О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2006 года N 222
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2006 года N 883. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2007 года N 319
Сноска. Постановление Правительства РК от 20 сентября 2006 года N 883 утратило силу постановлением Правительства РК от 20 апреля 2007 года N  319 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2006 года N 222 "О Сетевом графике исполнения Общенационального плана мероприятий по реализации Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана от 1 марта 2006 года и Программы Правительства Республики Казахстан на 2006-2008 годы" следующие изменения и дополнения:
в Сетевом графике исполнения Общенационального плана мероприятий по реализации Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана от 1 марта 2006 года "Стратегия вхождения Казахстана в число пятидесяти наиболее конкурентоспособных стран мира" и Программы Правительства Республики Казахстан на 2006-2008 годы, утвержденном указанным постановлением:
в тексте:
слова "Исекешев А.О." заменить словами "Школьник B.C.";
слова "Мухаметжанов К.Е." заменить словами "Искаков Н.А.";
слова "Досжан А.Д." заменить словами "Ертысбаев Е.К.";
в строках, порядковые номера 1 и 7, слова "АО "Фонд устойчивого развития "Қазына" заменить словами "Келимбетов К.Н.";
в строках, порядковые номера 8, 10, 21, 32, 37, 39, 55, 56, 57, 58, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 97, 110, 117, 119, 120, 121, 127, 128, 151, 154, 164 слова "Келимбетов К.Н." заменить словами "Кусаинов М.А.";
в строках, порядковые номера 5, 6, 19, 31, 34, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 83, 85, 86, 100, 101, 102, 103, 104, 155, 163, 165, 172, 175 слова "Келимбетов К.Н." заменить словами "Палымбетов Б.А.";
в строке, порядковый номер 16:
в графе 2:
слово "Программы" заменить словами "Государственной программы";
цифры "2006-2008" заменить цифрами "2007-2011";
слова "постановление Правительства" заменить словами "Указ Президента";
слово "август" заменить словом "ноябрь";
графу 3 изложить в следующей редакции:
"16.1. Разработка проекта Указа Досмухамбетов Т.М., август 2006 г.
16.2. Внесение проекта Указа в Правительство Досмухамбетов Т.М., октябрь 2006 г.
16.3. Внесение проекта Указа в Администрацию Президента Досмухамбетов Т.М., ноябрь 2006 г.";
в строке, порядковый номер 34, слова "АО "Фонд устойчивого развития "Қазына" заменить словами "Келимбетов К.Н.";

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 31 наурыздағы N 222 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 қыркүйектегі N 883 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.04.20. N 319 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан халқына Жолдауын iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жалпыұлттық жоспарын және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 - 2008 жылдарға арналған бағдарламасын орындаудың желiлiк кестесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 31 наурыздағы N 222  қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 1 наурыздағы "Қазақстанның әлемдегi бәсекеге барынша қабiлеттi елу елдiң қатарына кiру стратегиясы" атты Қазақстан халқына Жолдауын iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жалпыұлттық жоспарын және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 - 2008 жылдарға арналған  бағдарламасын орындаудың желiлiк кестесiнде:
бүкiл мәтiн бойынша:
"Ә.Ө.Исекешев" деген сөздер "В.С.Школьник" деген сөздермен ауыстырылсын;
"К.Е.Мұхаметжанов" деген сөздер "Н.Ә.Ысқақов" деген сөздермен ауыстырылсын;
"А.Д.Досжан" деген сөздер "Е.Қ.Ертiсбаев" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрлерi 1 және 7-жолдарда "Қазына" орнықты даму қоры" АҚ" деген сөздер "Қ.Н. Келiмбетов" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрлерi 8, 10, 21, 32, 37, 39, 55, 56, 57, 58, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 97, 110, 117, 119, 120, 121, 127, 128, 151, 154, 164-жолдарда "Қ.Н. Келiмбетов" деген сөздер "М.Ә. Құсайынов" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрлерi 5, 6, 19, 31, 34, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 83, 85, 86, 100, 101, 102, 103, 104, 155, 163, 165, 172, 175-жолдарда "Қ.Н. Келiмбетов" деген сөздер "Б.Ә.Палымбетов" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 16-жолда:
2-бағанда:
"2006 - 2008" деген сандар "2007 - 2011" деген сандармен ауыстырылсын;
"бағдарламасын" деген сөз "мемлекеттiк бағдарламасын" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Үкiметтiң қаулысы" деген сөздер "Президенттiң Жарлығы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"тамыз" деген сөз "қараша" деген сөзбен ауыстырылсын;
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"16.1. Жарлықтың жобасын әзiрлеу Т.М.Досмұхамбетов, 2006 жылғы тамыз;
16.2. Жарлықтың жобасын Үкiметке енгiзу Т.М.Досмұхамбетов, 2006 жылғы қазан;
16.3. Жарлықтың жобасын Президент Әкiмшiлiгiне енгiзу Т.М. Досмұхамбетов, 2006 жылғы қараша";
реттiк нөмiрi 34-жолда "Қазына" орнықты даму қоры" AҚ" деген сөздер "Қ.Н. Келiмбетов" деген сөздермен ауыстырылсын;

в графе 2 строки, порядковый номер 148, цифры "2007-2009" заменить цифрами "2007-2011".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

реттiк нөмiрi 148-жолдың 2-бағанында "2007 - 2009" деген сандар "2007 - 2011" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі