Об утверждении списка товаров, реэкспорт которых может быть осуществлен при наличии надлежаще оформленного письменного разрешения уполномоченного органа Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2006 года N 756
В целях реализации  статьи 1  Соглашения о реэкспорте товаров и порядке выдачи разрешения на реэкспорт (далее - Соглашение) от 15 апреля 1994 года,  статьи 5  Протокола о таможенном контроле за реэкспортом товаров, происходящих с территории государств-участников Договора о Таможенном союзе и Едином экономическом пространстве от 26 февраля 1999 года и вывозимых в третьи страны от 22 мая 2001 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Керi экспорты Қазақстан Республикасы уәкiлеттi органының тиiсiнше ресiмделген жазбаша рұқсаты болған кезде жүзеге асырылуы мүмкiн тауарлардың тiзiмiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 9 тамыздағы N 756 Қаулысы
1994 жылғы 15 сәуiрдегi Тауарлардың керi экспорты және керi экспортқа рұқсат берудiң тәртiбi туралы келiсiмнiң (бұдан әрi - Келiсiм) 1-бабын және 1999 жылғы 26 ақпандағы Кеден одағы және Бiртұтас экономикалық кеңiстiк туралы шартқа қатысушы мемлекеттердiң аумағынан шығарылатын және үшiншi елдерге әкетiлетiн тауарлардың керi экспортын кедендiк бақылау туралы 2001 жылғы 22 мамырдағы хаттаманың  5-бабын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

1. Утвердить прилагаемый список товаров, реэкспорт которых может быть осуществлен при наличии надлежаще оформленного письменного разрешения уполномоченного органа Республики Казахстан.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан направить в Секретариат Интеграционного Комитета Евразийского экономического сообщества список товаров, реэкспорт которых может быть осуществлен при наличии надлежаще оформленного письменного разрешения уполномоченного органа Республики Казахстан, для информирования Сторон Соглашения.

1. Қоса берiлiп отырған Керi экспорты Қазақстан Республикасы уәкiлеттi органының тиiсiнше ресiмделген жазбаша рұқсаты болған кезде жүзеге асырылуы мүмкiн тауарлардың тiзiмi бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi Келiсiмнiң Тараптарын хабардар ету үшiн Еуразия экономикалық қоғамдастығы Интеграциялық комитетiнiң Хатшылығына керi экспорты Қазақстан Республикасы уәкiлеттi органының тиiсiнше ресiмделген жазбаша рұқсаты болған кезде жүзеге асырылуы мүмкін тауарлардың тiзiмiн жiберсiн.

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении тридцати календарных дней после его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 9 августа 2006 года N 756
Список товаров, реэкспорт которых может быть
осуществлен при наличии надлежаще оформленного
письменного разрешения уполномоченного органа
Республики Казахстан
Код ТН ВЭД
Наименование товара*
1
2
2710 11 110 0 -
2710 11 900 0
Легкие дистилляты и продукты
2710 19 110 0 -
2710 19 290 0
Прочие средние дистилляты
2710 19 310 0 -
2710 19 490 0
Тяжелые дистилляты: газойли
2710 195100** -
2710 19 690 0
Тяжелые дистилляты: топлива жидкие

3. Осы қаулы алғаш, жарияланғаннан кейiн отыз күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 9 тамыздағы
N 756 қаулысымен
бекітілген
Кері экспорты Қазақстан Республикасы уәкілетті
органының тиісінше ресімделген жазбаша рұқсаты
болған кезде жүзеге асырылуы мүмкін тауарлардың
тізімі
СЭҚ ТН коды
Тауардың атауы*
2710 11 110 0 - 2710 11 900 0
Жеңіл дистилляттар және өнімдер
2710 19 110 0 - 2710 19 290 0
Өзге де орташа дистилляттар
2710 19 310 0 - 2710 19 490 0
Ауыр дистилляттар: газойлдар
2710 19 510 0** - 2710 19 690 0
Ауыр дистилляттар: сұйық отындар

4101
Необработанные шкуры крупного рогатого
скота (включая буйволов) или животных
семейства лошадиных (парные или
соленые, сушеные, золеные,
пикелеванные или консервированные
другим способом, но не дубленые,
не выделанные под пергамент или не
подвергнутые дальнейшей обработке), с
волосяным покровом или без волосяного
покрова, двоенные или недвоеные
4102
Необработанные шкуры овец или шкурки
ягнят (парные или соленые, сушеные,
золеные, пикелеванные или
консервированные другим способом, но
не дубленые, не выделанные под
пергамент или не подвергнутые
дальнейшей обработке), с шерстным
покровом или без шерстного покрова,
двоеные или недвоеные, кроме
исключенных примечанием 1в к данной
группе
4103
Прочие необработанные шкуры (парные
или соленые, сушеные, золеные,
пикелеванные или консервированные
другим способом, но не дубленые, не
выделанные под пергамент или не
подвергнутые дальнейшей обработке), с
волосяным покровом или без волосяного
покрова, двоеные или недвоеные, кроме
исключенных примечанием 1б или 1в к
данной группе
4707
Регенерируемые бумага или картон
(макулатура и отходы)
5101
Шерсть, не подвергнутая кардо- или
гребнечесанию
5102
Волос животных, тонкий или грубый, не
подвергнутый кардо- или гребнечесанию
5103
Отходы шерсти или тонкого или грубого
волоса животных, включая прядильные
отходы, но исключая расщипанное сырье
5104 00 000 0
Расщипанное сырье из шерсти или
тонкого или грубого волоса животных
7204
Отходы и лом черных металлов; слитки
черных металлов для переплавки
(шихтовые слитки)
7302
Изделия из черных металлов,
используемые для железнодорожных или
трамвайных путей: рельсы, контррельсы
и зубчатые рельсы, переводные рельсы,
крестовины глухого пересечения,
переводные штанги и прочие поперечные
соединения, шпалы, стыковые накладки и
подкладки, клинья, опорные плиты,
крюковые рельсовые болты, подушки и
растяжки, станины, поперечины и прочие
детали, предназначенные для соединения
или крепления рельсов
7404 00
Отходы и лом медные
7503 00
Отходы и лом никелевые
76 (кроме
760120 100 0)
Алюминий и изделия из него, кроме
алюмо-бериллиевой лигатуры
8607
Части железнодорожных локомотивов или
моторных вагонов трамвая или
подвижного состава
________________
* - товары определяются исключительно кодами Товарной номенклатуры ВЭД ЕврАзЭС, наименования позиции приведены только для удобства пользования
** - кроме тяжелого дистиллятного жидкого топлива

4101
Ірі қара малдың (қодастарды қоса алғанда) немесе жылқы тұқымдасына жататын жануарлардың өңделмеген терілері (буланған немесе тұздалған, кептірілген, күлденген, басқа тәсілмен пикелденген немесе консервіленген, бірақ иленбеген, пергаментпен өңделмеген немесе одан әрі өңдеуге ұшырамаған), түк басқан немесе түк баспаған, қосарланған немесе қосарланбаған
4102
Қойлардың өңделмеген терілері немесе қозылардың терілері (буланған немесе тұздалған, кептірілген, күлденген, басқа тәсілмен пикелденген немесе консервіленген, бірақ иленбеген, пергаментпен өңделмеген немесе одан әрі өңдеуге ұшырамаған), жүн басқан немесе жүн баспаған, қосарланған немесе қосарланбаған, осы топқа 1в ескертумен алынып тасталғандардан басқа
4103
Өзге де өңделмеген (буланған немесе тұздалған, кептірілген, күлденген, басқа тәсілмен пикелденген немесе консервіленген, бірақ иленбеген, пергаментпен өңделмеген немесе одан әрі өңдеуге ұшырамаған), түк басқан немесе түк баспаған, қосарланған немесе қосарланбаған, осы топқа 16 немесе 1в ескертумен алынып тасталғандардан басқа терілер
4707
Қалпына келтірілетін қағаз немесе картон (макулатура және қалдықтар)
5101
Кардтық немесе тарақпен тарауға ұшырамаған жүн
5102
Жануарлардың кардтық немесе тарақпен тарауға ұшырамаған биязы немесе қылшықты қылы
5103
Иіру қалдықтарын қоса алғанда, бірақ ыдыратылған шикізатты қоспағанда, жүннің немесе жануарлардың биязы немесе қылшықты қылының қалдықтары
5101 00 0000
Жүннен немесе жануарлардың биязы немесе қылшықты қылынан ыдыратылған шикізат
7204
Қара металдардың қалдықтары мен сынықтары; қара металдардың қайта балқытуға арналған құймалары (шихталық құймалар)
7302
Темір жол немесе трамвай жолдары үшін пайдаланылатын қара металдан жасалған бұйымдар: рельстер, қарсы рельстер және тісті рельстер, ауыспалы рельстер, тұйық қиылыс айқаспалары, ауыспалы штангалар және өзге де көлденең қосылыстар, шпалдар, түйіспе жапсырмалары мен төсемдері, сыналар, тірек тақталары, ілгекті рельс бұрандалары, төсемдер мен созғыштар, тұғырлар, көлденең жақтаулар мен рельстерді қосуға немесе бекітуге арналған өзге де бөлшектер
7404 00
Мыс қалдықтары мен сынықтары
7503 00
Никельді қалдықтар мен сынықтар
76 (7601 20 100 0-ден басқа)
Алюмо-береллий лигатурасынан басқа, алюминий және одан жасалған бұйымдар
8607
Темір жол локомотивтерінің немесе трамвайдың моторлы вагондарының немесе жылжымалы құрамның бөлшектері
* - тауарлар тек ЕурАзЭҚ СЭҚ Тауар номенклатурасының кодтарымен айқындалады, позиция атаулары пайдаланудың ыңғайлы болуы үшін ғана келтірілген
** - ауыр дистилляттық сұйық отыннан басқа