О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2006 года N 1189
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2005 года N 884 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2006-2008 годы (второй этап)" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 33, ст. 458):
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2006-2008 годы, утвержденном указанным постановлением:
в  разделе 5  "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2006-2008 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в таблице "Перечень приоритетных местных бюджетных инвестиционных проектов (программ), финансируемых за счет целевых трансфертов на развитие и кредитования из республиканского бюджета, на 2006-2008 годы":
в подразделе "Государственная программа социально-экономического развития города Астаны на 2006-2010 годы":
в строке, порядковый номер 409:
в графе 5 цифры "25175442" заменить цифрами "31553143";
в графе 7 цифры "7942475" заменить цифрами "8194475";
в графе 8 цифры "3500000" заменить цифрами "3748000";
в графе 9 цифры "2166687" заменить цифрами "8044388";
в строке, порядковый номер 411:
в графе 4 цифры "2006" заменить цифрами "2006-2007";
в графе 7 цифры "1154426" заменить цифрами "1004426";
графу 8 дополнить цифрами "150000";
в строке, порядковый номер 412:
в графе 7 цифры "881065" заменить цифрами "1031065";
в графе 8 цифры "232592" заменить цифрами "131892";
в строке, порядковый номер 413:
в графе 7 цифры "400000" заменить цифрами "850000";
в графе 8 цифры "3600000" заменить цифрами "3150000";
в графе 10 цифры "47535940" заменить цифрами "47538640";
в строке, порядковый номер 414:
в графе 7 цифры "300000" заменить цифрами "90000";
в графе 8 цифры "1000000" заменить цифрами "1210000";
в строке, порядковый номер 415:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Строительство подстанции ПС 110/10 кВ "Жилой район N 17 (Жулдыз)" с трансформаторами 2x40 MBА и ЛЭП 110 кВ" в городе Астане";

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 11 желтоқсандағы N 1189 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2006-2008 жылдарға арналған (екiншi кезең) орта мерзiмдi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 26 тамыздағы N 884  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 33, 458-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2006-2008 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспарында:
"2006-2008 жылдарға арналған қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлiнiсiндегi басымды бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесi" деген 5-бөлiмде:
"Дамуға берiлетiн нысаналы трансферттер мен республикалық бюджеттен кредит беру есебiнен қаржыландырылатын 2006-2008 жылдарға арналған басымды жергiлiктi бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесi" деген кестеде:
"Астана қаласын әлеуметтiк-экономикалық дамытудың 2006-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы" деген кiшi бөлiмде:
реттiк нөмiрi 409-жолда:
5-бағандағы "25175442" деген сандар "31553143" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "7942475" деген сандар "8194475" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "3500000" деген сандар "3748000" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "2166687" деген сандар "8044388" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 411-жолда:
4-бағандағы "2006" деген сандар "2006-2007" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "1154426" деген сандар "1004426" деген сандармен ауыстырылсын;
8-баған "150000" деген сандармен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 412-жолда:
7-бағандағы "881065" деген сандар "1031065" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "232592" деген сандар "131892" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 413-жолда:
7-бағандағы "400000" деген сандар "850000" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "3600000" деген сандар "3150000" деген сандармен ауыстырылсын;
10-бағандағы "47535940" деген сандар "47538640" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 414-жолда:
7-бағандағы "300000" деген сандар "90000" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "1000000" деген сандар "1210000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 415-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана қаласында 2x40 MҚА және 110 кВ ЭБЖ трансформаторлары бар "N 17 тұрғын үй ауданы (Жұлдыз)" 110/10 кВ шағын станциясын салу";

в графе 4 цифры "2005-2006" заменить цифрами "2005-2007";
в графе 5 цифры "1362155" заменить цифрами "1588850";
в графе 6 цифры "70000" заменить цифрами "38900";
в графе 7 цифры "1292155" заменить цифрами "800155";
графу 8 дополнить цифрами "749795";
в строке, Итого по Программе:
в графе 8 цифры "59649940" заменить цифрами "60457035";
в графе 9 цифры "48044403" заменить цифрами "53922104";
в графе 10 цифры "190257519" заменить цифрами "190260219";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год":
в  приложении 2  к указанному постановлению:
в функциональной группе 09 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование":
по администратору 231 "Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан":
в программе 024 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие теплоэнергетической системы" цифры "7942475", "1154426", "881065", "1292155", "400000", "300000" заменить соответственно цифрами "8194475", "1004426", "1031065", "800155", "850000", "90000";

4-бағандағы "2005-2006" деген сандар "2005-2007" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағандағы "1362155" деген сандар "1588850" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "70000" деген сандар "38900" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "1292155" деген сандар "800155" деген сандармен ауыстырылсын;
8-баған "749795" деген сандармен толықтырылсын;
Бағдарлама бойынша жиыны деген жолда:
8-бағандағы "59649940" деген сандар "60457035" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "48044403" деген сандар "53922104" деген сандармен ауыстырылсын;
10-бағандағы "190257519" деген сандар "190260219" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
09 "Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану" функционалдық тобында:
231 "Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
024 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жылу-энергетика жүйесiн дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi" бағдарламасында "7942475", "1154426", "881065", "1292155", "400000", "300000" деген сандар тиiсiнше "8194475", "1004426", "1031065", "800155", "850000", "90000" деген сандармен ауыстырылсын;

3) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 822 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы (второй этап)" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 33, ст. 357):
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы, утвержденном указанным постановлением:
в  разделе 5  "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2007-2009 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":

3) "Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2007-2009 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспары туралы (екiншi кезең)" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 25 тамыздағы N 822  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2006 ж., N 33, 357-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2007-2009 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспарында:
"Қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлiнiсiндегi 2007-2009 жылдарға арналған басымды бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесi" деген 5-бөлiмде:

в графе 6 цифры "400000" заменить цифрами "850000";
в графе 7 цифры "3600000" заменить цифрами "3150000";
в строке, порядковый номер 336:
в графе 6 цифры "300000" заменить цифрами "90000";
в графе 7 цифры "1000000" заменить цифрами "1210000";
в строке, порядковый номер 337:
в графе 6 цифры "1292155" заменить цифрами "839055";
в графе 7 цифры "257795" заменить цифрами "749795";
дополнить строкой, порядковый номер 339-1, следующего содержания:
"
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
339-
1
Строи-
тельство
ПС
110/10
кВ
"Зареч-
ная"
в городе
Астане
МЭМР
2006-
2007
1196195
1004426
150000
";
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

6-бағандағы "400000" деген сандар "850000" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "3600000" деген сандар "3150000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 336-жолда:
6-бағандағы "300000" деген сандар "90000" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "1000000" деген сандар "1210000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 337-жолда:
6-бағандағы "1292155" деген сандар "839055" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "257795" деген сандар "749795" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 339-1-жол мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"________________________________________________________________
1      2       3     4        5       6        7     8   9  10
________________________________________________________________
339-  Астана    ЭMPM  2006-  1196195  1004426  150000
1     қаласында       2007
"Заречная"
IС 110/10
кB салу
________________________________________________________________".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі