О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2004 года N 1509"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 октября 2006 года N 1006
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект  Указа  Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2004 года N 1509".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
О внесении изменения в Указ Президента
Республики Казахстан от 28 декабря 2004 года N 1509
В соответствии со  статьей 25  Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2004 года N 1509 "О некоторых вопросах Совета по управлению Национальным фондом Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 51, ст. 675) следующее изменение:
в положении о Совете по управлению Национальным фондом Республики Казахстан, утвержденном названным Указом, в подпункте 3) пункта 5 слова "финансовых активов и иного имущества" заменить словами "зарубежных финансовых инструментов".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Астана, Акорда,      2006 года
N __

"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 28 желтоқсандағы N 1509 Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 19 қазандағы N 1006 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 28 желтоқсандағы N 1509 Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТIНІҢ
ЖАРЛЫҒЫ Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 28
желтоқсандағы N 1509 Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет кодексiнiң  25-бабына сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын басқару кеңесiнiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 28 желтоқсандағы N 1509  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 51, 675-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
аталған Жарлықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын басқару кеңесi туралы ережеде 5-тармақтың 3) тармақшасындағы "қаржылық активтердiң және өзге де мүлiктiң" деген сөздер "шетелдiк қаржы құралдарының" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi