О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2006 года N 1102
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 22 ноября 2005 года "О республиканском бюджете на 2006 год",  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1405 "Об утверждении Правил использования резервов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать официальными мероприятия, проведенные с 1 по 5 сентября 2006 года, связанные с открытием Дворца Мира и Согласия в городе Астане.
2. Выделить Управлению делами Президента Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2006 год на неотложные затраты, 193359400 (сто девяносто три миллиона триста пятьдесят девять тысяч четыреста) тенге для возмещения затрат филиала акционерного общества "Сембол Иншаат Туризм Ятырым Ишлетмеджилик Санайы ве Тиджарет" на проведение официальных мероприятий по торжественному открытию Дворца Мира и Согласия в городе Астане в соответствии с планом мероприятий, утвержденным заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан Ашимбаевым М.С. от 21 августа 2006 года.
3. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год" следующие изменения:
в  приложении 1  к указанному постановлению:
в разделе II "Затраты":
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера", в подфункции 01 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления", по администратору 694 "Управление делами Президента Республики Казахстан" затраты по бюджетной программе 109 "Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты" увеличить на сумму 193359,4 тысяч тенге для возмещения затрат филиала акционерного общества "Сембол Иншаат Туризм Ятырым Ишлетмеджилик Санайы ве Тиджарет" на проведение официальных мероприятий по торжественному открытию Дворца Мира и Согласия в городе Астане;
в функциональной группе 13 "Прочие", в подфункции 09 "Прочие", по администратору 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" в программе 010 "Резерв Правительства Республики Казахстан", в подпрограмме 101 "Резерв Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты" затраты уменьшить на сумму 193359,4 тысяч тенге.

Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 қарашадағы N 1102 Қаулысы
"2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 22 қарашадағы  Заңына , "Қазақстан Республикасы Үкіметінің және жергілікті атқарушы органдардың резервтерін пайдалану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1405  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2006 жылғы 1-5 қыркүйекте Астана қаласында Бейбітшілік және Келісім сарайының ашылуына байланысты өткізілген іс-шаралар ресми іс-шаралар болып танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасына Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары М.С.Әшімбаев 2006 жылғы 21 тамызда бекіткен іс-шаралар жоспарына сәйкес Астана қаласында Бейбітшілік және Келісім сарайының салтанатты ашылуы жөніндегі ресми іс-шараларды өткізуге "Сембол Иншаат Туризм Ятырым Ишлетмеджилик Санайы ве Тиджарет" акционерлік қоғамы филиалының жұмсаған шығындарының орнын толтыру үшін 2006 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінен 193359400 (бір жүз тоқсан үш миллион үш жүз елу тоғыз мың төрт жүз) теңге бөлінсін.
3. "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228  қаулысына  мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
II "Шығындар" бөлімінде:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер" функционалдық тобында, 01»Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар" ішкі функциясында, 694»Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы" әкімшісі бойынша, 109 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу" бюджеттік бағдарламасы бойынша шығындар Астана қаласында Бейбітшілік және Келісім сарайының салтанатты ашылуы жөніндегі ресми іс-шараларды өткізуге "Сембол Иншаат Туризм Ятырым Ишлетмеджилик Санайы ве Тиджарет" акционерлік қоғамы филиалының жұмсаған шығындарының орнын толтыру үшін 193359,4 мың теңге сомасына ұлғайтылсын;
13 "Басқалар" функционалдық тобында, 09 "Басқалар" ішкі функциясында, 217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі" әкімшісі бойынша, 010 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві" бағдарламасында 101 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві" кіші бағдарламасында шығындар 193359,4 мың теңге сомасына азайтылсын.

4. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі