О подписании Протокола о присоединении Республики Узбекистан к Протоколу о таможенном контроле за реэкспортом товаров, происходящих с территории государств-участников Договора о Таможенном союзе и Едином экономическом пространстве от 26 февраля 1999 года и вывозимых в третьи страны, подписанному 22 мая 2001 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2006 года N 1176
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить прилагаемый проект Протокола о присоединении Республики Узбекистан к Протоколу о таможенном контроле за реэкспортом товаров, происходящих с территории государств-участников  Договора о Таможенном союзе и Едином экономическом пространстве от 26 февраля 1999 года и вывозимых в третьи страны, подписанному 22 мая 2001 года.
2. Подписать Протокол о присоединении Республики Узбекистан к Протоколу о таможенном контроле за реэкспортом товаров, происходящих с территории государств-участников Договора о Таможенном союзе и Едином экономическом пространстве от 26 февраля 1999 года и вывозимых в третьи страны, подписанному 22 мая 2001 года.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Одобрен
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2006 года N 1176
Проект
Протокол
о присоединении Республики Узбекистан к Протоколу о таможенном
контроле за реэкспортом товаров, происходящих с территории
государств-участников Договора о Таможенном союзе и Едином экономическом
пространстве от 26 февраля 1999 года и вывозимых в третьи страны,
подписанному 22 мая 2001 года
Правительство Республики Беларусь, Правительство Республики Казахстан, Правительство Кыргызской Республики, Правительство Российской Федерации, Правительство Республики Таджикистан, являющиеся участниками соглашений о Таможенном союзе от 6 и 20 января 1995 года, с одной стороны, и Правительство Республики Узбекистан, с другой стороны,
принимая во внимание Протокол о присоединении Республики Узбекистан к  Договору об учреждении Евразийского экономического сообщества от 10 октября 2000 года, подписанный 25 января 2006 года,
руководствуясь  статьей 9 Протокола о таможенном контроле за реэкспортом товаров, происходящих с территории государств-участников  Договора о Таможенном союзе и Едином экономическом пространстве от 26 февраля 1999 года и вывозимых в третьи страны, подписанного 22 мая 2001 года,
договорились о нижеследующем:
Статья 1
Правительство Республики Узбекистан присоединяется к Протоколу о таможенном контроле за реэкспортом товаров, происходящих с территории государств-участников Договора о Таможенном союзе и Едином экономическом пространстве от 26 февраля 1999 года и вывозимых в третьи страны, подписанному 22 мая 2001 года, и принимает на себя в полном объеме вытекающие из него права и обязательства.

Өзбекстан Республикасының 2001 жылғы 22 мамырда қол қойылған Кеден одағы және Бiрыңғай экономикалық кеңiстiк туралы шартқа қатысушы мемлекеттердiң аумағынан шығарылатын және үшiншi елдерге әкетiлетiн тауарлардың керi экспортын кедендiк бақылау туралы 1999 жылғы 26 ақпандағы хаттамаға қосылуы туралы хаттамаға қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 желтоқсандағы N 1176 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қоса берiлiп отырған Өзбекстан Республикасының 2001 жылғы 22 мамырда қол қойылған Кеден одағы және Бiрыңғай экономикалық кеңiстiк туралы шартқа қатысушы мемлекеттердiң аумағынан шығарылатын және үшiншi елдерге әкетiлетiн тауарлардың керi экспортын кедендiк бақылау туралы 1999 жылғы 26 ақпандағы хаттамаға қосылуы туралы хаттаманың жобасы мақұлдансын.
2. Өзбекстан Республикасының 2001 жылғы 22 мамырда қол қойылған Кеден одағы және Бiрыңғай экономикалық кеңiстiк туралы шартқа қатысушы мемлекеттердiң аумағынан шығарылатын және үшiншi елдерге әкетiлетiн тауарлардың керi экспортын кедендiк бақылау туралы хаттамаға қосылуы туралы 1999 жылғы 26 ақпандағы хаттамаға қол қойылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2006 жылғы 6 желтоқсандағы
N 1176 қаулысымен
мақұлданған
Жоба
Өзбекстан Республикасының 2001 жылғы 22 мамырда қол қойылған Кеден одағы және Бірыңғай экономикалық кеңiстiк туралы шартқа қатысушы мемлекеттердiң аумағынан шығарылатын және үшiншi елдерге әкетiлетiн тауарлардың керi экспортын кедендiк бақылау туралы 1999 жылғы 26 ақпандағы хаттамаға қосылуы туралы хаттама
1995 жылғы 6 және 20 қаңтардағы Кеден одағы туралы келiсiмдерге қатысушылар болып табылатын Беларусь Республикасының Үкiметi, Қазақстан Республикасының Үкiметi, Қырғыз Республикасының Yкiметi, Ресей Федерациясының Үкiметi, Тәжiкстан Республикасының Үкiметi бiр тараптан және Өзбекстан Республикасының Үкiметi екiншi тараптан,
Өзбекстан Республикасының 2006 жылғы 25 қаңтарда қол қойылған Еуразиялық экономикалық қоғамдастық құру туралы шартқа қосылуы 2000 жылғы 10 қазандағы туралы хаттаманы назарға ала отырып,
2001 жылғы 22 мамырда қол қойылған Кеден одағы және Бiрыңғай экономикалық кеңiстiк туралы шартқа қатысушы мемлекеттердiң аумағынан шығарылатын және үшiншi елдерге әкетiлетiн тауарлардың керi экспортын кедендiк бақылау туралы 1999 жылғы 26 ақпандағы хаттаманың  9-бабын басшылыққа ала отырып,
мына төмендегiлер туралы уағдаласты:
1-бап
Өзбекстан Республикасының Yкiметi 2001 жылғы 22 мамырда қол қойылған Кеден одағы және Бiрыңғай экономикалық кеңiстiк туралы шартқа қатысушы мемлекеттердiң аумағынан шығарылатын және үшiнші елдерге әкетiлетiн тауарлардың керi экспортын кедендiк бақылау туралы 1999 жылғы 26 ақпандағы хаттамаға қосылады және одан туындайтын құқықтар мен мiндеттемелердi толық көлемде өзiне қабылдайды.

Статья 2
Для целей части третьей статьи 1 Протокола о таможенном контроле за реэкспортом товаров, происходящих с территории государств-участников Договора о Таможенном союзе и Едином экономическом пространстве от 26 февраля 1999 года и вывозимых в третьи страны, подписанного 22 мая 2001 года, в отношениях между Республикой Узбекистан и другими государствами-членами ЕврАзЭС применяются Правила определения страны происхождения товаров, утвержденные решением Совета глав правительств Содружества Независимых Государств от 30 ноября 2000 года, с даты их вступления в силу для Республики Узбекистан.
Статья 3
Споры, касающиеся толкования или применения настоящего Протокола, решаются путем консультаций или переговоров.
Статья 4
Настоящий Протокол временно применяется с даты подписания и вступает в силу с даты получения депозитарием - Интеграционным Комитетом Евразийского экономического сообщества последнего письменного уведомления о выполнении внутригосударственных процедур, необходимых для его вступления в силу.
Совершено в городе __________ "____" __________ 2006 года в одном экземпляре на русском языке.
Подлинный экземпляр настоящего Протокола хранится у депозитария, который направит его заверенную копию подписавшим его правительствам.
За Правительство
Республики Беларусь
За Правительство
Республики Казахстан
За Правительство
Кыргызской Республики
За Правительство
Российской Федерации
За Правительство
Республики Таджикистан
За Правительство
Республики Узбекистан

2-бап
2001 жылғы 22 мамырда қол қойылған Кеден одағы және Бiрыңғай экономикалық кеңiстiк туралы шартқа қатысушы мемлекеттердiң аумағынан шығарылатын және үшiншi елдерге әкетiлетiн тауарлардың керi экспортын кедендiк бақылау туралы 1999 жылғы 26 ақпандағы хаттаманың 1-бабының үшiншi бөлiгiнiң мақсаттары үшiн Өзбекстан Республикасы мен ЕурАзЭҚ-қа мүше басқа да мемлекеттердiң арасындағы қарым-қатынастарда олар Өзбекстан Республикасы үшiн күшiне енген күнiнен бастап Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы Yкiметтерiнiң басшылары кеңесiнiң 2000 жылғы 30 қарашадағы шешiмiмен бекiтiлген Тауарлардың шығарылған елiн айқындау ережелерi қабылданады.
3-бап
Осы Хаттаманы түсiндiруге немесе қолдануға қатысты даулар консультациялар немесе келiссөздер жолымен шешiледi.
4-бап
Осы Хаттама қол қойылған күнiнен бастап уақытша қолданылады және депозитарий - Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Интеграциялық Комитетi оның күшiне енуi үшiн қажеттi мемлекетiшiлiк рәсiмдердi орындағаны туралы соңғы жазбаша хабарлама алған күнiнен бастап күшiне енедi.
2006 жылғы "_____"_________ __________ қаласында орыс тiлiнде бiр данада жасалды.
Осы Хаттаманың түпнұсқа данасы оның куәландырылған көшiрмесiн оған қол қойған үкiметтерге жiберетiн депозитарийде сақталады.
Беларусь Республикасының
Үкiметi үшiн
Қазақстан Республикасының
Yкiметi үшiн
Қырғыз Республикасының
Үкіметі үшін
Ресей Федерациясының
Үкіметі үшін
Өзбекстан Республикасының
Үкіметі үшін