О нормах потребности Республики Казахстан в наркотических средствах, психотропных веществах и прекурсорах на 2007 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2006 года N 1056
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 10 июля 1998 года "О наркотических средствах, психотропных веществах, прекурсорах и мерах противодействия их незаконному обороту и злоупотреблению ими" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан направить в штаб-квартиру Международного комитета по контролю над наркотиками Организации Объединенных Наций (Вена, Австрийская Республика) для утверждения международных квот прилагаемые нормы потребности Республики Казахстан в наркотических средствах, психотропных веществах и прекурсорах на 2007 год.
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан после утверждения международных квот в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан для утверждения государственной квоты на наркотические средства, психотропные вещества и прекурсоры на 2007 год расчеты потребности, в пределах которой осуществляется их оборот юридическими лицами, имеющими лицензии.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 ноября 2006 года N 1056
НОРМЫ ПОТРЕБНОСТИ РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН В
НАРКОТИЧЕСКИХ СРЕДСТВАХ, ПСИХОТРОПНЫХ ВЕЩЕСТВАХ И
ПРЕКУРСОРАХ НА 2007 ГОД
Годовые исчисления потребностей в наркотических средствах,
объемы изготовления синтетических наркотиков, объемы
производства опия и культивирования опийного мака
для целей иных, чем производство опия
Единая конвенция о наркотических средствах 1961 года:
статьи  1,   12  и  19.
Протокол от 25 марта 1972 года о поправках к Единой конвенции
о наркотических средствах 1961 года: статьи 5 и 9.
СТРАНА/ТЕРРИТОРИЯ:   Республика Казахстан   ДАТА:  1 января
2007 года
ВЕДОМСТВО:  Комитет по борьбе с наркобизнесом и контролю
за оборотом наркотиков Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Ф.И.О. ОТВЕТСТВЕННОГО ДОЛЖНОСТНОГО ЛИЦА:  Выборов Анатолий
Николаевич
ЗВАНИЕ/ДОЛЖНОСТЬ:  председатель Комитета по борьбе с
наркобизнесом и контролю за оборотом наркотиков
Министерства внутренних дел Республики Казахстан
ПОДПИСЬ: _____________
Исчисления относятся к 2007 календарному году
ПРИМЕЧАНИЯ
Настоящие исчисления в одном экземпляре представляются:
МЕЖДУНАРОДНОМУ КОМИТЕТУ ПО КОНТРОЛЮ НАД НАРКОТИКАМИ
Vienna International Centre
P.O.Box 500, A-1400 Vienna, Austria
Telephone: (+43 1) 26060-4277
Facsivile: (+43 1) 26060 5867/5868
Telegraphic address: UNANIONS VIENNA   Telex: 135612 uno a
E-mail: secretariat@incb.org
Internet address:  http://www.incd.org/
Form B
Page 5
Часть I
Годовые исчисления потребностей в наркотических средствах
(ДЛЯ ВСЕХ СТРАН И ТЕРРИТОРИЙ)
Число практикующих врачей в стране или территории:

Қазақстан Республикасының есiрткi құралдарына, психотроптық заттар мен прекурсорларға 2007 жылға арналған қажеттiлiк нормалары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 қарашадағы N 1056 Қаулысы
"Есiрткi, психотроптық заттар, прекурсорлар және олардың заңсыз айналымы мен терiс пайдаланылуына қарсы iс-қимыл шаралары туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 10 шiлдедегi  Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi халықаралық квоталарды бекiту үшiн қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасының есiрткi құралдарына, психотроптық заттар мен прекурсорларға 2006 жылға арналған қажеттiлiк нормаларын Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Есiрткiнi бақылау жөнiндегi халықаралық комитетiнiң штаб-пәтерiне (Вена, Австрия Республикасы) жiберсiн.
2. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң халықаралық квоталарды бекiткеннен кейiн есiрткi құралдарына, психотроптық заттар мен прекурсорларға 2007 жылға арналған мемлекеттiк квотаны бекiту үшiн соның шегiнде олардың лицензиялары бар заңды тұлғалармен айналымын жүзеге асыратын қажеттiлiк есебiн белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Yкiметiне енгiзсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 6 қарашадағы
N 1056 қаулысына
қосымша
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЕСIРТКI ҚҰРАЛДАРЫНА, ПСИХОТРОПТЫҚ ЗАТТАР МЕН ПРЕКУРСОРЛАРҒА 2007 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН
ҚАЖЕТТIЛIК НОРМАЛАРЫ
Есiрткi құралдарына қажеттiлiктiң жылдық есептеулерi, синтетикалық есірткiлердi дайындау көлемi, апиынды өндiру және апиын өндiруден өзге мақсаттарда апиын көкнәрiн өсiру көлемi
1961 жылғы Есiрткi құралдары туралы бiрыңғай конвенция: 1, 12 және 19-баптар. 1961 жылғы Есiрткi құралдары туралы бiрыңғай конвенцияға түзетулер енгiзу туралы 1972 жылғы 25 наурыздағы Хаттама: 5 және 9-баптар
ЕЛ/АУМАҚ:  Қазақстан Республикасы   КYНI : 2007 жылғы 1 қаңтар
ВЕДОМСТВО:  Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң
Есiрткi бизнесiне қарсы күрес және есiрткi айналымын бақылау комитетi
ЖАУАПТЫ ЛАУАЗЫМДЫ АДАМНЫҢ Т.А.Ә:  Выборов Анатолий Николаевич
АТАҒЫ/ЛАУАЗЫМЫ:  Қазақстан Республикасының Iшкi iстер вице-министрі - Есiрткi бизнесiне қарсы күрес және есiрткi айналымын бақылау комитетiнiң төрағасы
ҚОЛЫ: _______
Осы есептеулер 2007 күнтiзбелiк жылға жатады.
ЕСКЕРТУЛЕР
Осы есептеулер бiр данада ЕСIРТКIНI БАҚЫЛАУ ЖӨНIНДЕГI ХАЛЫҚАРАЛЫҚ КОМИТЕТКЕ тапсырылады
Vienna International Centre,
P.O.Box 5OO, A-1400 Vienna, Austria
Telephone: (+43-1) 26060-4277 Facsivile: (+43 1) 26060 5867/5868
Telegraphic address: UNATIONS VIENNA Telex: 135612 uno a
E-mail: secretariat@ incd.org Internet address: http//www.incd.org/
Form B
Page 5
I бөлік
Есірткі құралдарына қажеттіліктердің жылдық есептеулері
(БАРЛЫҚ ЕЛДЕР МЕН АУМАҚТАР ҮШІН)
Елдегі немесе аумақтағы практика жүргізуші дәрігерлердің саны:

757,6
Кокаин
1
200
Морфин*
13
400,5
Оксиморфон
Опий
1
200
Тебаин*
897,27
Фентанил
Этилморфин
Тримеперидин
* с учетом изготовления лекарственного препарата Омнопон
Form B
Page 10
Часть III
Годовые исчисления объема изготовления синтетических
наркотических средств
(КАСАЕТСЯ ЛИШЬ ТЕХ СТРАН И ТЕРРИТОРИЙ, В КОТОРЫХ
РАЗРЕШАЕТСЯ ИЗГОТОВЛЕНИЕ СИНТЕТИЧЕСКИХ
НАРКОТИЧЕСКИХ СРЕДСТВ)
I. Синтетические наркотические средства, включенные в
Список I Конвенции 1961 года
Аллилпродин      Дигидроэторфин    Метазоцин      Рацеметорфан
Альфамепродин    Дименоксадол      Метадон        Рацеморамид
Альфаметадол     Димефепетанол     Метадон,       Рацеморфан
промежуточный
продукт
Альфапрадин      Диметилтиамбутен  Морамид,       Ремифентанил
промежуточный
продукт
Альфацетиметадол Диоксафетил       Морферидин     Суфентанил
бутират
Альфентанил      Дипипанон         Норациметадол  Тилидин
Анилеридин       Дифеноксилат      Норлеворфанол  Тримеперидин
Ацетилметадол    Дифеноксин        Норметадон     Фенадоксон
Безитрамид       Диэтилтиамбутен   Норпипанон     Фенапромид
Бензетидин       Дротабанол        Петидин        Феназоцин
Бетамепродин     Изометадон        Петидин,       Феноморфан
промежуточный
продукт А
Бетаметадол      Кетобемидон       Петидин,       Феноперидин
промежуточный
продукт В
Бетапродин       Клонитазен        Петидин,       Фентанил
промежуточный
продукт С
Бетацетилметадол Левометорфан      Пиминодин      Фуретиндин
Гидроксипетидин  Левоморамид       Пиритрамид     Этилметилтиамбутен
Декстроморамид   Левофенацилморфан Прогептазин    Этонитазен
Диампромид       Леворфанол        Проперидин     Этоксеридин
II. Синтетические наркотические средства, включенные в
Список II Конвенции 1961 года
Декстропропоксифен
Пропирам
Промыш-
ленные
пред-
приятия,
которые
будут
изготов-
лять
синтети-
ческие
наркоти-
ческие
средства
Количество синтетических наркотических
средств, которые будут изготовлены
на каждом из промышленных предприятий
(в килограммах)
Декстро-
пропок-
сифен
Дифенок-
силат
Мета-
дон
Пети-
дин
Тили-
дин
Триме-
перидин
Фента-
нил
АО
"Химфарм"
-
-
-
-
-
70
-
Form B/Р
поправки
Оценка годовых потребностей для медицинских и научных целей
в веществах, включенных в списки II, III и IV Конвенции о
психотропных веществах 1971 года
Резолюция 1981/7 и 1991/44 Экономического и Социального Совета
СТРАНА/ТЕРРИТОРИЯ:  Республика Казахстан   ДАТА:  1 января
2007 года
ВЕДОМСТВО:  Комитет по борьбе с наркобизнесом и контролю
за оборотом наркотиков Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Ф.И.О. ОТВЕТСТВЕННОГО ДОЛЖНОСТНОГО ЛИЦА:  Выборов Анатолий
Николаевич
ЗВАНИЕ/ДОЛЖНОСТЬ:  председатель Комитета по борьбе с
наркобизнесом и контролю за оборотом наркотиков
Министерства внутренних дел Республики Казахстан
ПОДПИСЬ: __________
Оценка относится к 2007 календарному году
Настоящая оценка в одном экземпляре представляются:
МЕЖДУНАРОДНОМУ КОМИТЕТУ ПО КОНТРОЛЮ НАД НАРКОТИКАМИ
Vienna International Centre
P.O.Box 500, A-1400 Vienna, Austria
Telephone: (+43 1) 26060-4277
Facsivile: (+43 1) 26060 5867/5868
Telegraphic address: UNANIONS VIENNA  Telex: 135612 uno a
E-mail:  secretariat@incb.org
Internet address:  http.//www.incd.org/
Годовой спрос на внутренние медицинские и научные цели
Комитет будет руководствоваться представляемой оценкой в
течение трех лет, если за этот период не поступит каких-либо
поправок. Количество, необходимое для экспорта, следует указать
отдельно. Если они включены, просьба указать.
Оценки потребностей в веществах, включенных в Список III
Код*
Вещество
кг
г
РВ006
Бупренорфин
2
Оценки потребностей в веществах, включенных в Список IV
Код*
Вещество
кг
г
РА004
Альпразолам
10
PG002
Гамма-оксимаслянная
кислота

757,6
Кокаин
1
200
Морфин*
13
400,5
Оксиморфон
Опий
1
200
Тебаин*
897,27
Тебакон
Тилидин
Фентанил
Этилморфин
Эторфин
Тримеперидин
* Омнопон дәрілік препаратын дайындауды ескере отырып.
Form B
Page 10
ІІІ бөлік
Синтетикалық есірткі құралдарын дайындау көлемінің жылдық есептеулері
(СИНТЕТИКАЛЫҚ ЕСІРТКІ ҚҰРАЛДАРЫН ДАЙЫНДАУҒА РҰҚСАТ ЕТІЛГЕН ЕЛДЕР МЕН АУМАҚТАРҒА ҒАНА ҚАТЫСТЫ)
І. 1961 жылғы Конвенцияның І тізіміне енгізілген синтетикалық есірткі құралдары
Аллилпродин        Дигидроэторфин      Метазоцин    Рацеметорфан
Альфамепродин      Дименоксадол        Метадон      Рацеморамид
Альфаметадол       Димефепетанол       Метадон,     Рацеморфан
аралық
өнім
Альфапрадин        Диметилтиамбутен    Морамид,     Ремифентанил
аралық
өнім
Альфацетилметадол  Диоксафетил бутират Морферидин    Суфентанил
Альфентанил        Дипипанон           Норациметадол Тилидин
Анилеридин         Дифеноксилат        Норлеворфанол Тримеперидин
Ацетилметадол      Дифеноксин          Норметадон    Фенадоксон
Безитрамид         Диэтилтиамбутен     Норпипанон    Фенапромид
Бензетидин         Дротабанол          Петидин       Феназоцин
Бетамепродин       Изометадон          Петидин,      Феноморфан
аралық
өнім А
Бетаметадол        Кетобемидон         Петидин,      Феноперидин
аралық
өнім В
Бетапродин         Клонитазен          Петидин       Фентанил
Бетацетилметадол   Левометорфан        Пиминодин     Фуретиндин
Гидроксипетидин    Левоморамид         Пиритрамид    Этилметилти-
амбутен
Декстроморамид     Левофенацилморфан   Прогептазин   Этонитазен
Диампромид         Леворфанол          Проперидин    Этоксеридин
ІІ. 1961 жылғы Конвенцияның ІІ тізіміне енгізілген синтетикалық есірткі құралдары
Декстропропоксифен
Пропирам
Синтетикалық есірткі
құралдарын
дайындайтын
өнеркәсіптік
кәсіпорындар
Әрбір өнеркәсіптік кәсіпорындарда дайындалатын синтетикалық есірткі құралдарының саны (килограммен)
Декстропропоксифен
Дифеноксилат
Метадон
Петидин
Тилидин
Тримеперидин
Фентанил
"Химфарм" АҚ
-
-
-
-
-
70
-
Форма В/Р
түзету
1971 жылғы Психотроптық заттар туралы Конвенцияның II, III және IV тiзiмдерiне енгiзiлген заттардың медициналық және ғылыми мақсаттар үшiн жылдық қажеттiлiктердi бағалау
1981/7 және 1991/44 Экономикалық және Әлеуметтiк Кеңес Қарары
ЕЛ/АУМАҚ:  Қазақстан Республикасы
КҮНI:  2006 жылғы 1 қаңтар
ВЕДОМСТВО:  Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң
Есiрткi бизнесiне қарсы күрес және есiрткi айналымын бақылау комитетi
ЖАУАПТЫ ЛАУАЗЫМДЫ АДАМНЫҢ Т.А.Ә:  Выборов Анатолий Николаевич
АТАҒЫ/ЛАУАЗЫМЫ:  Қазақстан Республикасының Iшкi iстер вице-министрi - Есiрткi бизнесiне қарсы күрес және есiрткi айналымын бақылау комитетiнiң төрағасы
ҚОЛЫ: _________
Бағалау 2007 күнтiзбелiк жылға жатады.
Осы есептеулер бiр данада ЕСIРТКІНІ БАҚЫЛАУ ЖӨНIНДЕГI ХАЛЫҚАРАЛЫҚ КОМИТЕТКЕ тапсырылады
Vienna International Centre,
P.O.Box 5OO, A-1400 Vienna, Austria
Telephone: (+43-1) 26060-4277 Facsivile: (+43 1) 26060 5867/5868
Telegraphic address: UNATIONS VIENNA Telex: 135612 uno a
E-mail: secretariat@ incd.org Internet address: http//www.incd.org/
Iшкi медициналық және ғылыми мақсаттарға жылдық сұраныс
Комитет ұсынылатын бағалауды үш жылдың ішінде, егер осы кезең ішінде қандай да бір түзетулер енгізілмесе, басшылыққа алатын болады. Экспортқа қажеттi санды жеке көрсеткен жөн. Егер олар енгiзiлген болса, көрсетілуін сұраймыз.
ІІІ тізімдеріне енгізілген заттарға қажеттіліктерді бағалау
Код*
Заттар
кг
г
РВ006
Бупренорфин
2
IV тізімдеріне енгізілген заттарға қажеттіліктерді бағалау
Код*
Заттар
кг
г
РА004
Альпразолам
10
PG002
Гамма-оксимайлы қышқыл