Об утверждении типовой формы справки органа гидрометеорологической службы и (или) уполномоченного государственного органа в области чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, подтверждающей факт неблагоприятного природного явления
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2006 года N 1032. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 2015 года № 802
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.09.2015 № 802 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления  см. приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 9-2/156.
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "Об обязательном страховании в растениеводстве" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.   Утвердить прилагаемую типовую форму справки органа гидрометеорологической службы и (или) уполномоченного государственного органа в области чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, подтверждающей факт неблагоприятного природного явления.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 2006 года N 1032
Кому _____________________________________________
(Ф.И.О. страхователя, иного заинтересованного лица)
__________________________________________________
РНН ______________________________________________
Район ____________________________________________
Область __________________________________________
Адрес ____________________________________________
Типовая форма справки
органа гидрометеорологической службы и (или)
уполномоченного государственного органа
в области чрезвычайных ситуаций природного и
техногенного характера, подтверждающей факт
неблагоприятного природного явления
Характеристика неблагоприятного природного явления
____________________________________________________________
____________________________________________________________
____________________________________________________________
____________________________________________________________
____________________________________________________________
____________________________________________________________
____________________________________________________________
____________________________________________________________
Заключение:
Настоящим _____________________________________ подтверждает
(наименование органа гидрометеорологической службы)
факт неблагоприятного природного явления _________________________
__________________________________________________________________
(наименование неблагоприятного природного явления, предусмотренного

Гидрометеорология қызметi органының және (немесе) табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлар саласындағы уәкiлеттi мемлекеттiк органның қолайсыз табиғат құбылысы фактiсiн растайтын анықтамасының үлгi нысанын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 қазандағы N 1032 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 қыркүйектегі № 802 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.09.2015 № 802 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
ҚР мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 239-V ҚРЗ Заңына сәйкес ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2015 жылғы 27 ақпандағы № 9-2/156 бұйрығын қараңыз.
"Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шiлдедегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған гидрометеорология қызметi органының және (немесе) табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлар саласындағы уәкiлеттi мемлекеттiк органның қолайсыз табиғат құбылысы фактiсiн растайтын анықтамасының үлгi нысаны бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 31 қазандағы
N 1032 қаулысымен
бекiтiлген
Кiмге _______________________________________________
(сақтандырушының, өзге мүдделi тұлғаның Т.А.Ә.)
СТН _________________________________________________
Аудан _______________________________________________
Облыс _______________________________________________
Мекен-жайы __________________________________________
Гидрометеорология қызметi органының және (немесе)
табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлар
саласындағы уәкiлеттi мемлекеттiк органның қолайсыз
табиғат құбылысы фактiсiн растайтын анықтамасының
үлгi нысаны
Қолайсыз табиғат құбылысының сипаттамасы
Қорытынды:
Осымен _______________________________________________________
(гидрометеорология қызметi органының атауы)
______________________облысы__________________________________ауданы
___________________________________________________________аумағында
(ауыл шаруашылығы өнiмдерiн өндiрушiнiң атауы)
_____________________________________________________________кезеңде
(ауыл шаруашылығы дақылдары егiсiне залал келтiрген қолайсыз табиғат
құбылысын анықтау)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
("Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыру туралы" Заңның