О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2004 года N 74
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2006 года N 1229. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2017 года № 647
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.10.2017 № 647 (вводится в действие с 01.07.2017).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2004 года N 74 "Об утверждении размеров базового должностного оклада и поправочного коэффициента" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 2, ст. 38) следующее изменение:
в подпункте 2) пункта 1 цифры "2,78" заменить цифрами "3,62".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2007 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 қаңтардағы N 74 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 желтоқсандағы N 1229 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2017 жылғы 16 қазандағы № 647 қаулысымен (01.07.2017 бастап қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнің 16.10.2017 № 647 қаулысымен (01.07.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Базалық лауазымдық жалақы мен түзету коэффициентінің мөлшерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 қаңтардағы N 74 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 2, 38-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 2) тармақшасындағы "2,78" деген сандар "3,62" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі