшiн, атап айтқанда:" деген сөздер алынып тасталсын;
үшiншi абзацтағы ", қаза тапқан (қайтыс болған, хабарсыз кеткен) адамның балалары, асырауындағылар;" деген сөздер алынып тасталсын;
төртiншi абзацтағы "анықтама немесе құжат" деген сөздерден кейiн ", қаза тапқан адаммен туыстық байланысын растайтын құжат (неке туралы куәлiк, балалардың туу туралы куәлiктерi)" деген сөздермен толықтырылсын;
бесiншi және алтыншы абзацтар алынып тасталсын;
жетiншi абзацтағы "қайтыс болған адамдардың" деген сөздер "қайтыс болғандардың" деген сөздермен ауыстырылсын;
14) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"14) бiрге тұратын төрт және одан көп кәмелетке толмаған, оның iшiнде жалпы орта бiлiм беретiн, жоғары және орта кәсiптiк оқу орындарының күндiзгi бөлiмiнде оқитын балалары бар көп балалы отбасылар үшiн, олар кәмелеттiк жасқа толғаннан кейiн оқу орнын бiтiрген уақытқа дейiн (бiрақ 23 жастан аспайтын) - балалардың туу туралы куәлiктерi мен отбасының құрамы туралы анықтамалары, балалардың оқу фактiсi туралы оқу орындарының анықтамалары".
2. Осы қаулы 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiлетiн 1-тармақтың төртiншi, бесiншi, алтыншы абзацтарын қоспағанда, 2006 жылғы 1 шiлдеден бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми түрде жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі