О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2006 года N 1136
В соответствии с  Бюджетным кодексом  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год" следующие изменения:
в  приложении 1  к указанному постановлению:
в разделе II. "Затраты":
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в подфункции 09 "Прочие государственные услуги общего характера":
по администратору 603 "Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи":
в программе 112 "Создание "электронного правительства":
в подпрограмме 100 "Создание государственных баз данных" цифры "614431" заменить цифрами "564197";
в подпрограмме 101 "Создание единой системы электронного документооборота государственных органов" цифры "348821" заменить цифрами "499511";
в подпрограмме 102 "Создание информационной инфраструктуры государственных органов" цифры "697782" заменить цифрами "667697";
в подпрограмме 104 "Создание центра компетенции "электронного правительства" цифры "54000" заменить цифрами "50598";
в подпрограмме 105 "Создание сетей общедоступных пунктов доступа и обучения населения основам взаимодействия с "электронным правительством" цифры "470007" заменить цифрами "428995";
в подпрограмме 106 "Создание комплексной системы предоставления услуг "Government to Government", "Government to Consumer" цифры "210000" заменить цифрами "219868";
в подпрограмме 108 "Создание инфраструктуры открытых ключей национальной идентификационной системы Республики Казахстан" цифры "200000" заменить цифрами "197730";
в подпрограмме 109 "Создание системы защиты инфраструктуры "электронного правительства" цифры "100000" заменить цифрами "98720";
в подпрограмме 110 "Создание информационной системы "Реестр государственных услуг" цифры "94993" заменить цифрами "62718";
в  приложении 2  к указанному постановлению:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
по администратору 603 "Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи":
в программе 112 "Создание "электронного правительства":
в подпрограмме 100 "Создание государственных баз данных" цифры "614431" заменить цифрами "564197";
в подпрограмме 101 "Создание единой системы электронного документооборота государственных органов" цифры "348821" заменить цифрами "499511";
в подпрограмме 102 "Создание информационной инфраструктуры государственных органов" цифры "697782" заменить цифрами "667697";
в подпрограмме 104 "Создание центра компетенции "электронного правительства" цифры "54000" заменить цифрами "50598";
в подпрограмме 105 "Создание сетей общедоступных пунктов доступа и обучения населения основам взаимодействия с "электронным правительством" цифры "470007" заменить цифрами "428995";
в подпрограмме 106 "Создание комплексной системы предоставления услуг "Government to Government", "Government to Consumer" цифры "210000" заменить цифрами "219868";
в подпрограмме 108 "Создание инфраструктуры открытых ключей национальной идентификационной системы Республики Казахстан" цифры "200000" заменить цифрами "197730";
в подпрограмме 109 "Создание системы защиты инфраструктуры "электронного правительства" цифры "100000" заменить цифрами "98720";
в подпрограмме 110 "Создание информационной системы "Реестр государственных услуг" цифры "94993" заменить цифрами "62718".

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 қарашадағы N 1136 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет  кодексiне  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228  қаулысына  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
II "Шығындар" бөлiмiнде:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" функционалдық тобында:
09 "Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер" iшкi функциясында:
603 "Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттiгi" әкiмшiсi бойынша:
112 "Электрондық үкiмет" құру" бағдарламасында:
100 "Мемлекеттiк дерекқор құру" кiшi бағдарламасындағы "614431" деген сандар "564197" деген сандармен ауыстырылсын;
101 "Мемлекеттiк органдардың бiрыңғай электронды құжат айналымы жүйесiн құру" кiшi бағдарламасындағы "348821" деген сандар "499511" деген сандармен ауыстырылсын;
102 "Мемлекеттiк органдардың ақпараттық инфрақұрылымын құру" кiшi бағдарламасындағы "697782" деген сандар "667697" деген сандармен ауыстырылсын;
104 "Электрондық үкiметтiң" құзырет орталығын құру" кiшi бағдарламасындағы "54000" деген сандар "50598" деген сандармен ауыстырылсын;
105 "Қол жеткiзудiң және халықты "электрондық үкiметпен" өзара iс-қимыл жасау негiздерiне оқытудың жалпыға ортақ желiлерiн құру" кiшi бағдарламасындағы "470007" деген сандар "428995" деген сандармен ауыстырылсын;
106 "Government to Government", "Government to Consumer" қызметтерiн көрсететiн кешендi жүйе құру" кiшi бағдарламасындағы "210000" деген сандар "219868" деген сандармен ауыстырылсын;
108 "Қазақстан Республикасы ұлттық бiрiздендiру жүйесiнiң ашық кiлттер инфрақұрылымын жасау" кiшi бағдарламасындағы "200000" деген сандар "197730" деген сандармен ауыстырылсын;
109 "Электрондық үкiметтiң" инфрақұрылымын қорғау жүйесiн құру" кiшi бағдарламасындағы "100000" деген сандар "98720" деген сандармен ауыстырылсын;
110 "Мемлекеттiк қызметтер тiзiлiмi" ақпараттық жүйесiн құру" кiшi бағдарламасындағы "94993" деген сандар "62718" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" функционалдық тобында:
603 "Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттiгi әкiмшiсi бойынша:
112 "Электрондық үкiмет" құру" бағдарламасында:
100 "Мемлекеттiк дерекқор құру" кiшi бағдарламасындағы "614431" деген сандар "564197" деген сандармен ауыстырылсын;
101 "Мемлекеттiк органдардың электрондық құжат айналымының бiрыңғай жүйесiн құру" кiшi бағдарламасындағы "348821" деген сандар "499511" деген сандармен ауыстырылсын;
102 "Мемлекеттiк органдардың ақпараттық инфрақұрылымын құру" кiшi бағдарламасындағы "697782" деген сандар "667697" деген сандармен ауыстырылсын;
104 "Электрондық үкiметтiң" құзырет орталығын құру" кiшi бағдарламасындағы "54000" деген сандар "50598" деген сандармен ауыстырылсын;
105 "Қол жеткiзудiң және халықты "электрондық үкiметпен" өзара iс-қимыл жасау негiздерiне оқытудың жалпыға ортақ желiлерiн құру" кiшi бағдарламасындағы "470007" деген сандар "428995" деген сандармен ауыстырылсын;
106 "Government to Government", "Government to Consumer" қызметтерiн көрсететiн кешендi жүйе құру" кiшi бағдарламасындағы "210000" деген сандар "219868" деген сандармен ауыстырылсын;
108 "Қазақстан Республикасы ұлттық бiрiздендiру жүйесiнiң ашық кiлттер инфрақұрылымын жасау" кiшi бағдарламасындағы "200000" деген сандар "197730" деген сандармен ауыстырылсын;
109 "Электрондық үкiметтiң" инфрақұрылымын қорғау жүйесiн құру" кiшi бағдарламасындағы "100000" деген сандар "98720" деген сандармен ауыстырылсын;
110 "Мемлекеттiк қызметтер тiзiлiмi" ақпараттық жүйесiн құру" кiшi бағдарламасындағы "94993" деген сандар "62718" деген сандармен ауыстырылсын.

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі