О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2006 года N 167
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2006 года N 892
В целях реализации  статьи 20  Закона Республики Казахстан от 22 ноября 2005 года "О республиканском бюджете на 2006 год" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2006 года N 167 "Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов республиканского бюджета на 2006 год, выделяемых областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на образование" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 9, ст. 81) следующие дополнения и изменение:
в Правилах использования целевых текущих трансфертов республиканского бюджета на 2006 год, выделяемых областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на образование, утвержденных указанным постановлением:
пункт 1 дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"015 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования";";
в пункте 4:
слово "конкурса" заменить словом "конкурсов";
после слова "кабинетов" дополнить словами ", учебного оборудования кабинетов физики, химии, биологии";
в пунктах 5 и 6 после слов "кабинетов" дополнить словами ", учебного оборудования кабинетов физики, химии, биологии";
в подпункте 1) пункта 7 после слова "кабинетов" дополнить словами ", оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Миниcтр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 наурыздағы N 167 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 қыркүйектегі N 892 Қаулысы
"2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 22 қарашадағы Заңының  20-бабын  іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беруге бөлінетін 2006 жылға арналған республикалық бюджеттің ағымдағы нысаналы трансферттерін пайдалану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 наурыздағы N 167  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2006 ж., N 9, 81-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беруге бөлінетін 2006 жылға арналған республикалық бюджеттің ағымдағы нысаналы трансферттерін пайдалану ережесінде:
1-тармақ мынадай мазмұндағы екінші абзацпен толықтырылсын:
"015 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";";
4-тармақта:
"кабинеттерді" деген сөзден кейін ", физика, химия, биология кабинеттерінің оқу жабдықтарын" деген сөздермен толықтырылсын;
"конкурсты" деген сөз "конкурстарды" деген сөзбен ауыстырылсын;
5 және 6-тармақтардағы "кабинеттердің" деген сөзден кейін ", физика, химия, биология кабинеттерінің оқу жабдықтарының" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақтың 1) тармақшасындағы "кабинеттерді құруға" деген сөздерден кейін ", физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі