О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2003 года № 685
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2006 года № 881. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 2011 года № 1353
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.11.2011 № 1353 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 4 июля 2006 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам образования" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2003 года N 685 "Об утверждении Правил назначения и аттестации руководителей государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 29, ст. 287) следующее дополнение:
в Правилах назначения и аттестации руководителей государственных предприятий, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 1 после слова "предприятий" дополнить словами ", за исключением первых руководителей отдельных государственных высших учебных заведений, порядок назначения на должность, освобождения от должности и аттестации которых определяется Президентом Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 10 шiлдедегi N 685 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 19 қыркүйектегі N 881 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 қарашадағы № 1353 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.11.18 № 1353 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне бiлiм беру мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 4 шiлдедегi  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Мемлекеттiк кәсiпорындардың басшыларын тағайындау және аттестаттау ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 10 шiлдедегi N 685  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы 2003 ж., N 29, 287-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мемлекеттiк кәсiпорындардың басшыларын тағайындау және аттестаттау ережесiнде:
1-тармақтағы "мемлекеттiк кәсiпорындардың" деген сөздердiң алдынан "лауазымға тағайындау, лауазымнан босату және аттестаттау тәртiбiн Қазақстан Республикасының Президентi айқындайтын жекелеген мемлекеттiк жоғары оқуы орындарының бiрiншi басшыларынан басқа," деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі