О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений в Кодекс Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" по вопросам деятельности специальных экономических зон"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2006 года N 1234
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений в Кодекс Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" по вопросам деятельности специальных экономических зон".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
О внесении дополнений в Кодекс Республики Казахстан
"О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый
кодекс)" по вопросам деятельности специальных экономических зон
Статья 1 . Внести в  Кодекс  Республики Казахстан от 12 июня 2001 г. "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2001 г., N 11-12, ст. 168; 2002 г., N 6, ст. 73, 75; N 19-20, ст. 171; 2003 г. N 1-2, ст. 6; N 4, ст. 25; N 11, ст. 56; N 15, ст. 133, 139; N 21-22, ст. 160; N 24, ст. 178; 2004 г., N 5, ст. 30; N 14, ст. 82; N 20, ст. 116; N 23, ст. 140, 142; N 24, ст. 153; 2005 г., N 7-8, ст. 23; N 21-22, ст. 86, 87; N 23, ст. 104; 2006 г., N 1, ст. 4, 5; N 3, ст. 22; N 4, ст. 24; N 8, ст. 45, 46; N 10, ст. 52; N 11, ст. 55; N 12, ст. 77, 79; N 13, ст. 85; N 16, ст. 97, 98, 103) следующие дополнения:
1) в пункте 1 статьи 448:
часть первую дополнить словами ", а на территории специальных экономических зон с администрацией специальной экономической зоны";
части вторую и третью после слова "органами" дополнить словами ", а на территории специальных экономических зон администрацией специальной экономической зоны";
2) в пунктах 4 и 5 статьи 450 после слова "органом" дополнить словами "либо с администрацией специальной экономической зоны".
Статья 2 . Настоящий Закон вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан

"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексiне (Салық кодексi) арнайы экономикалық аймақтар қызметi мәселелерi бойынша толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 1234 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексiне (Салық кодексi) арнайы экономикалық аймақтар қызметi мәселелерi бойынша толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасының Заңы
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексiне (Салық кодексi) арнайы экономикалық аймақтар қызметi мәселелерi бойынша толықтырулар енгiзу туралы
1-бап. "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" 2001 жылғы 12 маусымдағы Қазақстан Республикасының Кодексiне (Салық кодексi) (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 2001 ж., N 11-12, 168-құжат; 2002 ж., N 6, 73, 75-құжаттар; N 19-20, 171-құжат; 2003 ж., N 1-2, 6-құжат; N 4, 25-құжат; N 11, 56-құжат; N 15, 133, 139-құжаттар; N 21-22, 160-құжат; N 24, 178-құжат; 2004 ж., N 5, 30-құжат; N 14, 82-құжат; N 20, 116-құжат; N 23, 140, 142-құжатар; N 24, 153-құжат; 2005 ж., N 7-8, 23-құжат; N 21-22, 86, 87-құжаттар; N 23, 104-құжат; 2006 ж., N 1, 4, 5-құжаттар; N 3, 22-құжат; N 4, 24-құжат; N 8, 45, 46-құжаттар; N 10, 52-құжат; N 11, 55-құжат; N 12, 77, 79-құжаттар; N 13, 85-құжат; N 16, 97, 98, 103-құжаттар;) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
1) 448-баптың 1-тармағында:
бiрiншi бөлiк "органмен" деген сөзден кейiн ", ал арнайы экономикалық аймақтар аумағында арнайы экономикалық аймақ әкiмшiлiгiмен" деген сөздермен толықтырылсын;
екiншi және үшiншi бөлiктер "органдар", "орган" деген сөздерден кейiн ", ал арнайы экономикалық аймақтар аумағында арнайы экономикалық аймақ әкiмшiлiгi" деген сөздермен толықтырылсын;
2) 450-баптың 4 және 5-тармақтарында "органмен" деген сөзден кейiн "не арнайы экономикалық аймақ әкiмшiлiгiмен" деген сөздермен толықтырылсын.
2-бап. Осы Заң алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi