О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 и от 12 декабря 2005 года N 1235
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2006 года N 1190
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год":
в  приложении 1  к указанному постановлению:
в разделе II "Затраты":
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
в подфункции 09 "Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства":
по администратору 205 "Министерство туризма и спорта Республики Казахстан":
по программе 001 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области туризма и спорта":
по подпрограмме 001 "Аппарат центрального органа" цифры "230843" заменить цифрами "225143";
по подпрограмме 017 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственных органов" цифры "3110" заменить цифрами "8810";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2006 год":
в  приложении 72-1  к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" строки, порядковый номер 4:
слово "Сопровождение" заменить словами "Создание и сопровождение";
дополнить абзацем следующего содержания:
"Монтаж и настройка локальной сети, услуги по передаче информационного и мультимедийного контента через системы спутниковой связи.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228 және 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235 қаулыларына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 11 желтоқсандағы N 1190 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1) "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
II "Шығындар" бөлiмiнде:
08 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк" функционалдық тобында:
09 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер" iшкi функциясында:
205 "Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
001 "Туризм және спорт саласындағы уәкiлеттi органның қызметiн қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша:
001 "Орталық органның аппараты" кiшi бағдарламасы бойынша "230843" деген сандар "225143" деген сандармен ауыстырылсын;
017 "Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету" кiшi бағдарламасы бойынша "3110" деген сандар "8810" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2006 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға  72-1-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы реттiк нөмiрi 4-жолда:
"өнiмдерге iлесу" деген сөздер "өнiмдердi құру және сүйемелдеу" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Жергiлiктi жүйенi монтаждау және дәлдеп келтiру, спутниктiк байланыс жүйесi арқылы ақпараттық және мультимедиялық контенттi беру жөнiндегi қызметтер.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi