О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года N 1329
В соответствии с подпунктом 2) пункта 6 статьи 91 и подпунктом 1) пункта 2  статьи 93  Бюджетного кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год" следующие изменения:
1) в пункте 1:
цифры "215265062" заменить цифрами "209652486";
цифры "101500838" заменить цифрами "95888262";
2) в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе VII "Финансирование дефицита бюджета" строки:
"                 Поступления займов                  215265062
7                 Поступления займов                  215265062
01               Внутренние государственные займы    201857360
1             Государственные эмиссионные
ценные бумаги                       201857360
01         Государственные долгосрочные
казначейские обязательства           71730551
02         Государственные среднесрочные
казначейские обязательства           68600000
09         Прочие государственные
эмиссионные ценные бумаги            61526809
02               Внешние государственные займы        13407702
1              Договоры займа                       13407702
01         Кредиты от международных
финансовых организаций                8980952
02         Кредиты от иностранных государств     4426750
Погашение займов                    101500838
16                Погашение займов                    101500838
01               Погашение займов                    101500838
217            Министерство финансов
Республики Казахстан                101500838
020         Погашение правительственного долга  101500838
"
исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228 қаулысына өзгерістер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 1329 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексiнiң  91-бабының 6-тармағының 2) тармақшасына және  93-бабының 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) 1-тармақта:
"215265062" деген сандар "209652486" деген сандармен ауыстырылсын;
"101500838" деген сандар "95888262" деген сандармен ауыстырылсын;
2) көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
VII "Бюджет тапшылығын қаржыландыру" бөлiмiнде мынадай жолдар алынып тасталсын:
Қарыздар түсiмi                           215265062
7       Қарыздар түсiмi                           215265062
01     Мемлекеттiк iшкi қарыздар                 201857360
1    Мемлекеттiк эмиссиялық бағалы қағаздар    201857360
01  Мемлекеттiк ұзақ мерзiмдi қазынашылық
мiндеттемелер                             71730551
02  Мемлекеттiк орта мерзiмдi қазынашылық
мiндеттемелер                             68600000
09  Өзге де мемлекеттiк эмиссиялық
бағалы қағаздар                           61526809
02     Мемлекеттiк сыртқы қарыздар               13407702
1    Қарыз алу келiсiм-шарттары                13407702
01  Халықаралық қаржы ұйымдарынан кредиттер   8980952
02  Шетелдiк мемлекеттерден кредиттер         4426750
Қарыздарды өтеу                           101500838
16      Қарыздарды өтеу                           101500838
01     Қарыздарды өтеу                           101500838
217   Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi  101500838
020 Yкiметтiк борышты өтеу                    101500838".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
мiндетiн атқарушы